Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

danielac

Pana in iunie, fetelor, cele carora le raman mici lucrusoare mai ales,insist, pentru protejata mea,
un patut sau un leagan, ceva in ce poate dormi bb ce va veni,un marsupiu sau un carut, fara pretentii,
ca am auzit ca mai sunt mamici care vor si ajutor gratis si au si pretentii

pentru Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexiuli spune:

Buna..Nu am mai postat de ft mult timp,revin cu o mare rugaminte..Am nevoie,de la cineva care poate sa ma ajute de niste panatlonasi si body-uri mai maricele pt vara..Baietelul meu are 8,400 kg,si 723 cm,pe 26 aprilie implineste 6 luni..Am primit cateva bluzite mai mari,care ii vin,insa as avea nevoie de cateva body-uri si 1-2 pantalonasi cat sa ii pot schimba si spala..Daca are cineva si o pereche de papucei,ne-ar fi de mare ajutor..
Multumesc..Numai bine tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

in seara asta fac pachet si pentru protejata Maltei, adelina! sper sa treaca matusa ei care sta in Brasov sa il i-a de la mine de la servici!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.


http://thumb4.webshots.net/t/74/74/1/71/62/2388171620103554724cJxrGP_th.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela75 spune:

Bune fetelor
Pentru cele care aveti ceva de daruit si nu stiti cui sau nu sunteti convinse ca persoanele carora le daruiti sunt de buna credinta, va dau o sugestie:

http://www.valeaplopului.com/

Informatia o am dintr-o sursa sigura. Sper ca voi reusi cumva cu ajutorul celui de sus sa si ajung acolo dupa Paste.

Toate bune,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddeiutzz spune:

Am gasit doritor pentru hainute.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_So spune:

Alexiuli, da-mi, te rog, adresa ta completa, pentru pachet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui linasobolina

danielac

Pana in iunie, fetelor, cele carora le raman mici lucrusoare mai ales,insist, pentru protejata mea,
un patut sau un leagan, ceva in ce poate dormi bb ce va veni,un marsupiu sau un carut, fara pretentii,
ca am auzit ca mai sunt mamici care vor si ajutor gratis si au si pretentii

pentru Emma

Intreaba si vei primi un raspuns!


Linasobolina, vezi ca am luat aseara legatura cu familia din Brasov unde iti voi lasa pachetele pentru protejata ta din Bucuresti. o sa fie destul de multe si mici din cele de la Irinusha din Germania si mai mari de fetita mea, sper sa le poarte cu drag ca i le-am dat cu drag, a pus si o paturica d ela noi si jucarii si incaltari. sa imi dai un semn cand ajung la tine si apoi la ei!

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Linasobolina, seara am dus pachetele la familia indicata de tine, sper sa ajunga in regula la protejata ta si sa le foloseasca cu drag!

Deoarece maine nu mai sunt la job, profit de aceasta ocazie si va urez Paste fericit si numai bucurii cu ocazia acestor zile sfinte!

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

andreea.2009 a scris:

Buna ziua, In primul rand mentionez ca sunt noua pe aici. Ma numesc Andreea si am o fetitza de 4 ani jumatate Izabela. Motivul pentru care postez este ca situatia noastra materiala este foarte proasta. am rugamintea, cine are hainute, sau jucarii pentru varsta ei, si nu mai are ce face cu ele sa ne ajutati, pentru ca mi se rupe sufletul cand o vad ca se uita la alti copii care au..o vad ca sufera. Cea mai mare dorinta a ei este o rochie de printesa..din pacate si mosul de anul trecut si se pare ca si iepurasul de anul acesta uita sa i-o mai aduca.
Va multumesc anticipat.

Ii rog si eu pe moderatori sa inchida subiectul acesta: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89095&whichpage=42

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

RuxandraGri
Trimis la - 16/04/2009 : 11:53:00
--------------------------------------------------------------------------------

Donez 2 cutii Nan 1, 2 cutii Nan fara lactoza, 1 cutie Nan Ha 1
3 Cutii Humana HN, 1 flacon vitamine infant formula(California Fitness)
o cadita de baie si un aparat electric de desfundat nasul - ambele noi

Mergi la inceput