Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Discutii generale

Pregati-va copertile ...copilul tau pe coperta

(2 voturi)
Pagina precedenta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 6
patrisuca
patrisuca

364 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite patrisuca un Mesaj Privat  Reply with Quote
cand se face selectia de coperti?
Mergi la inceput
alerazvan
alerazvan

14 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialerazvan Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
buna .eu am poze f frumoase dar nu pot sa le treimit din cauza ca sunt prea mari.nu se poate face nimic?...va rog frumos.
Mergi la inceput
s_ellia25
s_ellia25

181 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luis_ellia25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite s_ellia25 un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna..
stie si eu am fost inregistrata pe alt id..stie cineva ce se intampla plsss??sau cand va fi selectia??
Mergi la inceput
c.valy
c.valy

651 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite c.valy un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cred ca acest concurs nu va mai avea loc are deja un an decand ,,sa lansat,, de pot zice asa... si cica trebuia lansat in curand,dar acel curand sa indepartat ff mult,ar fi frumos macar de ati intra sa ne lamuriti si pe noi ca sa nu ne mai chinuim degeaba sa trimitem coperti.
Va multumesc pentru un eventual raspuns.

Luca Daniel
aici cu mine

Mergi la inceput

alina.n

4058 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui alina.n  Trimite mesaj yahoo luialina.n Adauga semn de carte la raspuns Trimite alina.n un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu am facut cateva coperti pentru acest concurs si mi-ar placea tare mult sa le vad pe revista,poate totusi primim un raspuns in legatura cu acest concurs

Check out my new forum on how to make money on gpt and cashloopholes
Mergi la inceput
bobitamica
bobitamica

862 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibobitamica Adauga semn de carte la raspuns Trimite bobitamica un Mesaj Privat  Reply with Quote
Poza mea au disparut de foarte mult timp!!!
Nu inteleg de ce...asta este..prima data m-am gandit ca nu e ok poza, pentru ca am trmis una singura..

In mod normal mi se putea trimite un Pm...dar na...cine stie pe ce criteriu se aleg pozele...nu m-ar mira sa fie o chestie tipic romaneasca....si sa fie si aici pe pile,spagi....

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008
Mergi la inceput

My_Lady0091

6767 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiMy_Lady0091 Adauga semn de carte la raspuns Trimite My_Lady0091 un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu am pus poze....dar nu au aparut edit:in galerie...
si cineva are dreptate...de pile...ia cititi aici>
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=153628

Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Editat de - My_Lady0091 on 25/06/2010 16:04:12
Mergi la inceput

oanap85

1295 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui oanap85  Trimite mesaj yahoo luioanap85 Adauga semn de carte la raspuns Trimite oanap85 un Mesaj Privat  Reply with Quote
imi poate spune si mie cineva cum stergh poze de la galerie sa pot pune altele?
multumesc

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
Mergi la inceput

admin

966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui admin  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui admin Adauga semn de carte la raspuns Trimite admin un Mesaj Privat  Reply with Quote
daca te loghezi ar trebui sa ai un buton prin care sa le poti sterge. Daca nu poti scrie la suport (colt dreapta sus)
Mergi la inceput

edybello

11 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui edybello Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
buna seara,vreau ai eu sa particip la acest concurs,cum se procedeaza? Rog o mamica daca ma poate ajuta sa inteleg ce trebuie sa fac.Multumesc.
Mergi la inceput
Pag. din 6 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com