LMA - Albinute si bondarasi de 2007! (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna dimi....

LA MULTI ANI ELYANNE ESTI O MAMICA EXTRAORDINARA,SA DEA DD SA FII SANATOASA!!!

LA MULTI ANI TIMEEA SI IAN!!!!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

buna dimi

La Multi Ani, Elyanne, Claudi@ si Lauramar!

La Multi Ani, Timeea si Ian!

despre noi...nu prea am vesti bune...

are o tuse 'ciudata"....Dr a zis sapt. trecuta ca nu are nimik( tuse e la fel si rara ..din cand in cand...si noaptea.a zis ca e tuse pe fond alergic( dar la ce ??? ca am scos pernele cu puf!..ufff.imi vine sa imi iau campii..si ma streseaza sotul care e PANICOS din fire si nu o dau la capat cu el !)si plus ca ieri dimi a tusit putin si a vomitat lapticul apoi azi noapte la 12 a facut diaree...de atunci nu a mai facut kk! sunt obosita ..toata noaptea l-am urmarit sa fie OK . el e vioi cu chef de joaca.
nu prtea sunt coerenta ..sper ca ati inteles ce ma vrut sa zic..mai multe nu sunt in stare azi!

va pup si va urez o zi faina si petrecere frumoasa sarbatoritilor!




Laura si comoara mea Eduard Darius 22.03.2007

Nu trebuie sa fii mama perfecta! Trebuie doar sa fii cea mai buna mama pentru copilul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

TIMEEA si IAN.

Sa cresteti mari si sanatosi, sa aveti in viata numai bucurii si sa va iubiti parintii!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaaani, La Multi Aaani, La Multi Ani!!!!
pt toti cei care s-au sarbatorit zilele astea cat am lipsit.


n-am net acasa...si asta imi ocupa tot timpul sper sa reuseasca erdeeshii sa repare.


Andro, cred ca a fost f frumos la petrecere

Eliano, mai da dupa ce ca iei examenele si te imparti intre 3 copii vrei si torturile sa iasa? maaaai da perfectionista esti...parca ai fi peste

Asta cu Kitty pisicoloaga e ca lupul de paza la oi ...mmmm...am fost prea rea?! nuuu, ca i-am zis si ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

ELYANNE CLAUDI@LAURAMAR.

Sa fiti sanatoase, sa va bucurati de puiutii vostri si numai bucurii!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

KITTY vazut si placut mult pozele voastre, se vede ca tu chiar esti o mamica implinita cu asa minunatii langa tine, supere torturile, copii multi la cresa si petrecere minunata, ce mai o frumusete, si nu mai vorbesc de printesa si de RAUL ce frate iubitor, mi-as dori si eu sa fie doi si sa se iubeasca asa de mult.

Sanatate multa bolnaviorilor EDY, ANTONIA, MATEI sa va reveniti repede si sa auzim numai de bine.

ADELYNAfelicitari pentru cuvintele si la mai multe.

va pup si va doresc o zi frumoasa.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Va multumesc mult pentru urari!

Ieri am sarbatorit-o in familie si deseara este petrecerea la Mc.

Poze de ieri poze aniversare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

La multi ani Elyanne! fie ca viata sa-ti ofere ceea ce este mai bun si frumos din lume!

La multi ani printesei Timeea!

La multi ani zanului Ian!



fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

www.phenforum.com/ticker/img,38,79,0,kg,66,58,56,/weight.png[/img] br / " target="_blank">jos kilele in plus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Va rog si eu ceva, daca sunteti dragute, sa-mi votati si mie piticuta, ca am bagat-o la un concurs, aici: http://concurs.pampers.ro/profile/17939.
Va multumesc frumos!

Adriana S. - mami de puiut BIANCA(02.02.2008)
Bianca creste
de toate
www.flickr.com/photos/adryana_4u/3267319176/in/photostream/" target="_blank">Eu sunt Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Va rog si eu ceva, daca sunteti dragute, sa-mi votati si mie piticuta, ca am bagat-o la un concurs, aici: http://concurs.pampers.ro/profile/17939.
Va multumesc frumos!

Adriana S. - mami de puiut BIANCA(02.02.2008)
Bianca creste
de toate
www.flickr.com/photos/adryana_4u/3267319176/in/photostream/" target="_blank">Eu sunt Bianca

Mergi la inceput