Mamici cu 2 pitici (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Manuelutza, la multi ani puiului mic! Sa se faca mare, frumos, sanatos si norocos! Cum sarbatoriti?


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla Suntem in concurs la www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=11" target="_blank">Clipe de viata 2008 gab1 si gab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelutza77 spune:

Fetelor ,multumim pentru urari ,a fost o petrecere acasa ,cu nasi ,bunici si niste prieteni mai apropiati ,Bogdan a rezistat ca un erou ,de pe tava a luat bani (chiar nu-i mai dadea drumul din manuta) a primit multe hainute ,a fost bine ,va las ca-i tarziu si sunt rupta de oboseala,mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Manuelutza, sa-ti traiasca feciorul si sa aiba parte in viata de toate cele bune! Sa nu spui tu asa nimic iar nnoi sa nu ne dam seama sa-ti uram mai din timp..... In fine inca o data numai bine si asteptam poze.
Iulia, puneam parca vreo 1,5 ml dar nu mai stiu exact. Oricum ce nu se consuma ramane acolo si golesti restul. Eu ii faceam lui Stefan din 4 in 4 ore ziua cate 5 min. Si statea fara probleme. Avea vreo 2 ani jumate cand a facut aerosoli si asa cum am mai spus dupa prima zi s-au vazut efectele, deja tusea mai putin. iar dupa 2 zile deloc. Am facut 7 zile. Avea o tuse uscata sacaitoare ziua aproape deloc dar noaptea nu puteam sa dormim nici unii din cauza acceselor de tuse. IN fine... vezi tu.

mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Manu,ai facut poze?
Claudia,multumesc mult!Astept sa vina aparatul si vedem noi ce si cum...
De vreo 3 nopti Alex doarme cu chilotei,caci il manca rau fundul de la scutec.M-am gandit ca poate va simti cand face ,dar nici vorba.Doarme ca butuculIulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

La multi ani Mariaanna!!!


Oana, mami de Ana Maria (13 iunie 2008) si Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=19" target="_blank">Clipe de viata 2008
1 martie 2009
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ada_S spune:

Manu La multi ani! cu intarziere si de la noi pt puiutul care a implinit primul sau anisor, sa fie inca cel putin 99 de ani fericiti langa acesta.

Mariana, La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

La multi ani, Mariana!!!!

mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Ana, ma bucur ca mai dai un semn de viata! Imi pare rau ca momentan pare sa se potihneasca treaba cu gradinita dar... e doar o faza, va trece. Il inteleg pe Stefan al tau ca al meu nici acasa nu vrea sa doarma la pranz. Eu sper sa-i treaca rebeliunea si sa se adapteze la sistem caci daca asa-i muzica asa tre' sa danseze. Pupici rebelelui!

mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Marianna,La multi ani!!!Sa ai o sarcina usoara,un bebe sanatos si muulte,multe bucurii!Iulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Multumesc de urari! Azi am implinit 30 de ani , mari si grasi!
Va poftesc la o si o ...cam tarziu, dar asta e!Invitatii au stat cam mult.Mie nu imi plac vizitele lungi...
Sunt un pic obosita si nostalgica dupa anii trecuti...Am schimbat prefixul.....
Va pup dulce pe toate!

Mariaanna
11+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput