Colectia de toamna - iarna 2005 (233)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Propunere ferma de intalneala: duminica dupa-amiaza, Herastrau, zona Roata sau orice alta zona se vrea - incepand cu ora 17.30.

Avantaje: lumina pana mai tarziu (ora 20) ca se trece la ora de vara, lipsa de treaba acsnica, ca duminica nu se lucreaza si treburile au fost rezolvate de sambata , popor mai lejer prin parcuri, deci nu aglomeratia de dimineata. Avantajul locului e ca sunt si saltele si au unde sa topaie copilasii, plus 2-3 locuri d ejoaca intr-o raza de 300 de metri.

Dezavantaje: nu e asa de "cald" ca dimineata, dar vazand prognoza, nici f frig nu va fi. Plus ca asa sunt sanse mai mari sa vina mai mult popor din cel care face curatenie sambata.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki de acord cu propunerea, pe duminica se prognozeaza 18 grade.
Si eu as prefera sa fac curatenie si debarasare sambata, piata si mancare duminica dimineata si dupa masa parc.

Unde e roata si unde sunt saltelele? In zona Ambasada Chinei?

Corap nu aduci copiii pana duminica d.m.?

Dordia daca nu e racit si varicela a inceput acum mai bine de 2 saptamani poti sa-l aduci pe Stefan, nu ne-am mai vazut tare de mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Treci de Ambasada Chinei, pe soseaua Nordului inainte, catre satul Francez, treci de primele restaurante si ajungi in final la ultimul restaurant, imi scapa numele Fattoria? parca...oricum, dupa aia nu mai e nicio intrare, deci e ultimul loc unde se face intranda catre parc, cu o bariera in fata. E usor de gasit.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

nu-mi place duminica de la 17:30. mai devreme nu se poate ca dorm copii. ne adunam la 18 si la 19 se intuneca. de soare nici nu se mai pune problema. daca ramane asa, o sa vin, nu neg, strang din dinti si vin.
dar totusi, nu e mult mai ok duminica dimineata, e soare, frumos, biciclete, mingii, cico, pasarele, poze?

eu zisesem initial sambata dimineata (desi si eu am de facut curat, dar as fi amanat) pt ca stiam ca are noki scoala duminica dimineata.
noki, un chiul de cand n-ai mai tras? poate ti-ar prinde bine:)

ca duminica dimineata este cel mai bine. duminica seara ii putem fiecare scoate pe langa casa o ora, dupa-masa in martie nu e chiar vremea perfecta de intalniri cu copii, timp mai lung , afara, oricat de optimista e prognoza.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Anda, nici dimineata nu poti sa o lungesti la infinit.
Ora 11 de duminica va fi 10-le de acum. Inainte de 11 nu cred ca apare nimeni si pe la 13 incep sa ghiortaie matele de foame si trebuie sa mergem sa mancam.

Daca nu se scoala devreme si nu are un program prea solicitant de dimineata Nati nu mai doarme la pranz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Asa..dupa o sedinta-fulger, scot si eu capul de dupa hartii.

Anda, nu pot sa chiulesc duminica, pentru ca e primul curs la materia respectiva si trebuie sa vb cu proful sa vad daca-mi pot echivala nota la materia pe care am facut-o si la Drept.

Deci pentru mine personal cm ok solutie e duminica dupa-amiaza, dimineata neputand veni, din motive obiective - scoala.

In masuna in care va decideti pentru alta data, vad daca pot veni sau nu.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

salut!

madau, lavi, camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

In conFuzie ramane intr-o mare coada de peste cu intalneala
Mai intru diseara sau maine sa vad ce ati hotarat. Ar fi frumos daca s-ar inscrie mai multa lume dar... asta este situatiunea.

Pana una alta maine ma apuc de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am un net... de trei seri incerc sa scriu si eu si nu reusesc.
acum fi-miu e cu soacra la plimbare. a venit saraca de la PL ca avea o cutie de kinder mild... si expira pe 14 aprilie.
imi plac recenziile facute de voi, in special pe Anda o vedeam comentand filmul de la 10 seara de pe Procinema.
revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirib
imi plac recenziile facute de voi, in special pe Anda o vedeam comentand filmul de la 10 seara de pe Procinema.


nooo, simt eu ca m-ar fi cenzurat:P

bic, interesant cum ai captat tu "vicky...". nu sunt sigura, e o posibilitate. pe de alta parte, ar putea fi adevarat daca si filmul asta, ca si altele ale lui woody allen, ar avea elemente autobiografice ale regizorului...:) il "simpatizez" mult, dupa ce a fugit cu fiica adoptiva:)

intalnire, banuiesc ca ramane cum nu am vrut, duminica seara in herastrau. bine, fie, ne imbracam mai gos, eu sunt o persoana care las de la mine:). a se nota situatia asta, va rog:)


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput