Copilasi de iulie-august 2004 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Noi ieri am ajuns la un gratar la tara in Dobrogea...nu mai fusesem niciodata..Am si ceva poze ,cind le primesc le pun (nu am avut eu aparatul).

Liliana va asteptam!
Roxi te-ai hotarit? Mergem la gym dimineata pina incep jobul su dupa amiaza apoi...

ma duc acum la rezolvat de acte ..sa-mi tineti pumnii sa vin acasa cu toate actele rezolvate sa pot pleca si eu la Bucuresti..

de-ale lui Luca care azi vroia iar la picnic:-Mom why the grown ups are going every day to job? Why they want to be rich and work all day long..and don't have time to play with their kids

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Super tare Gorodica...cind o sa aud si eu pe nebunici al meu vorbind asa???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata fetele si o saptamina superba va doresc ca tot au anuntat ca vin caldurile...

Azi de la 12 la 14 am o sedinta grea cu noul GM...rog sa-mi tineti pumnii sa fac impresie buna...

Weekendul nostru a fost cam impartit - simbata am fost la casa unde am mai facut ceva curatenie, iar duminica am stat numai in casa pentru ca si Stefan si Tudor sunt muciosi si nu vroiam sa ma risc cu Stefan azi la gradi...Azi m-am mai usurat de o gramada de bani ca l-am inscris pentru noul an scolar si a trebuit sa platesc integral taxa (marita) pe septembrie + kitul obligatoriu de engleza...zau daca mai vad capatul la cheltuielile astea - astept cu interes luna in care nu vor mai apare cheltuieli neprevazute si pot si eu sa pun ceva deoparte...

Gata, fug sa ma pregatesc de sedinta...revin mai pe dupa-amiaza!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata si o saptmana frumoasa va doresc si eu!

Gabi, bafta la intalnirea cu GM!

Si eu am nevoie de bafta zilele astea, seful meu e plecat la Londra toata saptamana pentru a definitiva evaluarile noastre...
Intre timp, ii tin eu locul si de obicei Murphy lucreaza....

Noi am avut un week-end plin, sambata am bucatarit toata dimineata cu Matei care se miorlaia pe langa mine:"Mami, mi-ai promis ca daca e soare mergem in parc...", asa ca am lasat balta sarmalele si toate alea si am plecat in parc.
Seara el a fost cu tati la Mc... la o petrecere la o colega de gradi, eu am fost la coafor si, daca tot eram toata aranjata, am plecat la tatal meu si i-am facut luna in baie
Ieri, dis de dimineata (ne-a derutat un pic ora schimbata ), am fost la alta petrecere, intr-un spatiu mai generos...
Daca am cum sa incarc de la birou poze pe webshot vi le arat si voua (nu am scris pe aici, dar mi s-a stricat calculatorul de acasa, cred ca definitiv si suntem la buget de austeritarte, asa ca...).

V-am pupat, revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata.
Raportam rapid we cu febra la domnisoara mea Si io am murit de foame
Am citit pe diagonala ...
Polux, istetei tale !
Roberta, succes la munci atunci
Vazut Gorodica si Pupi
Mai vrem

O saptamana frumoasa sa aveti



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Am reusit sa pun cateva poze :

http://entertainment.webshots.com/album/570746958oFIBew?vhost=entertainment

Nu sunt extraordinare, eu nu am avut camera la mine si asta e ce am reusit sa selectez de la colegi...

Promit sa mai pun poze cand le obtin pe cele facute de parintii sarbatoritei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna ziua!

Daria, Gabi, Roberta, succese la diete! Eu de aproape un an ma gandesc ca trebuie sa ma reapuc de sport ca sa mai dau jos si amaratele alea de 5 kg in plus ...si degeaba
Mai ales acum ca m-am apucat sa fac dulciuri in fiecare weekend si la cererea publicului telespectator trebuie sa aiba fatza comerciala (sa fie "cum am mancat eu in Germania"!) care este apreciata ("nu mananc, dar sa stii ca e foarte frumoasa mami! multumim!" [:d]) bag in mine ca la nebuni...Sper sa nu se puna prea tare.
In schimb sunt bagata in hartii si dosare pana la gat, nu mai am timp sa imi beau cafeaua pe DC...si tot zic ca o sa-mi scot parleala ...si degeaba
Ma duc sa bag un oki la poze (intre doua rapoarte...:)))
O saptamana minunata sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi succes la sedinta!
Daria cate zile mai ai din daneza?
Oliv, da, asa! ne facem slabeeeeee si frumoasee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roberta, am vazut copiii distrandu-se si cu zambetele pana la urechi

Rox, a 8-a zi, insa azi am comis-o rapid, dupa ce ca in we am bucatarit ca nebuna si nici n am gustat nici macar bunatatea de tort de capsuni , insa nu am fost poarca, merg mai departe.
Si am scos la imprimanta liste cu calorii / alimente sa ma invart tot in jurul a 500 calorii / zi, cum e daneza de fapt.



Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

dario, cite chile ai slabit?
vazut cupii fotogenici si talentati

Mergi la inceput