Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(107)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

Acum intru si pe piczo sa vedem ce s-a mai intamplat.

Am vazut si ghiocica luptatoareIn fiecare zi arata altfel...cat de repede se poate schimba! MONICA tu unde erai in momentul ca eu vad ca nu prea seamana cu tine Oricum din doi parinti de nota 1o a iesit o fata de nota 20 bineanteles.

Shasa au baut fetele astea toata sampania/berea, si au plecat la somn.
Unde eram eu? Asa radem si noi, ca eu nu eram acasa, pt ca de fapt le-am proiectat cand eram in concediu la Felix.

Dar sa fiu sincera, cand eram insarcinata, il priveam pe sotul meu cum dormea, si imi doream ca macar una dintre fetite sa semene pe el. Cred ca amandoua i-ar fi semanat. Iar Luana si mutritele lui tati le face.
Am visat numai prostii, sa vad acum daca mai pot adormi la loc. Am eu o banuiala ca nici tu nu mai esti pe aici.

Monica sotie si mama fericita

Luana, I love You so much my tiny Princess
Claudiu, You grew in my heart
Alma, So small, So sweet, So www.my-angel-alma.piczo.com/Ingerasul-meu" target="_blank"> soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Am fost de m-am rasfatat cu o baita ceva mai fiebintica ca ma omoara spateleAcum parca imi este mai bine....pt.urmatoarele 2-3 ore si o iau de la capat!
Oricum mult nu mai stau si ma bag la somnic ca mi s-a cam facut somn.
Fetelor de ce nu puneti poze pe piczo? Sunt atat de multi ghiocei si asa de putine poze........
MONICA mai esti?


FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Hai sa iti zic ce prostioare fac eu la ora asta
Mananc ciocolata albasi beau pepsi Sa nu imi dea nimeni bataita dar imi fac si eu de cap....si cum berea si sampania le-ati baut

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MONIIIIIIICA! Yuhuuuu!

Deci toata lumea doarme.......cred ca ar trebui sa ma retrag si eu.....

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Noapte buna fetelor! Ne "vedem" maine....adica astazi!

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

MONIIIIIIICA! Yuhuuuu!

Deci toata lumea doarme.......cred ca ar trebui sa ma retrag si eu.....

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+



Eu te bazaiam pe mess.
Somn usor! Ma duc si eu langa Clau, poate asa imi inspira somnul. Langa Luana nu pot dormi de frica sa nu patesca ceva daca doarme cu mine.

Monica sotie si mama fericita

Luana, I love You so much my tiny Princess
Claudiu, You grew in my heart
Alma, So small, So sweet, So www.my-angel-alma.piczo.com/Ingerasul-meu" target="_blank"> soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa
Fetelor de ce nu puneti poze pe piczo? Sunt atat de multi ghiocei si asa de putine poze........
MONICA mai esti?


Aaaaaa, am uitat sa va spun am setat password protected, mai ales dupa ce am citit chiar aici pe forum la generale un subiect. Aveti mail pe mailul comun. Daca aveti comentarii, trimiteti replay pe mailul meu (sa nu fie prea public pe forum).

Monica sotie si mama fericita

Luana, I love You so much my tiny Princess
Claudiu, You grew in my heart
Alma, So small, So sweet, So www.my-angel-alma.piczo.com/Ingerasul-meu" target="_blank"> soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Neatza fetele. E o zi absolut najpa in bucuresti aziSau asa ma simt eu? Mi-e somn, mi-e si in ac timp mi-e si foame.
Magarusul parca a luat-o razna de cateva zile. Am impresia ca face tumbe. Cred ca incearca sa se intoarca si el da unde? Ca loc nu mai are.
Am o intrebare pt fetele care au facut cezariana: mia spus medicul sa vin sa ma internez dimineata pe 7 pt analize si monitorizari si ca pe 8 ar fi cazul sa facem cezariana. Nush de ce dar am impresia ca m-a chemat pe 7 sa facem cezariana defapt dar n-a vrut sa ma sperie din prima...Voi v-ati internat asa cu o zi inainte numa pt cateva analize care puteau fi facute si la clinica?

38+ Damian Codrut Andrei
AMR 7 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Si eu m-am internat dinainte - din alte motive intr-un fel - dar mie mi se pare normal sa te duci cu o zi inainte, sa iti poata face analizele. in mod normal nu ar trebui sa intri in nici o operatie fara analizele la zi - si cum la noi obtinerea rezultatelor dureaza o zi...

pupam tot poporul, am avut citeva zile de groaza, cu niste colici...urla de ziceai ca o taie cineva de vie, pina se invinetea si raminea fara aer...eu plingeam cu ea in brate, sau o plimba tati si eu plingeam linga ei... de ieri seara vad ca s-a mai linistit un pic, azi-noapte a dormit bestial, a mincat la 12 si apoi la 3 si apoi dimineata la 6.30 - nu am mai avut parte de program de-asta de nu stiu cind...

in schimb pe mine ma paste o raceala, de citeva zile tot parca m-ar durea in git, parca m-ar ustura in nas... sper sa scapam tura asta... numai asta ne-ar mai lipsi.

chatonico, vad ca esti prezenta bine :) inseamna ca Dragoana e cumintica. Imi pare rau ca nu am apucat sa citesc ce ne-ai mai povestit - mor de curiozitate de altfel - dar nici nu cred ca mai apuc sa recuperez din urma vreodata...poate peste 3 ani cind incepem gradinita



if you can't say something nice, then don't say nothing at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Neata dragelor,
Va multumesc mult Simina si saby pentru informatiile date referitoare la balamnsoar. Inca mai caut sa sepram ca voi gasi ceva care sa imi placa.
Hai Dyana!!! Bag si eu cateva agitate pentru ea. Ne rugam la Bunul dumnezeu ca totul sa fie bine.

Mergi la inceput