Clopotei de ian-feb 2008 (199)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

HONEY multa sanatate lui AJ. puiutului si sa se faca repede bine.Mor cand aud de copii bolnaviori.Sunt fericita ca a trecut si ziua se 13 fara sa nasc mai ales ca era si vineri.Nu v-am povestit ca ieri cand am venit acasa de la analize Vanessa a vazut ca am doua pansamente pe mana si intelegand ca am fost la dr mi-a luat mana si m-a pupat de mai multe ori in dreptul fiecarei "bubite" sa treaca.Azi ii povestea surorii mele ca mami a fost la dr si acesta i-a facut doua bubite sa vada daca bebe mic e bine.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 36+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ven spune:

'neata, poftiti la fara numar!

Eladea, mersi. M-am uitat la pozele voastre, arata tare bine locurile. Sper sa fie fain!

RoAna, pai te-ai uitat atenta la poze? Hotelul e chiar pe plaja! E mai sus, pe o faleza, dar cobori doar niste scari si esti pe plaja. Uite www.plaja.ro/apartament_byala_beach_resort_byala_bulgaria" target="_blank">aici.
Iar pretul e fantastic, zic eu. Noi platim 620 Euro pt. 8 nopti, 4 stele, all inclusive, cu amandoi copiii! Si stam in APARTAMENT (tip 1). Eu zic ca merita...

Honey, offff. Uite asa o tragem noi pana isi formeaza omuletii astia imunitatea....Sanatate si multi pupici!

Revin, azi iar sunt doar eu cu flacaii, tati e la munca Iar eu m-am trezit la 7 sa-i dau laptele lui Mathias si n-am mai putut adormi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

laura D. Tu esti avocat? Imi poti da un pm? Sau oricine ma poate ajuta intro problema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Neatza zuzici!
Multumesc Ven pt cafea! Woww ce oferta buna ai gasit..o sa aveti o super vacanta. Poate la anul, dc vom sta mai bine cu finantele mergem si noi acolo. Te astept cu impresii.
Honey totusi e bine ca este doar o raceala. Doamne ajuta sa scape repede de ea!

Poze turta
Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/results?search_query=dariamihaela&search_type=&aq=f" target="_blank">2 FILMULETE

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ven


RoAna, pai te-ai uitat atenta la poze? Hotelul e chiar pe plaja! E mai sus, pe o faleza, dar cobori doar niste scari si esti pe plaja. Uite www.plaja.ro/apartament_byala_beach_resort_byala_bulgaria" target="_blank">aici.
Iar pretul e fantastic, zic eu. Noi platim 620 Euro pt. 8 nopti, 4 stele, all inclusive, cu amandoi copiii! Si stam in APARTAMENT (tip 1). Eu zic ca merita...


Venera, mama lui Markus (10 dec. 2003) si a lui Mathias (26 dec. 2007)



ai dreptate, m-am exprimat gresit ...........cand am zis ca e departe ma gandeam la inaltime , in sensul ca mi s-au parut multe scari de coborat.La noi copiii sunt mai mici, Ioana trebuie dusa in brate, Andrei ajutat + muuuuuulte jucarii de carat si am senzatia ca nu asigura umbrela pe plaja deci va trebui sa caram si cortul de plaja.Dar intradevar pretul e mai mult decat ok iar privelistea minunata.Spuneai ca stii pe cineva care a mai fost, iti poate spune cum e mancarea?Eu as vrea sa-i dau si Ioanei ca ea a refuzat borcanelele.Oricum daca ne hotaram o sa mergem in aceeasi perioada cu voi

Mamica de bebe Andrei (16.08.2006) si Ioana (03.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

olala zuzelelor........
dau eu o cafeluta???cu lapte ,cu zahar ???cum doriti???serviti va rog

o astept pe mama sa ma pot apuca cu mainile de cap.......glumesc,am multa treaba azi si deseara astept musafiri la un pui doi la rotisor ,abia astept dar pana atunci mai este

aseara cand a venit tati nu m-am putut abtine si i-am povestit ce am facut si ma certat,o zis ca de se mai repeta ma muta cu cortu in gradina poate acolo sunt mai atenta avand doar de tras fermoarudaca usa mi greu si uit sa o incui

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

a Ven ai dat si tu una???multam'fain ,nu strica si a doua nu???

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

la noi este iarna again,e o zapada de zici ca suntem in decembrie,acum chiar m-am saturat de ea

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

neata!

si la noi e iarna...a nins mult toata noaptea...nu va zic cum am ajuns aseara de la scoala acasa (dintr-un capat in altul al orasului)...ufff...ca nu se mai duce odata frigul...

stefan s-a trezit azi noapte, plingind, s-a potolit dupa o jumate de ora de stat la noi in pat...apoi a dat desteptarea la ora 6 dimineata...acum bineinteles ca doarme...parca vad ca pe cind se trezeste incepe iar vijelia si nu putem iesi afara...

eu sint varza, ma dor si ochii din cap, am dureri reumatice la miini si picioare, stomacul imi e vraiste...nu stiu cum m-au lovit toate odata...

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Buna dimineata!Multumim ptr cafea!Albert s-a trezit plangand de mai multe ori si cred ca asa o va tine cateva zile de acum inainte.Are gingia umflata.AMR 3 ZILE

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 36+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput