Pregati-va copertile ...copilul tau pe coperta

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

si eu am o pb.. tot cautam userul meu sa imi revad copertile si nu il vedeam si pana la urma le-am gasit dar la user scrie mihutya00.. de ce??


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

mie mi-au pus ultima poza la id-ul inima1404z
se poate sti de ce aceste difunctionalitati?
cand imi spune sa ma loghez ca sa pot modifica ma loghez cu id-ul normal si imi apre al id
si cu noul id nu pot sa sterg poza
se va lua in cosiderare ca e poza fetitei mele de al id-ul inima25150?

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michela09 spune:

Am aceeasi problema ca inima25150. Ultima coperta (care mie imi place cel mai mult) nu stiu de ce a fost inscrisa la id-ul michelaz8, id-ul meu fiind michela09.
Bineinteles ca nu ma lasa sa sterg poza.
In acest caz cum se procedeaza?

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Albumul meu cu coperti a disparut de tot :( . Aveam 6 poze in el.

Adriana si Aidan - 3 ani
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

helloooooooooooooooooooooo!Administratia!
ne poate spune cineva ce e cu disfunctionalitatile astea cu dublu ID?( vorba vine, dublu!e o copie nonconforma a id-ului original) si cu pozele care "pleaca" altundeva decat la ID-ul normal?
si nici nu putem sterge pozele
Multumim anticipat pentru viitoarele rectificari!

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol36 spune:

salut!eu sunt relativ noua pe aici si am postat la concursul de coperti.astept si eu aprobarile de rigoare.sper ca asta sa se intample foarte curand.multumiri anticipate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol36 spune:

mi-am gasit copertile la nikol25...eh asta este!putem indrepta lucrurile cumva??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoannamarie spune:

Citat:
Blackpanterro
Citat:
Albumul meu cu coperti a disparut de tot :( . Aveam 6 poze in el.


Si...eu...aveam doua coperti si nu mai am, nici una... Au disparut...pur si simplu?!

Strange...very strange...

Ce e de facut?!

www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png" target="_blank">Maria-Elena, un vis devenit realitate!


Mitzu si...perlutzele...

Ioana, mami de Maria-Elena, alintata, Mitzu ( 5 septembrie 2006 )


De prin viata...adunate! ""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Ce se mai stie despre concursul,,Galeria de copii pe coperta revistei DC,, se mai desfasoara?mai exista sau a stagnat sunt noua am pus poze mi s-au acceptat si ....mai departe?

printul meu:http://s822.photobucket.com/albums/zz143/valy22/?action=view¤t=470020e4.pbw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

INTREBARE PT CEI DIN CONDUCERE

Draga am trimis pozele si mi-au fost aceeptate pt asta va multumesc,am si eu o nelamurire cum pot sterge din ele ca nu ma pricem am nevoi de indrumarea voastra daca se poate,din toate pozele una ocupa spatiu ca si cum ar fi dar nu se vede nimik e coperta goala si as vrea sa o sterg sa nu ocup locul degeaba cu ea.Plus ca nu le gasesc la numele meu,,c.valy,, ce la ,,c.valx,,asta nu ar fi neaparat o problema dar daca s-ar face corectura ar fi perfect si inca ceva se va mai incepe concursul asta sau trimitem pozele degeaba?
Va multumesc si astept raspuns daca se poate.

Mergi la inceput