Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(56)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui blue77

Mariapoti sa mi dai si mie parola pt e mail ul comun?

Merci

NOI
Cristina 31 + 2 Yoan Christian si Marc Adrian (28.08.2004)
AMR 9





Trimis Pm!!
vad ca v-ati hotarat si la nume..felicitari..

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui LauraOana

relusha,mh nici cu voi nu avem poza

deea_24felicitari pt bebe grasunel

maria_bunicacine stie pe unde a umblat taica-miu (si eu sunt bruneta defapt )

mh si mie mi se pare ENORM pretul!!numai stiu astia cum sa iti ia si ultima camasa de pe tine daca se poate

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula


Taticul tau a fost cuminte...stai linistita..

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea_24



Am revenit si noi dupa o lunga absenta. Raceala si-a cam facut de cap, a fost groaznic! Si acum mai tusesc putin si ma dor foarte rau coastele...

Ieri am fost la doctor si surprizaaaaa, se pare ca dpdv echo bebe e mai dezvoltat cu 1 saptamana + (36 saptamani) si placenta este de grII/III... Lichid A este inca destul insa mi-a zis doamna dr. sa merg vinerea viitoare din nou la control ca s-ar putea ca in 2 saptamani sa nasc! M-a luat cu ameteli... Bebe are 2.9 kg.

Va pup si merg sa mai citesc ce ati mai scris.


Deea, 34+ cu bebel mic Darian Rafael

Cel mai frumos dar! http://bd.lilypie.com/KlIap2.png

cateva poze cu noi http://www.flickr.com/photos/deea_24



M-au trecut apele de emotie ...
Doamne-ajuta, sa avem numai bebei sanatosi si nascuti la termen in Odiseea Albinutelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

maria, ely ati reusit sa imi trimite-ti si mie citeva raze de soare! avem azi 15 grade...

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

...eu ma duc la bucatarie..tre sa ceva bun...

pe mai tirziu!!!

32+
GUGU
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=3271029365&ownerId=174883471&albumId=275705303" target="_blank">burtica mea minuscula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona.P spune:

Salutari si pupici la burtici!
parca am avut gura aurita ca incepem sa scoatem agitatele mai devreme ... mi s-a zbarlit paru pe mine cand am citit mesajul andreei (deea_24)!
daniela...dar tu chiar vroiai sa te dam la disparuti ...la urmarire generala?!Hmmm....sa nu mai faci asa...
Carla imi pare f rau Saby....multi ca sa scada febra
In sfarsit...ma trezesc si eu si vad ca afara e soare Hai cu primavara!!!

Ramona 28+ cu Bianca Maria

http://bd.lilypie.com/WoLcp2.png

http://picasaweb.google.com/Ramona.Petriman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_bunica

Relusha..trimis PM!!


Multumesc!!!!

29+

AMR 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodyac spune:

fetele va pupicesc si eu sa aveti un week-end calm eu ma simt rau in continuare tusesc de sar camesile de pe mine si ma doare burtica de innebunesc de la atata tuse offfffffff

doamne ce repede ne apropiem de marele moment

de abia astept sa vad cum o sa fie desi morrrrrrr de frica

29 + cu Razvan Andrei (dupa UM)
31 + cu Razvan Andrei (dupa Dna Doctor)

www.flickr.com/photos/34943662@N02/3305358621/" target="_blank">poze clodya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue77 spune:

Merci Maria
daa cred ca numele asta o sa ramana totusi, Marc adora un animator de la scoala Yoan si el ne a dat idee

NOI
Cristina 31 + 2 Yoan Christian si Marc Adrian (28.08.2004)
AMR 9


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Inca o pauza mica..

LauraOana..spor la treaba!!Ce faci bun?
RamonaP si LauraOana..se pare ca ajuns in sfarsit la voi comanda mea de soare...putin cam tarzior totusi,dar important e ca au onorat-o..
Relusha..cu placere!!
Blue..cu placere!!Se pare ca tot baiatul v-a scos din impas cu numele.. si e chiar cum vroiati voi..scurt si international!!
Clodyac..multa sanatate si refacere rapida!!Imi pare rau ca nu mai trece raceala asta..

31+ Darius Nicholas

Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput