Timisoara, Impreuna!(143) Cu Emma in suflete!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Am facut o oferta pentru una din case, acu urmeaza o perioada de asteptare sa hotarasca banca ce si cum dupa care vom stii rezultatul. Bine e ca putem face mai multe oferte in acelasi timp si chiar daca suntem respinsi la una, poate avem noroc la celelalte.

Ana, pai si noi vrem sa vedem poze ...

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Io is la serviciu

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

andanii, tu pe unde mai esti?


un copil creste in inima mea



mariaa aici sunt .... am intrat rapid sa vad ce mai face emma ...... eu in we sunt vesnic fara timp .... am atatea de facut ca niciodata nu-mi ajung cele doua zile ... de-ar fi macar 5 libere la 3 zile lucrate
multu c-ai intrebat de mine

aidule cu gandul la tine mereu cum e kissy ... dumnezeu sa va dea o noapte linistita

dana cum sa se faca carefour la bega jos ... e mic de tot acolo ... vorba aidei ... dezamagireeeeee

ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ahaaaaaaa , v-am prins , m-am plictisit tot we ca nu am avut cu cine butona pe DC ... bine macar ca v-ati distrat

Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

buna dimineata, primavara






“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”

Emma INVINGE cancerul!

un copil creste in inima mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Dau o cafea... de trezire

Si noi am avut un we plin.
Sambata am terminat lucrul pe la 12, apoi am plecat pana la Resita.
Ne-am plimbat prin Centru, am servit masa la un restaurant de acolo,am vizitat muzeul de locomotive, apoi am plecat mai departe pana la Anina.
Peisajul super fain, vremea frumoasa, am facut poze.
Doar ca pe drumul dintre Resita si Anina, Ines a dat la ratze la greu...pe serpentine. Saracuta...
A trecut si asta, per ansablu ne-a placut.

Ieri am fost la Szeged, la cumparaturi, am plecat de dimineata si ne-am intors seara...am venit cu masina plina.
Am gasit si dulciuri faine pentru Paste, la Ines, la finuti.
Jucarii, cam slabut...
I-am gasit pantofiori, hainute, de toate...

Ana, am citit ca si voi v-ati distrat la maxim...asteptam povesti...si poze...

Dana, merci de vesti, eu stiam de Carrefour, tipa care e director economic e clienta mea.
Au mari probleme dupa semnarea contractului, una si primordiala este nemultumirea celor de la Carrefour, cu parcarea...care nu o au de fapt...
Apoi, era vorba, sa pastreze actualul personal din Traiano, acum nu mai vor, asa incat, fetele de acolo vor fi pe liber...
Culmea, nici birourile, de contabilitate, nici macar ea ca Director economic, nu vor ramane...deci si ea e pe liber de la 1 aprilie.
Si mie mi se pare spatiul mic pentru un Carrefour de Timisoara!
Om vedea...
Si cum te simti cu noua culoare? stii ca ultima data ti-am laudat culoarea, mie una mi-a placut tare mult, blonda io zic nu...ai mai fost...

Andanii, de acord cu tine, nici mie nu-mi ajunge we...dar mai am o sambata, apoi grupa asta termina, si voi avea tot we liber, asa ca tot pe drum, pe drum, pe drum...

Maria, Malai asta e homeopat?
Daca stiti vreun homeopat ziceti si mie, dar nu Lugojan, sa fac programarea acuma, si sa ajung de Craciun...
Sper sa te simti mai bine, cu noul tratament!

Anda, voi? hoinareli ceva?
Iti scriu pe ms, ce am gasit la unguri...

Silvana, spor la vizionat casutze...si sa o gasiti pe cea care o doriti, cat mai repede.

Aida, s-a mancat somlos in cateva secunde... zau ca-i bestiala prajitura aia...sosul ala de cioco mai ales...am luat si alte prajituri, asa, dupa ochi, dementiale, doar ca nu erau foarte dulci, ca ale noastre, sau mi s-a parut mie?
Va pup, si pe tine, si pe Kissy, si pe samburel, si pe mamanu, si pe Laci...na...

Geta, voi ce-ati facut in we?

Deya, ce-ai facut in final cu Henna? te-ai vopsit totusi?

Mihi, draghe, iar nu ai net?
Ce-ti fac iedutzii?

Revin, sunt prin zona...







BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza ...


Aida care distractie? ca eu am facut smotru la greu toata ziua de sambata ... am spalat la geamuri de-am vazut stele verzi seara ...
ieri a fost bine, pacat ca vremea a fost cam urata. dar tot am dat o fuga la zoo... si bineinteles ca l-am luat pe Alex de acolo doar cu istericalele de rigoare , ca el mai sta, ca el nu pleaca de-acolo ... nah, ce mai, distractie in toata regula ... se uita lumea la noi ca la urs ...
voi care cum v-ati petrecut?
Silvana succes in continuare, sa va gasiti casuta visurilor voastre.
Ana si eu ma inscriu in rand la asteptat poze ....
Dana vad ca tu ai fost la lucru ... of ...
Andanii ma bucur ca ai mai dat pe-aici . nici mie in weekend nu-mi ajunge timpul ... de fapt cam niciodata nu-mi ajunge

na, va pe toate, o saptamana faina sa aveti


Geta, mami de Alex

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

mariaa ... ti-am vizionat pozicile cu primavara ... si am aruncat un ochi si pe la croatia si muntenegru .... superbe poze , superbe peisaje ... si eu sunt indragostita iremediabil de adriatica ....

aida ....o zi cat mai buna cu mult soare ... cu gandul tot la voi

doris, ana fain we cu plimbareli ... astept pozici

geta ....asa , asa trebuie .... daca nu avem de lucru ne facem nu? ma refer la curatenie

silvana multa bafta

danitin te-am vazut prin 700 sambata ... erai cu fata si sotul .... da nu te faci blonda , arati f bine asa , mult mai bine

anda pe unde esti???? hai mai zi si tu ceva pe aici

ANDANII

Rugaciune si iubire din tot sufletul pentru Emma

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare...
Io azi dimineata abia m-am trezit,asa somn imi era...

Poze inca nu am pus,o sa pun pe album...cand is gata...

In rest...nimic nou...am luato da cappo.
Va tzuc si o zi cat mai buna sa aveti!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

buhuhu si de la mine ... la noi ca la nebuni vad doar somn si mancare ... nu's ce am azi dar doar as dormi cred ca vreau sa imi stochez ceva energie ca mama pleaca diseara , de mancare nu stiu ce sa mai zic , parca suntem in anul foametei ca din ora in ora tot am manca si abia ma abtin si culmea ca inca respect doar 3 mese pe zi

Va de nu va vedeti si sa aveti o saptamana usoara

Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput