Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna dimineatza fetelor!!

Multumesc Monica_dicutz Da intr-adevar sunt mai mica de felul meu cred ca am un metru jumate cu mainile ridicateAcu m-am mai implinit si eu..Sotzu se roaga sa mai raman cu ceva dupå sarcina ca asa ce ii place sa fiu oleak mai plinutza.. Acu e cand ma vede..

Acu merg la munci ..mai muncesc si de zi cu toate ca nu prea imi plac..Mai intru diseara sa va mai citesc ..


Vå urez o zi frumoaså si cu mult soare macar la voi ca la mine este o zåpada de nu mai zic



Vå pup

Iulika, cea mai fericitå16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna fetelor!Am reusit si eu sa va citesc din urma...am vazut ca ati pus poze multe dintre voi...abia astept sa intru sa va vad...promit sa ma revansez si eu cu poze
Danuta, m-ai intrebat de ce am 12 sapt la semnatura daca bebeii ai 11 sapt si 5-6 zile, pai ca asa mi-ai zis cand am fost la 8 sapt...dar se pare ca sunt mai micuti umpicAcum nu mai schimb...las asa pana fac 12 sapt adica maine...
MangaGirl, felicitari ca l-ai vazut pe bebe.Nu iti mai fa probleme cu casatoria...vremurile s-au schimbat f mult...nu mai conteaza certificatul de casatorie chiar asa de mult...si eu o sa fac nunta cand am 5 luniiti dai seama ce burtoi o sa am ...(noi suntem casatoriti civil din iunie 2008, dar nu am gasit sala decat in iunie anul asta...dar eu nu am mai avut rabdare sa treaca nunta...am vrut bebe).
Adela, felicitari pt printesa!!!!
Monica, iti spun sincer ca si eu numai la asta ma gandesc cat mai am de venit la serviciu...cred ca o sa imi iau si eu cate un medical din cand in cand...numa sa scap de perioada asta nasola...in care pur si simplu nu pot pleca

KIKI 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

kiki, eu tai zilele pe calendar deci nu esti singura.



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 14+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Boooon...Deci vreau sa stiu unde pot sa reclam lipsa de disciplina la acest inceput de saptamana?! Vad ca nu semnati condica, nu va imbulziti la scris, dati dovada de indolenta si nu sunteti proactive! Treziiiiiiireaaaaaa!
Avem o datorie, fetelor!

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Panda asa, asa fa prezenta!

KIKI 12+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Daca nici acum nu se lasa cu injuraturi, rosii si oua stricate...

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Eu sunt aici panda, si vroiam sa-ti spun de la capitolul trecut ca ma bucur tare mult ca la odiseea asta esti mai "activa" Eu personal am facut scurta la dejtele de la mana drepta cat apas pe refresh

Da ma intreb unde o fi cristina_ana, sper ca e ok de n-a semnat condica si ca doar a petrecut mult in weekend.




ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 14+ cu Dragos Alexandru
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Monica, uite ca se mai schimba oamenii . Si eu mi-am tocit mouse-ul de cat refresh dau... Da' acu' stau si eu si ma gandesc ce-o fi de uneori ne calcam pe deshte care sa scrie prima si se isca discutii ca nu apucam sa dam raspunsuri toata lumea la toata lumea, iar uneori poti sa dai cu tunul si nu suntem decat doua-trei huhureze care parca facem sezatoare...

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panda77 spune:

Kiki, asa, mama, vezi ce bine-ti sta cu doi infashatzei la semnatura? Sa stie lumea!

Panda, 13+ cu
si fudula mamica de www.flickr.com/photos/23506973@N07/" target="_blank">Ilinca - 15 iulie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzam spune:

salutare fetele sunt si eu pe aici
numai ca mi-a luat o dimineata intreaga sa recuperez ce ati sris in week-end
am pus si eu pozici pe contul comun si apropo de asta toate sunteti minunate si fetele care ziceau ca au multe kg am si eu o intrebare: unde sunt?
nu am vazut decat fete frumoase din toate punctele de vedere
va pupicesc si sper sa pot intra si eu mai des ca mi-ati intrat la suflet

12+

Mergi la inceput