Burtici fericite de septembrie-octombrie (34)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

buna seara fetelor.
Mimika felicitari ptr bebei sa fie sanatosi si sa stea acolo cuminti la caldurik pana la 40 de sapt.
Cris sincer mi-as dori sa va cunosc dar eu nu indraznesc sa zic nimic despre asta,ptr ca am impresia ca sunt in plus...voi va cunoasteti de atata timp si sunteti deja prietene.. noi astea mai noi suntem mai timide...Presupun ca v-ati mai intalnit nu-i asa?
Oricum daca invitatia mai e valabila ma bag si eu...
Va pe toate!

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Mangagirl ma bucur nespus ca esti vesela si ca ai uitat ptr mom de durere
Clodute felicitari ptr fetita, sa fie sanatoasa si sa devina o mancacioasa

Mai e cineva pe aici sau sunt singura care nu are somn?

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Clodute, ma bucur pt vestea buna, ti-ai facut griji degeaba.
Mimika, ati fost un pic dezamagiti cand v-a spus ca nu e fata?
Mangagirl, bine ca ti-a mai trecut durerea.
Acum sa ma plang si eu un pic. De la atata tuse au inceput sa ma doara muschii intercostali. Ma doare si cand respir mai adanc iar cand tusesc e groaznic, parca imi infige cineva un cutit intre coaste.. Maine o sa merg la medicul homeopat la care am fost si parca vad ca o sa-mi recomande antibiotic pt ca nu-mi mai trece tusea dar nu as lua antibiotic daca nu se aude nimic la plamani. Sa vad ce zice maine.
Sa aveti somn linistit.

13+ si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

sunt inca aici, ma chinui sa scriu un comunicat de presa si nu am nici un chef.

MangaGirl :-) 13+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Manga, ce ma bucur ca ti-a trecut durerea!
Crisbebe, sa stii ca nici noi nu ne cunoastem "live"! Nu ne-am mai intalnit pana acum, ca o tot lalaim cu organizarea! Eu o cunosc doar pe Panda, ca ne plimbam copilutii prin acelasi parc, asa ca stai linistita ca nu esti in plus. Doar sa se hotarasca odata fetele!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Pai si nu il poti amana? Odihneste-te... Ai nevoie mai ales prin ce ai trecut...

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Diamar, pe mine cand tuseam ma durea burta. Nasoala rau senzatia! Ai incercat sa iei sirop de patlagina? Poate trece fara antibiotic!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

criss bebe, ma dispera clineta. trebuia at de sp trecuta, dar cum am fost plecata si bolnava....

ce va invidiez ca va vedeti. monica, tu trebuia sa ajungi pe la londra? sau nu mai tin eu bine minte...

MangaGirl :-) 13+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

M-am linistit atunci.. am vazut ca vb foarte mult intre voi si m-am gandit ca deja va cunoasteti..si ca este gata facut "clubul" prietenelor.
Pai atunci sa stabilim o intalnire nu?
Poate stam unele pe langa altele si ne este mai usor dupa cu bebeii prin parcuri..
Zic si eu nu stiu....

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Crisbebe, ia pune si tu niste poze, ca eu cel putin le retin mult mai bine pe fetele carora le asociez si o imagine!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 16+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput