Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (83)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inais

Neatza!

Azi-noapte pe la 12...neavand somn mi-am inscris copilu' la concurs.

AICI

M-am umplut insa de nervi imediat...si m-am ambitionat asa....pret de vreo 5 minute ...cum naiba mai pe primul loc e un copil cu 1000 voturi!!!!!!!!!!!!!!!! Concursul a inceput din 05.03 si se poate vota cu un numar de tel. o singura data pe saptamana.
E clar ca e vreun script in spate...sau maica-sa copilului controleaza toata bazele Vdf, Orange, Cosmote si Zapp la un loc!

Asa ca daca doriti sa ne votati, va multumim anticipat.
Insa nu-mi fac iluzii.... Mi-am jurat ca nu particip ever la concursuri bazate pe sistem de vot...ce face oboseala asta din om!! Nu puteam io sa merg la somn azi-noapte in loc sa inscriu copilu'?!




PS Iulia v-am votat acum.

mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati
05.06...07...08 sau "Povestea Iasminutei"
Cat de maaaare sunt!!

Votati-ne, va rugam!







ha, ha, si eu tot asa. asteptam sa se faca 10 sa-i dau sa pape si surfam pe net cand am vazut un link ce ducea la pagina cu concursul. nu i-am pus cea mai reusita poza, pt ca am inteles ca trebuie sa-i pui o poza in care l-ai surprins cumva pe copil, insa apoi am vazut ca altii au pus si poze gen portret si m-am ofticat, ca aveam poze muult mai frumoase cu ea.

votat iasminutza catzaratoarea.

edit: vazui pozici cu mancatoarea de spanac cea mica ce dulce e.
apropos de plimbare mai, eu stau la ultimul etaj, deasupra norilor, cum ar veni, si intra un soare in casa de zici ca-i vara. cu geamul larg deschis si caloriferul inchis aveam 22 grade in casa. afara insa, alta poveste nene. un vant reeeeeeeeece de ma taia. asa ca am fost pana in piata de am luat o paine si un suc, sa nu zic ca iesii dejeaba si ma intorsei. deci, cam 10 min dura plimbarea.



VOTATI-NE

The cheese to my macaroni - Mufitza Ariana Elena
Cand eram mica, mica cat o furnica...
Dau petrecere
Ma vezi live aici
Acuma sunt mare

Uite asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Ina - votat Iasminutza cercetatoare!

Mai vroaim sa zic Alysh distractie placuta, La multi ani mamei tale! Uite asa-mi doresc si eu sa zica fii-mea peste ani si ani!

Mai am de zis dar fii-mea e tare maraita , fuge peste tot si tipa din toti rarunchii. Apropo, se sperie cumplit cand vibreaza telefonul. A sunat telefonul de vreo cateva ori in dimineata asta si era pus si pe vibratii. A inceput sa tipa de parca ii smulgeam unghiile ori ceva.Vad ca se sperie si daca avem ceva pe cap. Tocmai si-a pus tati o sapca in cap si s-a pus asta mica pe urlat

Fug sa o adorm si sa mai citesc ce ati mai vb


Adriana mami de Andra , noastra!
Poze Andra (20.05.08)
Andra creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:


DARIUS COSTINSI UN SI PT MAMI, STEFAN

Iulia, Inais am votat si noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinabulina spune:

la multi ani, bebelusi de 14!
am vazut poze cu andra, prietena noastra, zisa si popeye si am votat iasminuta-alpinista
alysh, tocmai i-am cumparat lapte fara lactoza. doctorita mi-a dat ieri prin telefon tratament pentru voma, urmand s-o sun in caz de kk moale... cand fiica-mea a facut aseara marmelada, doctorita avea telefonul inchis. i-am trimis sms, ca am zis ca-l vede la un moment dat. m-a sunat ea si mi-a zis sa-i dau lapte fara lactoza, ercefuryl si hydrasec. asa ca acum asteptam sa se faca burtica sanatoasa

ma duc sa ma joc...

georgiana, de gogoasa balerina teodora maria din 15 mai 2008
Ia te uita ce mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Am votat si eu de pe cele 3 telefoane ale mele ambele fetite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

oferta de vacanta pe timp de criza

http://dement.ro/bancuri/oferta-de-vacanta.html

pai ce? numa cleo sa bage chestii amuzante?



