Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saby spune:

HAI DYANNA
Pentru cine mai e interesata de scaune balansoar, eu am primit unul se numeste scaun de alaptat si este din Kika si este super comfortabil. Poate intrati pe site si-l vedeti acolo.
Pup !!!!

Sabina 38+ mamica de Maia Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

gata fetelor, am pregatit bagajul, am pregatit nervisorii, sper sa ma tin bine si maine. abia astept sa-mi vad mutunelul; cred ca oricum il vedem maine, ca am contractii destul de urate, le-am calmat putinel cu nospa si scobutil, deci sunt convinsa ca maine iesea oricum- asa vrea el, sa fie mai deosebit- nascut pe 1 aprilie.
multumesc de incurajarile de azi si va transmit vestile maine, cum ajung la telefon. pupici multi, abia astept sa ne "revedem" si sa-mi vad agitatele din urma

diana 38+ David Gabriel
poze si filmulet 4D bebe mic


pai sa punem agitatele la dans :)

Hai dyana !
Hai dyana !
Hai dyana !

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Sampanie vin si eu !!!
Eu aduc clatite , ca a facut tati !!!


Mamica fericita de Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?source=ppsl&instanceid=135273896" target="_blank">Invitatie botez





vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! si clatite cu dulceata (e visine este? e preferata mea ) si sampanie as bea o sticla


ieri am baut 2 cupe de sampanie, am sarbatorit prima saptamina de viata a dragoanei, nasterea care a fost destul de usoara si ne-a lasat o amintire frumoasa si iubitul meu mi-a oferit un inel la schimb, ca doar i-am facut dragoana bella

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui novus

Sampanie vin si eu !!!
Eu aduc clatite , ca a facut tati !!!


Mamica fericita de Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

www.rockyou.com/show_my_gallery2.php?source=ppsl&instanceid=135273896" target="_blank">Invitatie botez





vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! si clatite cu dulceata (e visine este? e preferata mea ) si sampanie as bea o sticla


ieri am baut 2 cupe de sampanie, am sarbatorit prima saptamina de viata a dragoanei, nasterea care a fost destul de usoara si ne-a lasat o amintire frumoasa si iubitul meu mi-a oferit un inel la schimb, ca doar i-am facut dragoana bella

Filles du Sud cu Izia, famille Dragoon

Toulouse, la ville rose



Ce fruumoooos!!!! Va cam place sa sarbatoriti Acum o puteti face in fiecare saptamana

S-a terminat si sedinta mea de infrumusetare...de fapt ca sa fiu frumoasa ar cam trebui sa dorm la ora asta

Se pare ca si petrecerea s-a terminat. Au mai ramas clatite? Ca tare as mai manca una Nu uitati ca mia sunt si gravidute pe aici

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

dyana iti tin pumnii Sa vina Davidutu

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Hallo! Mai sunt petrecarete pe aici?


FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ADEE am vazut ghiocica frumoasaVai ce falcute are....numai bune de pupacit! Sa va traiasca!

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Am vazut si poze de bebe Mariocare s-a facut baiat mare, nu-i de mirare ca tipa dupa mami si nu ii place Nan-ul, se vede ca ii prieste titi.

Si am mai vazut si poze cu bebe de MITITICA.

Avem doar bebei frumosi! Toti unu si unu!!!!!

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Mai fetele dar ce a-ti facut? Nu mi-ati lasat si mie nici un strop de bere?????Ati baut voi tot si v-ati matolit iar acum dooooooormiti!!! Si eu nu am cu cine sa ma conversez

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Acum intru si pe piczo sa vedem ce s-a mai intamplat.

Am vazut si ghiocica luptatoareIn fiecare zi arata altfel...cat de repede se poate schimba! MONICA tu unde erai in momentul ca eu vad ca nu prea seamana cu tine Oricum din doi parinti de nota 1o a iesit o fata de nota 20 bineanteles.

FlorinTeodorBB3 - Petru - 38+

Mergi la inceput