Clopotei de ian-feb 2008 (199)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

Honey multa sanatate la puiutu mic,o sa stau si eu pe fir sa ne zici ceva de bine mami


apai ce m-am speriat eu Gabi ,am norocu ca in capatul coridorului sus am o iesire in caz de forta majora,pe bune de nu,adica daca e ceva pot sa ies prin spatele casei si sa cobor jos,sunt niste scari vechi de fier dar bune pt asa ceva ,noi le zicem scara de incendiu dar sunt defapt vechiile scari ale socrilor pt etaj si nu le-am desfintat ,cine stie cand ne sunt bune
oricum asa ceva nu se va mai repeta ,mi-am luat lectia

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

zuzi Dana ce ma bucur,inca o zi bifata......ce fain i AMR-ul tau ,ca la carte ,bravo pt bagaj ,era cazu nu?

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Ven, e frumos la Cheile Gradistei...si daca mai mergi si in weekend romantic fara codite dupa tine...

noi am fost azi vara, in prima vacanta a lui Eric, am stat o sapt..frumos, relaxant...ne-am simtit tare bine..

vezi poze in albumul ERIC..

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank"> NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......
Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Off Honey ce m-am intristat Prin cate trebuie sa treceti...Sanatate multa si ma rog sa fie totul bine... si sa vi cu vesti bune de la dr

Poze turta
Poze
Poze Daria
Poze botez
Cum creste Daria
www.youtube.com/results?search_query=dariamihaela&search_type=&aq=f" target="_blank">2 FILMULETE

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Ven,mi-a facut cu ochiul link-ul pe care l-ai pus cu vacanta in Bulgaria,am vrea si noi sa mergem ..... dar nu e cam departe hotelul de plaja?

Mamica de bebe Andrei (16.08.2006) si Ioana (03.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

vad ca nu sunt inca vesti de la Honey .....

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honey79 spune:

Am venit de la doctor.

Andrew e bolnavior rau.

Se pare ca Miercuri,cand am fost in Spital pentru operatie,Andrew a avut timp sa adune de pe-acolo o <frumoasa> raceala. Diagnosticul e ceva conjuctivita/bronsita/si inca-ceva.
Tratament :7 zile, de 3 ori pe zi, cate 5 ml de Amoxicilina.

Din cauza ca de ieri n-a pus gura pe nimic, nici macar apa,i-au facut de urgenta o injectie in piciorus cu antibiotic.
Din cauza ca s-a miscat, o sa aiba o faina vanataie.
Plus ca, imediat dupa ce a scos acul, i s-a inrosit piciorul in jur, cam de marimea unei felii de salam sasesc.Reactie alergica la ceva.

Tinem sub observatie.

Va multumesc ca-mi sunteti alaturi.

Ma duc sa vad daca accepta acum ceva de papica.

Cum crestem
[url]="http://community.webshots.com/user/wojvalFilme AJ


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

ma bucur ca ai intrat Honey,daca e raceala macar o tratezi tu acasa si te-ai linistit ca sti ce i cu el ,la ce o fi facut alergie de zici ca sa inrosit asa tare??de acolo nu ti-au spus nimik doc??
pup frumosu AJ si pe mamica lui ,multe ai avut mami mai rezista ,sanatate la baiat si tie putere sa il pui pe picioruse

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Nati sa fii fericita si iubita o mie de ani! Sa fie sanatosi cei dragi tie si sa va bucurati unii de altii

Lala off, tare rau imi pare ca-i asa complicata situatia cu frenul asta! Ma rog si eu pt micutul Andrei sa treaca repede si cat mai usor peste interventia asta

Am citit cu lacrimi si cu noduri in gat si de interventia la care a fost supus AJ Off, mami si puiutul lui mami, tare ati mai tras! Sanatate multa, multa, multa si Doamne ajuta sa fie ultima problema a micutului! Oooofff, acum am citit si de nenorocita de raceala Saracutul! Sanatate multa lui AJ, iar tie, Honey multa putere!

Ven uff, bine ca nu ai patit nimic si f bine ca ai mintit la politie! Sunt niste jepcari!

Dana mai ai putin, iubita! Sa vezi de nu o sa te rogi de bebe sa iasa


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza spune:

Vali vezi sa nu fie reactie alergica la antibiotic. Doctorul ce a zis?
Uff saracutul AJ. Sper sa se faca bine repede.
Lala am citit si de Andrei, sper sa fie ok luni si pletoselul dansator sa devina si vorbaret

Eliza
Emma(19.02.2008)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=807e61a27cadc9117f3e64&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Aproape un an cu Emma...
Povestea nasterii

Mergi la inceput