Burtici fericite de septembrie-octombrie (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

La categoria fapt divers: v-am visat toata noaptea. Am facut capitolul nou chiar inainte de a ma culca, si am tot visat ca nu il gaseati. Asa de tare mi-ati intrat in subconstient.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Elle, eu am colul de 5 cm. Si mi-a spus si dra mea apoi si Iosup. Initial am crezut ca nu stie dra mea sa masoare si cand mi-a zis si Iosup chiar m-am convins. Chiar l-am intrebat daca e posibil si mi-a raspuns razand ca se poate si mai mare



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Cand pot si eu sa stau pe forum nu mai aveti tastarnita ai ???



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Eu sunt prezenta la apel, am povestit si vise, dar un col mare nu am cu care sa ma laud.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

Neata si de la mine!
Eu sunt la o cafea , si tot astept sa ma trezesc de-a binelea.Ma simt asa de ametita de oboseala zilele astea,nu stiu ce-i cu mine..Ma asteptam ca pana acu sa-mi treaca.Am avut ceva lipsa de fier la analizele de acum o luna, insa de atunci tot iau suplimente, si banuiesc ca ar trebui sa fie in regula , sau dureaza mult pana-l asimileaza corpul!?!? Mai ce batuta-n cap mai sunt!
Si nu am chef sa fac mai nika prin casa , mai sunt fete pe aici ca si mine? Sper sa nu fiu singura.
Mangagirl imi pare rau ca ai prbl cu dantura.Insa nu inteleg de ce nu vrei sa faci radiografie.Aici se face si la gravidute cu conditia sa poarte o vesta speciala, ce acopera burtica, si din cate stiu eu nu dauneaza cu nimika. Oricum iti doresc sa rezolvi cat mai repede, ca nu e bine deloc sa stai asa , banuiesc ca nici nu poti dormi bine.

O sapt cat mai frumoasa si lipsita de griji!!!



Ninia mamic de Mathias (15.03.2006) si 17+
POZE POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Nu esti singura, ninia. Suntem prin preajma, dar inca nu am gasit un subiect de care sa ne agatam la discutie. Eu, una sunt inca adormita.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emy10 spune:

Buna dimineata!

O saptamana cat mai frumoasa burticilor si sa auzim numai vesti bune! Printre miile de lucrari de la serviciu , incerc sa mai intervin si eu!
va pup!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Fetelor care din voi stiti cum sa va da-ti seama daca aveti infectie urinara? Mai am pana ajung la dr. si as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu vreo informatie.

14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:

Biaz, draga, ce comica mai esti cu visul tau , ia sa ma visezi si pe mine ca-mi trec ametelile, auzi!!!

Ninia mamic de Mathias (15.03.2006) si 17+
POZE POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Apropos am racit din nou (aerul cond de la munk).

14 +

Mergi la inceput