Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

danadumitru ce ii dai?

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

nici o cucuvea nimic???UUU uu uuu

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Nikolici eu sunt aici.
Citeam din urma si m-am cam desumflat ca mie nciun copil nu mi-a comunicat tot asa mic. Cu Serban am inceput sa ma inteleg mai bine de la 3 ani, dupa ce i-a trecut gelozia pe sor-sa iar pe Mara vad ca a apucat-o incet incet personalitatea si nici pe ea nu o mai inteleg Acu' ii place ceva, acu' se plictiseste si nu mai stie ce vrea: ba s-ar juca, ba ar dormi ba mai stiu eu ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

ba da... eu sunt pe aici !!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Pupici si de la noi!

eu ma pun pe post de insomniaca de serviciu, maine avem prima infatisare la divort asa ca in noaptea asta cred ca o sa ma ocoleasca somnul.

Corina buni papucii aia, mai ales pentru un maraton la carma caruciorului, numai ca din pacate eu port 38. O sa intreb daca nu au si numere mai mari.
Roxana



fericita de Andreea-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetelor, in seara asta am avut o revelatie! Am reusit sa inteleg ceva ce soricelul imi explica saracul de ceva timp! Prin semne, prin mimica fetei, prin ochisori el saracul imi spunea de fapt ca nu ii plac deloc cerealele...a reusit sa imi comunice lucrul acesta in seara asta la baie, iar eu si sotul meu am fost amandoi in lacrimi....in sfarsit de acum stim exact ce isi doreste...Iar cand el a inteles ca noi am inteles la ce se referea ne-a oferit cel mai larg zambet...a fost divin! Pentru asta viata este perfecta! ...

( mesajul meu este pamflet, e 1 aprilie inca, deci mi se iarta! )

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Fetelor, in seara asta am avut o revelatie! Am reusit sa inteleg ceva ce soricelul imi explica saracul de ceva timp! Prin semne, prin mimica fetei, prin ochisori el saracul imi spunea de fapt ca nu ii plac deloc cerealele...a reusit sa imi comunice lucrul acesta in seara asta la baie, iar eu si sotul meu am fost amandoi in lacrimi....in sfarsit de acum stim exact ce isi doreste...Iar cand el a inteles ca noi am inteles la ce se referea ne-a oferit cel mai larg zambet...a fost divin! Pentru asta viata este perfecta! ...

( mesajul meu este pamflet, e 1 aprilie inca, deci mi se iarta! )

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit







de Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadumitru spune:

pai am inceput asa...
cu suc de morcov, mar si a luat ea cateva lingurite la inceput si apoi nimik. ( am incercat si cu biberonul si la fel nimik..) apoi i-am dat legume, tot asa si supa si piure si la fel nu avrur deloc.


aaa... si am mai observat ceva daca apuca sa inghita ceva imediat da afara tot, a mai patit cineva asa? ( eu am zis ca pt faptul ca o fortez sa vomite ???) nu stiu off... tare greu mi se pare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Roxana sper ca nu razi de mine ca tu esti fata buna...Daca vorbesti putin serios zi-mi si mie cum mai exact ti-a transmis? Ca deja ma oftic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

fetes, in moodul meu pamfletar sunt de-a dreptul deprimata.

Fiul meu plange neostoit, si eu ma uit in ochii lui si plang si eu cu el, pentru ca nu-mi transmite nimic... sau daca imi transmite, eu nu inteleg... Sunt varza, nu?! De ce nu inteleg si nu-l pot face sa rada la mine?

Am stat cu el non-stop pana acuma... mai am putin pana la 7 luni dar bioritmurile noastre sunt varza; nu-i nimic, pana la 2 ani o fi vreo speranta...
cred ca in aceste conditii nu am dreptul la o seara la restaurant si nici sotul meu nu pare prea dat pe spate de prestatia mea.
Ma intreaba cand incepem diversificarea, poate plange copilul de foame... Oare comunica cu el si cu mine nu?!

Iar de Teo nu mai zic. Cu el am stat si mai putin... asa ca nu am pretentii. Totusi l-am alaptat mai mult, dar vad ca n-a contat

Mergi la inceput