FIV la Cluj 16

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruni-papusica de fata..ai luat o decizie,asuma-ti si consecintele!!nu te mai plange..si..stai linistita ca o sa uiti de tot cand vei avea piticuta si piticutul in brate!iti vor umple viata si iti vor manca urechile!asa ca..tu vezi cum faci cu analizele alea!sa iasa neaparat bine ca daca nu vin si iti dau bataie la fundulet!
nu mai fi suparatica ptr ca va fi bine!vei vedea!
anamy-asa fata frumoasa!lupta si fii optimista ptr fotomodeala ta micuta!
petruto-sa te auda Dzeu!sa fie gravideala la propriu,nu doar la cap!!si mai fetele-eu ma tot pun in locul vostru si cred ca daca as fi avut o surioara si ar fi ramas insarcinata,ar fi fost vai de mama ei-pardon mama noastra!asa si-o lua pe coaja..pai cum ea da si eu nu??va dati seama ce patea si saraca mama??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

m-a strigat cineva??
sorry da nu reusesc nici sa mor sa tin si eu pasul cu voi
uratica, sper din suflet sa ne dai o veste buna in curand
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

denisa, sa te ajute Dumnezeu sa fie bine si sa-ti vezi visul implinit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

pai beiiiiiiii..vad ca doar cand apar cu in mana iesiti la raport!
deci turqoazule-trecura perioada de focuri!mai ia si tu o pauaza fata draga!asa poate reusesti sa ne mai bagi si pe noi in seama fara sa venim cu bata dupa tine!
glumeam draguta..cum esti?esti bine??in asteptari?ca tu esti cu o saptamana in urma mea...mi-am notat in calendar!sa nu cumva sa imi scape ceva!deci,trebuie sa stiu tot!hai cu rezumatul-simptome..chestii balamale..una alta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

uratica ,stai asa...nu e vb de ce vreau...imi asum consecintele...
ca de vrut vreau multe...dar sunt total nehotarata...nu ma reprezinta dar e vb de circumstante...deciziile o sa le iau cand merg in romania , o sa mi fie mai usor...am discutat cu intrusul si i am propus sa asteptam pana in iulie ca oricum de paste mergem in romania poate eu mai repede tot indecisa sunt...si apoi raman pt examene ...o sa iau decizia mai tarziu sa nu imi para rau...
sa nu ma caftesti , oricum cred ca nu ajung prea departe ...si sper sa decid bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

denisule hai cu vesti despre embrionasi...dar sa fie bune!!
iti tin pumnii stransi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

turqoise , ceva simtome???haideti fetelor cu testele alea pozitive odata!!!!
trabuie sa i tina de urat careva juliei...
mara ce faci draguta? stai pitita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bruni-ai pm!
mara- te-ai suparat pe noi si ne-ai parasit??te rugam nu ne lasaaaaaaaaaaaaaa!te vrem aici prezenta in fiecare zi -dimineta,la pranz si seara!de ce nu mai vrei sa vorbesti cu noi?sau esti suparata ca nu ti-am dat cafeau asa de dimineata cum iti place tie?promit ca vin cu cafeluta in fiecare dimineata de-acum incolo!la 6 fix cand ma trezesc!insa hai fa-ti aparitia,ca ne e dor de tine!!si-asa cretofolina de madu' a fugit in lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

uratica io sunt aici prezenta si te astept sa vii cu testul ala pozitiv ca e cazul sa fie si vesti bune pe aici.Am o perioada mai aglomerata la serviciu da intru oricum de citeva ori pe zi ca sa vad ce mai ziceti. Va pup pe toate si sa stiti ca sunt aici prezenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

ioti aparu fata frumoasa-viitoare junioara!
mara-promit ca daca sunt gravi vin pana in cluj sa va dau de beut!nu glumesc!insa mai am de asteptat pana pe 30!si disper!am ajuns sa imi iau temperatura de 10 ori pe zi si sa am controlez la fiecare 5 minute la partea aia,la rusinica!
off asa mi-ar place sa sparg gheata si sa ma alatur juliei!ca sunt sigura ca apoi o sa va trag pe toate dupa mine!o sa vb cu bebe din burtica si cu Doamne Doamne sa va dea si voua cate 1,2,3-minuni de bebici sanatosi,frumosi si voinici!
sa ne ajute Dzeu!acum in preajma Pastelui!sa avem parte de cat mai multe minuni cu ochisori!
hihi..acum ma simt mai bine-stiind ca ne urmaresti din umbra!

Mergi la inceput