Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (94)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Andreutac foarte frumoasa combinatia de morcov portocaliu cu ochi albastrii

Boo s-ar putea sa faca si el mishto de voi cand va creste mare De unde ai luat masinuta si cat a costat? Vreau si euuu!!!

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

s-ar putea sa ai dreptate, se intoarce roata ... masina am primit-o cadou de botez, nu stiu sa-ti dau detalii imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Fetelor, daca aveti ciini care stau in aceeasi incapere cu copiii, va rog muuult muuult de tot sa aveti mare grija.
Am vazut aceste imagini (www.z i a r u l c o p i i l o r.com) si m-am socat. Eu deja ma gindesc serios sa o izolez pe Pucca de Ania. Mi-am dat seama cit de mult risc.

Imi cer scuze, nu vreau sa va sperii, doar sa va previn. NEAPARAT uitati-va!

Nausica si Ania
poze


"Life is what happens to you while you're busy making other plans" (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

nausica groaznic! Saracul de el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nausica este ingrozitor ce a patit saracul....o sa ma mai gandesc cu Tisha daca o pastram sau ii gasim o familie noua

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

LE: am mpodificat
300 ce facem cu comentariile tale?



pai le scoatem normal. Am scris asa ca eu fac totul pe dos cu anda. O cantaresc la jumatea lunii, o vaccinez cu o luna mai tarziu, ii dau medicamente singura... ce mai, mamai denaturata raaaau! Nu putem sa facem si tab de comments? Asa pentru corazonul meu chinuit de remuscari? Pe urma zic mamemle ca am avut un monstrulet si de fapt cresterea X e pe o luna jumate


de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

CUM DOAMNE CUM??? NU POT SA CRED ASA CEVA. MAINE MERG LA UN ADAPOST DE CAINI

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

300 se pare ca nu mai pot adauga o noua coloana, avem deja numarul maxim admis....as zice sa ne mai gandim ce facem cu comentariile tale...nu le-as sterge deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Ciao fetele! Am reintrodus si eu datele dar nu gasesc luna 4...scrie acolo ca pentru lunile 4-7 dar incepe cu luna 5....

de Andrei Petru(18.08.2008)
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Am intrat si eu acum in baza de date sa scriu bilantul si am constatat ca s-a facut o varza totala in vechiul tabel De ce nu il stergeti sa castigam spatiu ? Nu ajuta ? Ca oricum nu se mai intelege nimik din cel vechi.....

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput