LMA - Albinute si bondarasi de 2007! (113)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani: Timeea si Ian!

La muuuuulti ani: Claudia si Lauramar!



Multumesc pt. urari...

Kitty cand te prind o sa te baaat raaaaau... ma faci sa ma fastacesc

Ioana n-am facut poze ... nici lumanari n-am pus, spre dezamagirea Elenei... pt. ca pur si simplu o l ua la vale... am pus repede in farfurii, sa-l haleasca pana se imprastie, ca la gust, cica era f. bun...
Cu nu vrea sa guste... cat de bine te inteleg ... copii fraieri... si cand se prind cat de bun este... nu mai scapi

Laina multa sanatate

Laura multa sanatate si voua... poate a vomat fara motiv... Elena mai face asa din cand in cand...

Roxana timen pumnii sa repare... mai repede... ca venim peste ei...

Absoluta vazut pozele... ce mare s-a facut mandra... da' mami tare zgarcita cu pozele ... poate pui mai multe din seara asta



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vcarmen spune:

Salut,
multumi pt urari si dorim si noi la randul nostru tuturor copilasilor din stup " LA MULTI ANI!", multa sanatate si noroc in viata.

Carmen si Andrei Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adryana_4u

Va rog si eu ceva, daca sunteti dragute, sa-mi votati si mie piticuta, ca am bagat-o la un concurs, aici: http://concurs.pampers.ro/profile/17939.
Va multumesc frumos!

Adriana S. - mami de puiut BIANCA(02.02.2008)
Bianca creste
de toate
www.flickr.com/photos/adryana_4u/3267319176/in/photostream/" target="_blank">Eu sunt Bianca


votam, de ce nu?! mai ales ca linkul duce unde trebe....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

citat din mesajul lui Adryana_4u

Va rog si eu ceva, daca sunteti dragute, sa-mi votati si mie piticuta, ca am bagat-o la un concurs, aici: http://concurs.pampers.ro/profile/17939.
Va multumesc frumos!

Adriana S. - mami de puiut BIANCA(02.02.2008)
Bianca creste
de toate
Eu sunt Bianca

Adresa merge daca stergeti "." ( punctul) de la sfarsitul adresei!

http://concurs.pampers.ro/profile/17939 adresa buna!



Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

La multi ani Eliana !!!


La multi ani Timeea si Ian !


La multi ani Claudi@ si Lauramar !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Eliano sa fii sanatoasa sa ai parte de tot ce iti doresti si mai ales sa ai muuuuuulta putere!

La multi ani si lui Ian si Timeei!

Ioana si Edy zice cacao pe limba lui,adica"coca",dimineata striga in bucatarie cocca coca,ma gandesc daca vecinii mei curiosi de felul lor nu au ajuns deja la concluzia ca droghez copiii,astfel se lamureste si prima dilema a lor "de ce nu plang doamna copiii?"

Aseara stateam sa incarc pozele ca ma asteptam sa ma luati dimineata la rost si Radu voia sa joace counter,pt ca i s-a parut prea lung timpul petrecut de mine la calculator a inceput sa arunce cu bile in mine(bile pe care finu Octavian s-a gandit sa i le faca cadou lui Edy ca sa-mi asigure mie gimnastica zilnica)baiii si s-a incins o bataie cu bile la care bineinteles ca au participat toti membrii familiei ,nu va pot descrie ce nebunie,oricum sunt convinsa ca prietenul lui Radu care era la noi nu o sa ne mai viziteze curand

Si acum poze aniversare

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

andraaaa am vazut doar o parte din poze ... o sa ma mai uit. auzi, fii atenta: zici ca nu vrei sa ma mai cununi si pe mine o data? sa avem si noi nasi, nu tentative de nasi? oricum, eu o sa ma autoinvit ca nesi la tine o data, sa ma distrez frate si eu, ca nu e corect asa!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

Kitty - ce toooorturi.....adevarate tortuuuuuuri pentru cei care numai le vad si nu le pot gusta! Julica o artista mah, si ce succesuri are la baieti!!!!!
Uf.....si bine ca te-ai integrat cu succes la serviciu....ma gandeam ca-ti va fi mai greu decat i-a fost Giuliei in prima zi de cresa!

....vazut si tortul Barbie al Timeei, asteptam pozele si de astazi!

Sanatate lui Patei si la mai mult spanac si cacao, ca sa-i creasca energia baietului

Sanatate si alergicului Edy, nu de alta, dar trebuie sa fie fresh la aniversare, nu?


fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

www.phenforum.com/ticker/img,38,79,0,kg,66,58,56,/weight.png[/img] br / " target="_blank">jos kilele in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

sarbatoritilor din ultimele zile!

Am vazut si eu poze cu torturile Giuliei, si am salivat o jumatate de zi dupa ele ca sa nu raman in paguba de tot am incercat o praji cu branza de vaca si stafide, in care Alex a gasit de cuviinta ca s-ar potrivi niste praf de usturoi , l-am prins pe cand scutura de zor peste crema...


Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA MULTI ANI TIMEEA!!!

LA MULTI ANI IAN!!!

si nu in ultimul rand : LA MULTI ANI ELIANA!!!! sa ai spor in toate !!!

Mergi la inceput