Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Citat:
citat din mesajul lui 300

kid mi-ai frant inima. nu imi dai mie superbitatea aia de pisoi?


de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...



Ba da, te bagi la un credit? ca e motan de soi

Las-o pe printesa in pace ca e f f bine si fara mar cu biscuiti Nu te stresa cu greutatea...Si noi avem luna si kilul, Maria avea la 7 luni fix 7 kile fix, asta da potriveala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

geniala potriveala indeed. Comentam doar ca datele mele nu sunt accurate pt ca nu am respectat procedura cantaririi la inceput de luna ci am facut-o foarte... neortodox ca sa zic asa . ALtfel eu cred ca de la 2650g e o crestere notabila incazul ie-mii, care de altfel e mai mult decat normala si nu-mi doresc in niciun caz sa spuna tabla inmultirii de la un an, insa ... sa faca bine sa-mi reinstaleze windows ca mi l-a zapacit rau de cand a invatat sa scrie pe tastatura.

edit: na, ca uitasem: nu mi-e frica de credite, am unul monumental, nimic nu-l poate depasi pe ala, asa ca astept cerere pe PM :))


de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

hai ca m-ati binedispus cu cainii vostri!

Initial nu am vrut sa vad linkul, mai ales cand am vazut bann-ul ala cu rosu, imagini socante... ma rup chestiile astea socante si ma feresc de ele cat pot.

Mi-am amintit cum era sa ma pocneasca pe mine una in parc, cand iesisem cu Raid la plimbare...
era imediat dupa ce aparuse in toate ziarele un articol despre un doc de bordeaux care mutilase o fetita (si nu era de 1 aprilie, din pacate, era pe bune...) si aia sarise la mine, desi eram cu cainele legat si cu botnita si nici copil nu aveam ca de ce cresc eu monstru din ala de caine, care trebuie impuscat?!
Raid saracu era boxer, nu dog, da' ce mai conteaza...

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

hai mai ca trecut 1 aprilie.repet stau rau cu inima!!!fara chestii socante anymore ...da???

si apropo ati vazut asta?e acum la tv despre asta

http://www.webz.ro/andreea-raicu-alergand-dezbracata/

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Cine poarta marimea 36, ocazie de ocazie: www.okazii.ro/catalog/21478952/papuci-marime-36.html" target="_blank">Papuci De PapuciNu ratati

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Eu mi-am furat-o
Nausica



Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Corrina

Cine poarta marimea 36, ocazie de ocazie: www.okazii.ro/catalog/21478952/papuci-marime-36.html" target="_blank">Papuci De PapuciNu ratati

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos


corrina...as vrea eu niste papuci de papuci de aia.sa fiu in trend cu mararul de pe picioare

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

corrinasi apropo am dat si eu un punct broscutzei mai demult asa, dar nu am scris

nerantula intr o seara pe la 12 asa cred, am vrut sa-ti votez haiducelul si bag eu acolo click si vad ca trebuie sa bag nr de tel...si imi zic ...e kk nu-l dau dau si eu altul la misto si am bagat ce mi a venit la mana, ca sa vad dupa ca mi s a trimis sms.Iti dai seama cui i oi fi trimis eu sms la 12 noaptea???

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Nikoliciule esti de coma Merci pt vot broscuta. Sa stii ca mi-am luat-o si eu, giuli

fericita de Mihnea-Cristian - 17.08.2008
Ma fac mare

www.tamagochi.ro/pet-tzukitzu" target="_blank">VOTATI VIRTUALA multumim frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

Buna seara, mamici!
Am intrat sa va salutam si sa va spunem sa nu ne uitati ca noi va citim mai des, dar de scris nu prea scriem
Am vrea sa va spunem ca pe data de 5 facem si noi 6 lunite, si am inceput diversificarea de la 5 luni jumate dar nu prea avem mare succes sau mai bine zis nu avem deloc succes, nu papam mai numic


Mergi la inceput