Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (28)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Hello

La multi ani greiere

Bafta fetelor care mergeti azi la eco...eu mai am de asteptat 4 zile

La noi e un vant tare urat afara asa ca azi ne chinuim unul pe altul in casa

Pe Anco n-am mai citit-o de cateva zile...sper ca e ok

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alex (2 noiembrie 2007)
si 16+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Mary, si la noi bate un vant receeeee...
Am fost si eu in weekend la Alba si am fost la pizza la Bufu (del bafo)a fost excelenta!!!Ieri ne-am intors la Cluj...dar a fost o vreme superba ieri...

KIKI 12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Cu durere in glas va comunic o veste de o importanta covarsitoare: nu pot face pentru ca nu este apa calda!!!
Asa ca ramaneti cu mine pe cap .

A, ba nu: s-a trezit Ilinca, deci sunteti salvate!
Va !

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

EU, EU, EU AM AZI CONTROL!!
La ora 18, asa ca de-abia maine va dau de veste a, si maine dimineatza la luat sange pt TT, si repetat analize pt Ecoli si stafilococ, asa ca sa-mi tineti pumnii, sa nu repet tratamentul cu antibiotice .

ursuletzul nostru

16+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Hello!
Semnez si eu repede condica, pentru ca tocmai a adormit Andrei si profit sa fac ceva de papica!
Panda, offf, am ratat capitolul nou, dar am fost plecata pe afara pana acum! Ma revansez data viitoare! Vin si eu in parc cand se trezeste piticul!
Monica, ma bucur ca te-ai distrat la petrecere! Da-l incolo de tort, ce daca nu a iesit cum vroiai tu, mai bine, ca ingrasa prea tare! Oricum, ai reusit in final sa imi faci si mie pofta, dar eu m-am bagat la lucruri mai simple! In ultimele doua seri, eu faceam clatite pe la 11 noaptea. Dar am fost fata cuminte si am mancat doar una pe seara, restul le-a bagat sotul la greu, si pe urma se plangea ca i s-a facut rau de cat a mancat! (cica eu sunt de vina ca erau prea bune )
Am vazut poze de fete super frumoase! MangaGirl, fata de pe afisele acelea mari esti cumva tu?
Am avut si eu o tentativa de sedinta foto in week-end, dar imbracata nu se vede absolut nimic dein burta mea, iar pe alea in lejerie intima nu le pot pune! Incerc sa pun azi cateva din cele decente!
Off, as vrea sa va mai zic multe, dar chiar trebuie sa fac de mancare!
In week-end nu am avut chef de scris, am fost deprimata ca nu l-am simtit pe bebe, dar de aseara vad ca a inceput iar sa dea din picioruse, asa ca s-a linistit si paranoica de mine!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 14+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mamaaa fetelor da' ce viteza aveti ....

eu merg maine la eco .. la 10.30 .. dimineata ma duc sa dau sange pentru DT si apoi la eco ... voi ce stiti am voie sa beau apa sau sa mananc .. ca daca as avea voie, m-as duce la 10 si ptr sange ... sa nu mai fac doua drumuri ..

pupici

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 11+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Neata.
Am citit, am vazut pozicile. Avem niste mamicute foarte frumoase; de burtici nu mai zic. Sa creasca mari si sa avem bebelusi sanatosi.
De cand mi-a trecut "raul", mi-e foame tare de tot (mananc multtt, comparativ cu cat mancam pana acum) si mi-e somn... desi nu ma trezesc mai devreme de 8.30-9h, la 10.30 mi se face un somn, de pic. bineinteles ca ficior-meu e in plina forma la ora aia, iar cand doarme el, eu nu mai reusesc sa adorm...

Nu vreti voi, sa punem link-ul cu albumu comun pe prima pagina? Intreb. Ar fi mai simplu de gasit. Aaa si vreau si eu parola, please.

Vineri am fost la dr, ne-am vazut puiutul. Cred ca dormea, ca era tare linistit. Creste bine. Analizele au iesit ok. Pe 30martie mergem la morfologie; sper sa vedem si ce avem in burtica.

Nici la noi nu s-a bucurat toata lumea pt cel de-al doilea bb (soacra si fratele sotului)... Am fost niste inconstienti ca am facut primul copil, desi nu avem o casa si stam cu chirie... Ce sa mai spunem de cel de-al doilea... Ne-am dorit foarte mult copilasii astia, au venit greu... Suntem foarte fericiti ca-l avem pe Roni si ca o sa mai avem un bebe... Sa dea Dumnezeu sa fim sanatosi sa ni-i putem creste pe amandoi... Restul o sa vina de la sine...

Pupici la burtici!

Loredana 12+ Roni-Cristian08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Greiere, la multi ani! Sa fii sanatoasa si fericita! Sarcina usoara si un bb sanatos!

Loredana 12+ Roni-Cristian08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Am pus si eu o poza proaspata ,de 10 minute

Selen,bafta,abia asteptam sa ne zici cum a fost

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alex (2 noiembrie 2007)
si 16+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Kiki,daca zici ca e buna,musai sa merg si eu acolo sapt asta.
Ti-am rasp in capitolul anterior in legatura cu localurile unde mergem,nush daca ai citit

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alex (2 noiembrie 2007)
si 16+,

Mergi la inceput