Burtici fericite de septembrie-octombrie (34)
Raspunsuri - Pagina 16
monica_dicut spune:
Cris, eu astept propuneri pt intalneala, cum le convine si la fete, dupa munci sau in we.
In Tenerife ai 90% sanse sa fie super in mai. Este insula primaverii eterne si cam tot anul sunt temp in jur de 25 de grade. Noi am fost de pe 19 iunie si a fost belea...
ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Monica
15+ cu
Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri 
Si minunea bebe 2 din burtica 
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi 
O noua viata
katteryna spune:
Mimika tare mult ma bucur pentru rezultatul bun iti trimit o mie de pupici si felicitari pentru baietei!!!





Fetelor, de ce sunteti rele, mi s-o facut o pofta de kiortosi
, dar na belea, zice a mea "sonda", de unde sa-mi aduca el???Ca ar face cel putin 200 km pana ar gasi...
Clodute felicitari si tie pentru fetita sanatoasa



17+ cu floricica roz 
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=katteryna&year=2009&month=9&day=2&babycount=1
monica_dicut spune:
Clodute, chiar ma uitam azi pe listuta si mi-au sarit ochii in dreptul tau intrebandu-ma ce o face Karolina si speram sa veniti cu o veste buna. Ma bucur enorm si din suflet pentru voi 


ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Monica
15+ cu
Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri 
Si minunea bebe 2 din burtica 
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi 
O noua viata
Roxxy80 spune:
Danuta, Iosup s-a inselat in cazul prietenei mele. Ea a fost la 12 saptamani la el si i-a spus ca este fetita. Ulterior, la eco de 20 de sapt si urmatoarele eco s-a vazut clar ca e baiat.
In cazul meu nu s-a inselat la prima sarcina, dar eu am fost la 15 saptamani. Cred ca nici acum nu s-a inselat. Tot la 15 sapt am fost.
| Citat: |
| citat din mesajul lui Danuta1979 Mimika...felicitari pt baietei. Sa stea cuminti pana la 40 de sapt. in burtica si sa fie super sanatosi! As vrea sa te intreb ...ca am uitat...si e acum multe capitole...care e povestea cu aflarea sexului copiilor? Retin ca ai facut eco la Iosup...dar nu mai stiu la ce varsta exact. stiu ca-ti zisese ca e sigur fetita si la baietel e cu semnul intrebarii sau invers/? Ma intereseaza ca si la mine tot Iosup mi-a zis la 12 sapt si 3 zile ca e fetita si sotul inca mai spera sa ii creasca outele. Dana 15+ cu Alexandrahttp://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1 |
Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si
cu piciulina roz
16+
Clodute spune:
Multumesc fetelor sunt in culmea fericirii acum !
Clodute mami de
Patrick si
cu
Karolina
monica_dicut spune:
Am impresia ca Iosup spune la toata luma care merge la 12 sapt la eco ca bebe e fetita. Asa mi-a facut si mie data trecuta, si cumnatei mele, si la 3 prietene...
Ideea e sa megi dupa 13 cand se formeaza clar organele.
ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Monica
15+ cu
Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri 
Si minunea bebe 2 din burtica 
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi 
O noua viata
cristina_ana spune:
Clodute, ti-am trimis parola, sper sa o primesti!
Monica, merci mult de informatii. O sa incep sa caut oferte pt Tenerife, sa vad cam cat ar costa. Sper sa nu depasim bugetul, ca stiu ca e cam scump, dar de mult imi doresc sa merg acolo!
Despre intalnire, v-ar conveni intr-o dupa amiaza dupa ora 5, de exemplu joi sau vineri? Sau sambata dimineata? La o terasa daca e vreme frumoasa? Hai fetelor, ziceti si voi care ar vrea sa vina? Sa stim si noi cum o stabilim!
Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si
16+ cu
( Emma Ioana
)
POZE
Roxxy80 spune:
Mimika, felicitari pentru cei doi flacai sanatosi. Ne abonam si noi la unul dintre ei
. Ce zici? Ne inscuscrim?
Clodute, felicitari pentru printesa Karolina.
Tare fericita sunt cand vad numai vesti bune.
Ramsan, ce mai faci? Sper ca esti bine. te asteptam cu vesti bune 
Cristina, promit ca incerc sa depasesc starea de lene acuta si pun poze si cu burta mea.
Am lesinat de ras cu privire la visele voastre erotice. Recunosc ca si eu mai visez dintr-astea
. Dar mai visez si sonda din dotare din cand in cand, mai ales ca dr mi-a spus sa o lasam mai moale cu
din cauza de exhematom+col scurt.
Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si
cu piciulina roz
16+
MangaGirl spune:
[quote]citat din mesajul lui cristina_ana
Mangagirl, ma bucur ca esti mai bine. Asa stiam si eu, ca dupa ce se formeaza punga de puroi nu mai doare chiar asa de tare si ai sanse sa treaca doar cu antibiotice. Sa stii ca si mie imi place de David Palmer!
Cristina, m-ai facut sa rad. azi ne-am apucat sa reveem seria 3, ca pe aia am cam sarit-o. imi vine sa rad cand ma gandesc ce dentist flirtos in camasa bleu era :))
MangaGirl :-)
13+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1
poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR
MangaGirl spune:
clodute, tare ma bucur. sa fie sanatoasa si frumoasa.



mai fetelor de cand mi-a trecut durerea, valseaza bb al meu de n-ai vazut. si eu abia fac maine 14 sp. oare cat as putea astepta pana sa-mi rezolv dantura. am facut acum un calcul si luna asta nu am sub nici o forma cum sa zbor acasa. oare pot astepta pana in mai? :(
MangaGirl :-)
13+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1
poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR
