Timisoara, Impreuna!(143) Cu Emma in suflete!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

din toate alea de pe lista, votez pentru ultima! sa nu lasi sa-ti rateze pe ziua de azi! o sa-ti faca bine la starea de spirit!
pai tocma' de aia ziceam de Mall

cat despre schimb..huh...da-mi mie somn si vin la schimb cu tine la magazine pe MariaStrasse in Viena



Emma INVINGE cancerul!

un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ce lipeala soro? Pai tocmai asta e frumusetea , ca stam la sat (comuna) si ajung in centrul Timisoarei in 10 minute in zi de weekend. Si lipeala ar insemna doar impozite mult mai mari si aglomerare la primarie ... asa ca mai bine sa stam la sat langa un oras mare ... si inca ceva , niciodata Girocul nu se va lipi de Timisoara si bine face ca sa nu mai zic cate schimbari faine s-au facut in ultimii ani .

dano cand te faci blonda? vreau sa te vad poate mi se face si mie pofta ... tocmai mi-a sugerat husbantu sa ma tund si eu am zis ca periutza , mai ca nu mi-a aratat
...cat despre shopping la Wien ce sa mai zic am gasit un magazin asa ieftin ...

geta cand e momentul e momentul , eu iar am bagat si casa asta la vanzare suntem razna ce sa mai ... poate o sa ne gasim si noi locul candva

Va dragelor pe dinti

Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aida, dupa indelungate negocieri cu stilista sunt ... semiblonda. Incerc maine sa conving pe cineva sa-mi urce poza pe net sa vedeti cam ce va sa zica asta. Oricum, cica varianta alternativa era un roz bonbon .... asa ca eu sunt multzumita. da parul e lung .... Si acu' stiri in exclusivitate si premiera . O sa fie Carrefour si in Tm, din vara, si inca un Kidsland, in zona centrala... eh?

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

si-o sa fie si Zara eh?

daca te faci roz bombom, bati toate turele din lume abia astept sa te vizualizez vad ca primavara aduce schimbari de look la greu pe aici. bravos gagix!
la mine 'scoru' zile de azi, ora 4. recunosc ca ma asteptam sa-si faca din prima efectul schimbarea de medicatie...mi-o mai fi ramas printre sunci resturi de Arsenicum

andanii, tu pe unde mai esti?
va tzuc si dau prima




Emma INVINGE cancerul!

un copil creste in inima mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

huh , suna bine planurile de viitor pe tm ... si prin ce zona va fi Carrefour?


Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

'Neatza! merci de cafea, as avea nevoie de vreo tona ... Alooo, Maria, ceva soare, nimik?

Aida, la parterul de la bega, in loc de alimentara de acum ... spatiul pare cam mic dar cica numa' pare

Restul lumii, astenie de primavara?

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Eeeeee , pai ala e Carrefour ? ... pai in Constanta e ceva gen Real doar ca mult mai mare + Bricostore legat ... dezamagire

Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Deci eu am gatit azi sos de f...ing pastes din carte de bucate si a iesit demential , ceva cu usturoi si ciuperci , si cu ce a ramas am bagat la cuptor intre foi nu vreti sa stiti ce a mai iesit si din mainile lu mama
... pai normal ca astia inventeaza tot feul de ... si noi doar salivam


Aida ... 14+
Poze cu noi
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La mine azi noapte o nins cativa cm buni asa ca azi iesim la zapada

Aida, daca e cu ustoriu si ciuperci

... apropo ... ma duc sa bag ceva in oale



Va tzuc

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare....acu' o ora am picat si noi acasa...obositi...insa incantati.A fost demential!
Ma duc sa vaz poze,Marius descarca filme...ce sa va spun?Aproape ca nu mai simt oboseala amintindu-mi ce fain ne-am distrat...
Hai pupixi...si o seara buna!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput