*Cozonacei de noiembrie-decembrie 2008 (37)*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Steliana ce faci iubita, o iei de la capat? Mai lasati bre mastitele astea, mama lor de urate! Uf! Muuulta sanatate, sa fuga de la tine!

Citat:
citat din mesajul lui spiridusul

lizucoooooo, fi-mi-ar gura de pacatoasa
am facut mastita

frate, trimitetzi niste popi la usa mea, ca prea se tin lant


si azi am un gand bun pentru Ginye

Mary,o mamica de ian feb 2007,are nevoie de noi



pozici noi

Ami, mamica lui David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1
si Luca Gabriel (31 octombrie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Fetelor, care cunoasteti vreun psiholog bun in Bucuresti?Vreau pt. finutul meu, face 2 ani in iunie si il suspectam de Sindromul ADHD....are fff multa energie,nu sta locului o clipa, ne oboseste pe toti, nu e atent la ce se intampla in jurul lui, nu se joaca cu copiii...etc.

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Mav pai e frumos asa? Nu te-a invatat mama ca nu e bine sa te iei dupa altii? Si tu cu mastita...of..!
Mai fetelor, ma speriati, zau asa...ca asa am ajuns eu sa-l intarc pe David la 1 an..de la o mastita pacatoasa..
Muuuulta sanatate!


Citat:
citat din mesajul lui mav

ah, cred ca am patit-o si eu.... ma doate o tzatza de mooooor.......
ce sa-i fac? ca nu suport sa ma atinga nici bluza...

oooooooooooooooooooooofffffffffffffffff..............



Mami de baieti nazdravani: Sebi(4 feb 2004) si Antonio(27 oct 2008)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!





pozici noi

Ami, mamica lui David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1
si Luca Gabriel (31 octombrie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

mai fetelor, nu iese nici macar un strop la muls.... si anto o sa urasca tzatza, a supt la ora 14 si inca nu vrea si urlaaaaaaa urlaaaaaaaaa cum incerc sa-l pun la san. si nu mai pot, imi vine sa moooooorrrrrrrrrrrr.....
zau daca nu-mi vine sa-mi tai tzatza, asa rau ma doare

Mami de baieti nazdravani: Sebi(4 feb 2004) si Antonio(27 oct 2008)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Elilov taaaaare haios... Cred ca e "boala" generala asta...cu pozele sau cu filmatu...Damian daca vede ca pregatesc aparatul, casca niste ochi mari la mine, apoi ridica o spranceana ca si cum "alo doamna...va rog, fara poze...va rog fara poze". Eu majoritatea filmuletelor le-am filmat cu telefonul, ca e mai mic si pot sa il pitesc mai usor si sa manevrez fara sa prinda el de stire. Imi pare rau de degetelele tale, in aceasta nota ma alatur fetelor care te dezaproba daca nu mergi la doctor!!!
Bebecris...na', ti-am zis ca e posibil sa fim mai vecine decat ne-am putea gandi? Tu pe Barajul Sadului, eu stau pe Barajul Lotru . Trebuie sa ne vedem!

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Fetelor, care cunoasteti vreun psiholog bun in Bucuresti?Vreau pt. finutul meu, face 2 ani in iunie si il suspectam de Sindromul ADHD....are fff multa energie,nu sta locului o clipa, ne oboseste pe toti, nu e atent la ce se intampla in jurul lui, nu se joaca cu copiii...etc.

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramo2007 spune:

Nu stiu de ce s-a trimis mesajul de 2 ori....

Ramo mami fericita de Sara Maria

02.12.2008

http://community.webshots.com/user/Ramona198080


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo5979 spune:

Elilov...nu te culca pe o ureche cu unguente si mai stiu eu ce. Dorctorul iti poate spune exact daca e de operat sau de dat cu ungunete...Punem biciul pe tine, sa stii!

Leeloo
Lacra a lui Damian (13 octombrie 2008)

http://good-times.webshots.com/album/569546403llbloh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicus spune:

untem alaturi de tine Amalia Dumnezeu sa va ajute sa scapati de aceasta problema. Doamen ajuta!. Pupuici


Citat:
citat din mesajul lui elilov3

Mirtha si Amalia..am fost zice ca numai operatia mai poate salva situatia...si eu alaptez si na dupa ar trebui sa iau antibiotic puternic sa nu dau in alte alea...nici numai stiu ce sa fac..ma pansez incontinu..doar doar o trece sper sa dea mai fuga caldura sa ies cu degetele la aer la soare..la garla cu sulf, iod poate poate isi face ceva efectul...eu cred ca am si eu tot stafilococ nenorocit aci de nu trece....am luat o crema pt Dimitrie cu gentamicina [la antibiograma era sensibil la gentamicina] si imi dau si eu cu ea...poate isi face efectul sper..apoi na eu incerc daca vad ca devine groasa situatia la spital nenica ...multumesc pt grija
EDIT
am deschis chiar un mesaj nou la parintii intreaba, parintii raspund..sper sa ma ajute cineva..ete
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135396
Eliza mami de
ingeras Ionut Pavel
si de

Dimitrie Gabriel 12.11.2008 botez
*******************************************
"Ai curaj! Sterge-ti ochii!Adesea caderea e un mijloc de a te ridica mai sus"
William Shakespeare






Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008) 14 saptamani
pozele mele
Povestea nasterii

Un vot pentru printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

loren@, zi si mie ce agentie ai folosit pt a gasi bona.eu vreau menajera, dar prefer sa caut prin agentie.

spiridusule, eli,Mav, sanatate maxima.Parca-ti fi surori de cruce, toate problemele sunt pe capul vostru.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

povestea, povestilor: de la fasolica la soricutz

Mergi la inceput