Burtici fericite de septembrie-octombrie (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Buna dimineata burtici!

Of...greu cu ora asta noua...abia m-am tarat jos din pat de dimineata!
O sapt. usoara burticilor care sunt ca si mine la munca! Fara greturi...fara sefi ciufuti..fara elvetieni:P...doar liniste si pace!

Eu azi intru in 16 sapt...ceea ce e minunat! Uraaa!

Aveti grija multa de voi!

Dana 15+ cu Alexandra
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Cris, n-am mai fost. MErg zilele astea. Oricum s-a oprit si am mai zis ca nu a fost sangerare in adevaratul sens al cuvantului. Mai mult secretia a fost asa rosiatica precum in prima sau ultima zi de CM. Acum ce-o fi o fi. Si parca si bebe a inceput sa mai miste cat de cat... nu stiu ce o sa ma fac, si eu sunt destul de crizata si m-as duce zilnic la eco daca ar fi dupa mine... da nici asa nu e bine... o sa merg zilele astea oricum. Tre sa ajung si la hematoloaga si n-am nici un chef.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Buna dimineata si va doresc o saptamana plina de rezultate bune la analize, fara dureri si fara raceli !!!!!
Predau cu mandrie stafeta fetelor care pot scrie de la servici si promit sa citesc zilnic cele scrise pentru ca imi sunteti FOARTE dragi....si deja pana la viitorul weekend mai e cale lunga....
Clipe frumoase tuturor fetelor cu minunile din burtici



Cea mai fericita 16 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Danuta nu mai am elvetieni saptamana asta. De pe 6 vin niste nemti da vin la financiar nu avem noi treaba... asa ca saptamana asta sunt cu pe voi si pe vestile bune si carucioarele colorate

lutoniana, sa ai o saptamana usoara o sa ne fie dor de tine pana vineri.

selen, la apel te rog ca e luni

MangaGirl, mama lor de engleji merita ei niste sa le scoti maselele

mariaanna, sper ca esti mai bine si a scazut febra




ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

CRis, ca intrebai, cred ca Angi e AngelaPanduru



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna dimineata tuturor mamicilor si minunilor din burtica. Saptamana asta am bunica in vizita care o sa stea cu nazdravanul meu, asa ca sunt in plina forma pentru butonat. V-am innebunit saptamanile trecute? Stati sa vedeti saptamana asta!

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

biaz, mie una imi place foarte mult cum scrii. Ai "ceva" asa deosebit si in plus pari o persoana tare calda Asa ca eu ma bucur ca stai cu noi.

Si apropos, punem si noi de-o intalnire ca s-a facut cald...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 15+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


DanaDam felicitari pentru fetita! sa fiti sanatoase si papacioase!

mary uf .. da e tare nasol cu anestezie generala .. si eu as vrea rahie de data asta .. desi am avut un cosmar legat de asta si parca ma tem ca visul, DOAMNE FERESTE, sa nu se adevereasca ..

angela felicitari pentru fetita! sa fie sanatoasa si sa stea la mami in burtik pana la 40 fix!

monica uff imi pare rau ca ai avut zilele alea nasoale .. trebuie sa le lasi pe toate deoparte si sa te concentrezi pe sanatatea ta si a lui bebe! cum sunteti acum?

cristina felicitari pentru fetita!!

miha multumesc de intrebare .. sunt bine ... nu m-a mai durut burtica ..

danutzu felicitari pentru baietel!

am vazut ca ati vb despre fumat ... si eu am fost fumatoare .. m-am lasat in sarcina cu eva, dupa ce am intarcat fumam de socializare .. iar acum m-am lasat iara ... sper definitiv!

katteryna ma bucur ca bebe e sanatos! sa traiasca fetita si sa stea la mami in burtica pana la 40s fix!

moni Col 4.28cm??? cred ca dr ta nu stie ce vorbeste .. pai eu mai lung de 3,5 nu l-am avut niciodata in 9 luni de sarcina. e super ok la 4,28!

lutoniana wow .. ce faza cu mailul ala legat de aflarea sexului copilului .. nu pot sa cred.


mamamia cat mai am de recuperat .. fug la sedinta si revin!

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 12+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Monica!

Eu stau la vreo 10 km de Bucuresti, asa ca singura zi de intalnire ar putea fi duminica.


Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Buna dimi.
Din pacate nu prea pot tine ritmul cu voi, dar incerc pe cat posibil sa fiu la curent cu toate noutatile, iar cu scrisul mai rar, deci oricum sunt cu ochii pe voi .

O saptamana cat ma buna.







Mergi la inceput