Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

roxanaz am dorii noi apartul electric de nasuc si nan 1 pe care mentionez ca il folosim pt branzica daca este vre o mamica care il dorete pt supt nu il vreau dar daca nu e il primesc pt branzica..multumesc.
Hristos A Inviat!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Hristos a inviat!

Roxanaz
daca mai sunt valabile cadita si aparatul, le-am dori noi...asa cum ti-am scris pe PM.
Multumim




Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madis spune:

Am de dat cateva hainute de fetita (6 luni -2 ani), majoritatea de vara, cam 10-15 articole (1 rochita, 1 sarafan, tricouri si pantalonasi).
Disponibile in zona Mall Vitan.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

madis daca ai ceva pt 1 an si 10 kg primim cu drag.
multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

ti-am trimis un colet pe adresa soacrei tale din botosani si azi m-a sunat de la fan curier sa-mi spuna ca nu au primit coletul pe motiv ca nu mai locuiesti acolo.

te rog da-mi urgent adresa noua unde sa-l trimit.


Citat:
citat din mesajul lui alexiuli

Buna..Nu am mai postat de ft mult timp,revin cu o mare rugaminte..Am nevoie,de la cineva care poate sa ma ajute de niste panatlonasi si body-uri mai maricele pt vara..Baietelul meu are 8,400 kg,si 723 cm,pe 26 aprilie implineste 6 luni..Am primit cateva bluzite mai mari,care ii vin,insa as avea nevoie de cateva body-uri si 1-2 pantalonasi cat sa ii pot schimba si spala..Daca are cineva si o pereche de papucei,ne-ar fi de mare ajutor..
Multumesc..Numai bine tuturor!


http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Puppa spune:

Hristos A Inviat!

Am si eu de dat niste haine de gravida (o salopeta, o pereche de blugi cu burtica, bluze) marimea 44.

http://picasaweb.google.com/cristina.catana

http://puppa.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui kikineata

Ancadragoman, as dori sa donez si io niste lucrusoare la fetitza de care vorbesti. Cea de 3 saptamani. Sau poate ma indrumi catre altcineva. Hainele sunt 0-6 luni, vreo 40-50 de piese, stare medie, body, pantalonasi, bluzite de casa, sosetele, botosei, caciulite. Le dau doar in Bucuresti. Daca se poate sa vina sa le ia de la mine. Multumesc.


Iti multumesc pentru oferta dar nu as vrea sa creada fetele de aici ca "iau eu tot",asa ca daca mai este cineva care are nevoie de hainute sa spuna.
Hainutele donate de fete pentru fetita de o luna au ajuns defapt la 3 copilasi ,la cea mica si la inca 2 gemeni nou nascuti ...parinti va multumesc fetelor cu lacrimi in ochi si va ureaza tot binele din lume
Daca nu mai apare nimeni sa vrea hainutele le iau eu pentru cei trei copilasi.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI





UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:


Hristos a inviat!
RuxandraGri

S-a produs o confuzie...Roxanaz ti-a mutat subiectul aici si noi ne-am adresat, din greseala ei....chiar si pe PM...dar ea nu spune nimic....ea mai e si din Constanta, nu din Bucuresti si ma gandeam ca tu cauti pe cineva din Constanta...
Deci, RuxandraGri daca mai sunt valabile cadita si aspiratorul nazal, le-am dori noi...
Insa nu stiu cum sa te conractezx pt ca nu ai PM-ul activat....pot sa-ti dau mailul meu..popmadalina@yahoo.co.uk
Multumim

Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Hristos a-nviat!
Va doresc sa fiti mai bune si s aajutati in continuare copilasii necajiti!

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput