Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

donez hainute 3-6 luni majoritatea de fetita dar si unisex, as prefera sa le dau cuiva fara posibilitati pt ca nu sunt tocmai ultimul racnet, dar sunt intretinute f bine, fara pete, spalate si calcate, nu sunt rupte sau descusute


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

ii multumesc mariutzei pt coletul pe care mi l a trim pt rebeca sunt multe hainute frumoase si ingrijite...sa iti dea dumnezeu sanatate mult noroc si fericire atat tie cat si celor 2 printese frumoase pe care le ai...sarbatori fericite cu oua rosii si cozonaci calzi iti doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss26buc

ii multumesc mariutzei pt coletul pe care mi l a trim pt rebeca sunt multe hainute frumoase si ingrijite...sa iti dea dumnezeu sanatate mult noroc si fericire atat tie cat si celor 2 printese frumoase pe care le ai...sarbatori fericite cu oua rosii si cozonaci calzi iti doresc.


sa le poarte sanatoasa si sa i pupi falcutele pt mine multumim de urari, si voua la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malta spune:

Buna ziua! Confirm primirea cosmeticelor si a biberoanelor de catre Adela. Va multumeste cu lacrimi in ochi si se roaga pentru dv. la Dumnezeu. Va doresc sanatate si Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

Bucuria vine din lucruri marunte, linistea vine din suflet, lumina vine din inima fiecaruia! Va urez un PASTE FERICIT!
imi cer scuze daca am suparat vreodata pe cineva si as vrea sa se stie ca niciodata nu am spus nimic cu rautate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am primit coletele pentru fetita de 3 saptamani si maine lucrsoarele ajung la ea ,va multumesc mult de tot

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI





UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

Vreau sa va urez un Paste Fericit alaturi de familie si prieteni sa primiti lumina in viata si sufletul vostru..sa aveti parte de o primavara frumoasa si sa ramaneti tot asa cu suflet bun...sa ajutati in continuare cu dragoste copilasii mai putin privilegiati ..am tinut sa va urez acestea deoarece nu voi mai intra pana luni sau marti...duminica avem turta rebecai.
PASTE FERICIT!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Paste fericit tuturor!Sa ciocniti un ou si pentru mine,hihi!Sa va fie ziua plina de lumina si pacea sa va linisteasca sufletele!

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Ancadragoman, as dori sa donez si io niste lucrusoare la fetitza de care vorbesti. Cea de 3 saptamani. Sau poate ma indrumi catre altcineva. Hainele sunt 0-6 luni, vreo 40-50 de piese, stare medie, body, pantalonasi, bluzite de casa, sosetele, botosei, caciulite. Le dau doar in Bucuresti. Daca se poate sa vina sa le ia de la mine. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori_deni spune:

Lumina Invierii sa va aduca pace in suflet, bucurie si multa sanatate

Mergi la inceput