Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Revin si eu cu mesajul si rugamintea mea.

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Buna dimineata! Sa aveti o zi luminoasa si cat mai linistita!
Multumesc tuturor fetelor care mi-au trimis mesaje referitor la problema cu ametelile si lesinul. O sa mai intreb medicul si o sa va spun ce mi-a zis. Poate mai ajuta cuiva.
As vrea si eu parola de la contul comun ca sa pot vedea si eu burticile mult laudate, dar nu stiu sa-mi activez PM. Sunt Eventual, daca ar putea cineva sa imi trimita mesaj pe Yahoo msg.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si14+


Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

la odiseea trecuta ne bateam care scria prima la capitol nou si-s obisnuita ca si acolo am ajuns la cap 100 pana sa nasca vreuna, era un ritm infernal la scris. Oricum si aici batem multe odisei. Explicatia este ca sunt cei mai mult bebei conceputi in dec-ian



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 14+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Am inceput ziua cu bine.....scrisesem un mesaj luuung, si cand sa-l trimit, imi da eroare, pt ca uitasem sa ma loghez

s-o iau de la capat (bine ca macar nu e sefu..)

Greiere Sa ai un an minunat cu o sarcina usoara si un BB sanatos!

Sper sa pot intra si eu cat de curan diar pe ct de webshots sa vad noi burtici, si s-o vedem mai bine si pe a LUtonianei, ca se tot lauda cu ea
Ce mai ziceam in celalalt mesaj oare...? a, multumeam fetelor pt aprecierile legate de burtici, si ziceam ca oricum toate gravidutzele sunt frumoase, dupa parerea mea!

Sambata a fost minunat cu ai mei, in timp ce eu cu mama am gatit niste bunatati turcesti, tata cu giner-su s-au dus sa cumpere pomisori...apoi am plantat si pomii si floricele, si arata total altfel curtea noastra! bine, cand zic "am plantat", ma refer la ei 3, eu eram doar cu indicatiile unde sa le puna si cu dat drumul/oprit apa la furtun pt ca eu nu ma bag la gradindarit, de frica/sila de diverse vietuitoare de care as putea da prin pamant

o saptamana usoara va doresc!

ursuletzul nostru

16+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Asa, curaj! Ca devine plictisitor sa ma tot vad labartzandu-ma pe toata pagina...
Va las sa "po****ti" linstite forumul, eu ma bag la un ; ca p'orma se trezeste Ilinca si reiau rutina: masa, imbracat, parc vreo 2-3ore etc.

Aoleu, ce-mi vine sa rad: mi se cenzureaza o parte din cuvantul in ghilimele, hihihi!

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Buna ziua, dragelor, si o saptamana cu vesti bune va doresc!

greiere Sa fii sanatoasa si sa mai treci pe la noi sa ne dai vesti despre voi!

Marturisesc ca nu am citit decat aceste doua pagini ale capitolului. Merg sa citesc din urma ce ati scris in week-end. .... cat ati scris? 2-3 capitole de vineri ora 16..00 pana azi ora 12.00?

Panda, vad ca te-ai pus pe facut apelul te rog da-mi si mie PM cu cont, parola, cont de poze... etc (ca vad ca esti in verva maxima) Mercic.

Aaa... si trebuie sa imi schimb si eu semnatura ca azi facem 12 sapt. fix fix


Ramona

Bebita din burtica 11+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninia spune:


Ah eu deja am postat la capitolul vechi
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=135055&REPLY_ID=4696978
Abia dupa asta l-am vazut pe cel nou..Incet incet , imi dau eu seama cum stau lucrurile pe aici.
Mai , mai, ce harnicute mai sunteti, sper sa pot tine cat de cat pasul cu voi!!
Va doresc o sapt. cat mai frumoasa!

Mamic de Mathias(15.03.2006) si 16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

mai voi nu stiti ca lunea nici iarba nu creste ?

logic ca nu merg azi la eco
asa ma enerveaza asteptarea asta
sper sa merg maine dimineata

angela eu sunt la dr huditeanu anca ( are cabinet la dr cioata ) si e la spitalul odobescu cu ea am nascut si fetita sunt foarte multumita de ea , felicitari ptr printesa , sper sa intrii cat mai des

elenuta merg si eu azi sa-mi iau nu avem carfour dar sper sa gasesc la real sau la kaufland

ma intorc la treburi
abia astept sa vina ora 15 sa plec acasa

adela de alexia maria ( 13.01.2007 )
sunt fetita mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2006 spune:

greiere sarcina usoara , sanatate si fericire

adela de alexia maria ( 13.01.2007 )
sunt fetita mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui panda77

Kiki, asa, mama, vezi ce bine-ti sta cu doi infashatzei la semnatura? Sa stie lumea!

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007


Pai daca asa mi s-a sugerat sa imi pun 2 la semnatura...m-am conformat..

KIKI 12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Revin si eu cu mesajul si rugamintea mea.

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Buna dimineata! Sa aveti o zi luminoasa si cat mai linistita!
Multumesc tuturor fetelor care mi-au trimis mesaje referitor la problema cu ametelile si lesinul. O sa mai intreb medicul si o sa va spun ce mi-a zis. Poate mai ajuta cuiva.
As vrea si eu parola de la contul comun ca sa pot vedea si eu burticile mult laudate, dar nu stiu sa-mi activez PM. Sunt Eventual, daca ar putea cineva sa imi trimita mesaj pe Yahoo msg.

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si14+


Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si14+


Cred ca trebuie sa activezi PM.

Iulia 11+

Mergi la inceput