VOTATI-NE

The cheese to my macaroni - Mufitza Ariana Elena
Cand eram mica, mica cat o furnica...
Dau petrecere
Ma vezi live aici
Acuma sunt mare

Uite asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui socrate

Am votat si eu de pe cele 3 telefoane ale mele ambele fetite.

mami de Edvin Sebastian







VOTATI-NE

The cheese to my macaroni - Mufitza Ariana Elena
Cand eram mica, mica cat o furnica...
Dau petrecere
Ma vezi live aici
Acuma sunt mare

Uite asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Si io am votat!

Sunt o porcarie concursurile astea...m-am convins si eu de la Teddy...mi-a zis tati sa nu particip, dar io pana nu ma conving...

Bafta!

Noi scaunel de masina avem Maxi Cosi si e f mistoc...a domnit-o Eli pe drum.

Bona caruia sa-i dau 14 mil ptr 8 ore? Doamne fereste! Pai fac eu reconversie profesionala, ca si asa tin conta la 15 firme si primesc 13 mil ca la milog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inais spune:

Mihaser, da, da...si io zic la fel despre concurs. Vezi ca ti-am trimis si mail...din viteza! Baga acolo toate numerele de telefon! Bunici, vecini!

Pe de alta parte multumim pentru voturile tuturor!
M-am ambitionat asa...sa vad cata lume imi voteaza fata. La noi o sa fie pe bune...si nu o sa castigam... Da' macar participam!!

Mai la Kidex 'or veni astia de la Hipp? Ca vad ca am mare spor cu borcanele cu fructe. Papa si copilu' alte fructe, gusturi noi! E nebunie!! Azi caisa si piersica si branzica. Rade!



mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati

Cat de maaaare sunt!!

Votati-ne, va rugam!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui MsBB

Ina - votat Iasminutza cercetatoare!

Mai vroaim sa zic Alysh distractie placuta, La multi ani mamei tale! Uite asa-mi doresc si eu sa zica fii-mea peste ani si ani!

Mai am de zis dar fii-mea e tare maraita , fuge peste tot si tipa din toti rarunchii. Apropo, se sperie cumplit cand vibreaza telefonul. A sunat telefonul de vreo cateva ori in dimineata asta si era pus si pe vibratii. A inceput sa tipa de parca ii smulgeam unghiile ori ceva.Vad ca se sperie si daca avem ceva pe cap. Tocmai si-a pus tati o sapca in cap si s-a pus asta mica pe urlat

Fug sa o adorm si sa mai citesc ce ati mai vb


Adriana mami de Andra , noastra!
Poze Andra (20.05.08)
Andra creste



LMA M&M de 14!

Apropo de vibratii, ieri a adus daddy un inel de-ala din care musca, cand le iasa dintisorii si vibreaza, ii face masaj la dintisori. Sa o vezi ce ii placeeee.

Victoria mai nou papa singura si mananca mult mai bine decat cand ii dau eu. Ieri i-am dat chicken nuggets, a papat singura 2! Azi dimi i-am facut napolitana belgiana (avem din-alea congelate, care se pun la prajitorul de paine) i-am taiat ei bucatele aproape jumate si a papat singurica si inca jumate aproape am bagat in fructe si i-am dat eu. A papat tot ce a papat singura si mai bine de jumate ce am pacalit-o eu: ea deschidea gurita sa pape din manuta ei, eu ii bagam o lingurita de papica.

_
Victoria Isabella

http://picasaweb.google.ca/nadia.boga/VictoriaIsabella02

Mergi la inceput