Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(56)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xeloxel
xeloxel , mami de frumusel, s.30+


xeloxel sa nu uiti sa pui si tu o poza cu burtica pe contul comun de poze ca sa te admiram

linkul este: http://picasaweb.google.com/mai.iunie09/BurticiDeAlbinutze#
activeaza PM iti trimitem parola pe PM

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:

Neata doamnelor!

Intru pe fuga, asa sa va citesc..
Maria, da am mai fost la Reagina Maria si nimic nou bb e mai micuta cu 1 sapt si mi-au propus eco+doppler+cardiotocograma din 10 in 10 zile ( cate 5.5 mil la 10 zile). So momentan am renuntat, mi se pare superscump plus ca nu m-a asigurat ca o sa nasc normal, inca nu se poate pronunta. O sa ma duc pe la 37 sapt si mai vedem atunci.
Carlaam lipsit ceva....
Nicuratze, cum dau de ceai te si anunt
Serialbastre ceaiul de frunze de zmeur te ajuta sa nasti mai usor.

va pup

mihaela 32+ Dorotea-Natasha si Irina-Anastasia nov 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xeloxel spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraOana

Citat:
citat din mesajul lui xeloxel



xeloxel sa nu uiti sa pui si tu o poza cu burtica pe contul comun de poze ca sa te admiram

linkul este: http://picasaweb.google.com/mai.iunie09/BurticiDeAlbinutze#
activeaza PM iti trimitem parola pe PM

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula


o sa caut sa vad cum activez PM.Eu nu sunt atat de familiarizata cu forumul ca si voi dar cum gasesc modalitatea de-a activa te anunt,ok?
P.S: sunteti foarte frumoase burticilor si foarte slabe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna Albinutzelor,

...am si eu o rugaminte la voi.... vreau si eu parola de la mail-ul comun, multumesc

Carla, sanatate la Saby, sa treaca febra

O zi buna va doresc

29+

AMR 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Relusha..trimis PM!!
Mhsi mie mi se pare exagerat de scump...parca zici ca banii cresc in ghivecile de flori..
Serialbastre..felicitari pt cele 30 de sapt..si sa stea bebe la caldurica pana la termen!!

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

LauraOana..in poza cea noua care ai pus-o pe mailul comun,semeni foarte bine cu o verisoara de-a mea,doar ca ea este bruneta..

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea_24 spune:



Am revenit si noi dupa o lunga absenta. Raceala si-a cam facut de cap, a fost groaznic! Si acum mai tusesc putin si ma dor foarte rau coastele...

Ieri am fost la doctor si surprizaaaaa, se pare ca dpdv echo bebe e mai dezvoltat cu 1 saptamana + (36 saptamani) si placenta este de grII/III... Lichid A este inca destul insa mi-a zis doamna dr. sa merg vinerea viitoare din nou la control ca s-ar putea ca in 2 saptamani sa nasc! M-a luat cu ameteli... Bebe are 2.9 kg.

Va pup si merg sa mai citesc ce ati mai scris.


Deea, 34+ cu bebel mic Darian Rafael

Cel mai frumos dar! http://bd.lilypie.com/KlIap2.png

cateva poze cu noi http://www.flickr.com/photos/deea_24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea_24



Am revenit si noi dupa o lunga absenta. Raceala si-a cam facut de cap, a fost groaznic! Si acum mai tusesc putin si ma dor foarte rau coastele...

Ieri am fost la doctor si surprizaaaaa, se pare ca dpdv echo bebe e mai dezvoltat cu 1 saptamana + (36 saptamani) si placenta este de grII/III... Lichid A este inca destul insa mi-a zis doamna dr. sa merg vinerea viitoare din nou la control ca s-ar putea ca in 2 saptamani sa nasc! M-a luat cu ameteli... Bebe are 2.9 kg.

Va pup si merg sa mai citesc ce ati mai scris.


Deea, 34+ cu bebel mic Darian Rafael

Cel mai frumos dar! http://bd.lilypie.com/KlIap2.png

cateva poze cu noi http://www.flickr.com/photos/deea_24


in ritmul asta vom avea deja bebei inainte de Paste!!Ce emotii m-a luat cand am citit mesajulllllll....Felicitari ca e totul bine!!iar tie mult curaj..totul va fi bine!!

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue77 spune:

Mariapoti sa mi dai si mie parola pt e mail ul comun?

Merci

NOI
Cristina 31 + 2 Yoan Christian si Marc Adrian (28.08.2004)
AMR 9


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

relusha,mh nici cu voi nu avem poza

deea_24felicitari pt bebe grasunel

maria_bunicacine stie pe unde a umblat taica-miu (si eu sunt bruneta defapt )

mh si mie mi se pare ENORM pretul!!numai stiu astia cum sa iti ia si ultima camasa de pe tine daca se poate

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula

Mergi la inceput