*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (224)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Pe unde umblaati, randunici?

Mi-am adus aminte ce vroiam sa va intreb: voi spalati puii pe dinti? Cu ce?

Am luat si eu periutele de la PP, dar nu stiu daca trebuie sa iau si vreo solutie de spalat dintusii fetei! Voi cum procedati?

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Da Simo si noua ne-a zis pediatra sa-i dam seara, cica ii mai calmeaza mancarimile de la maselute si-i mai face si pofta de mancare... chiar nu stiu daca o ajuta dar deja e grav ca nu mananca mai deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

pai bine mai randunicilor...doar atat ati ciripit?...pai eu si in somn vorbesc mai mult ca voi...intre timp eu am mai citit...am dormit...am alaptat si zic hai sa bag un ochi pe crenguta dar e liniste mare...sau nu faceti galagie sa imi fie mie somnul lin...ma duc iar la perna mea...sa va gasesc vesele si ciripitoare dimineata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am fost in parc, Mufa vrea sa-l exploreze pe tot, la picior, merge intr-uuuuuna! revin mai incolo cu ultimele aventuri Matocane, filmate!
adela ntzzzz, imi pare rau ca esti in situatie asemanatoare cu a noastra... o sa razbiti pana la urma, si noi la fel, sper! siiii, sa-ti traiasca baiatul, sa te bucuri de el, sa fie sanatos, destept si norocos, LA MULTI ANI, STEFAN!!
Naty, ce sa zic, criminal pacientul tau! tie, felicitari, ca in cazul asta, cred ca tare greu ti-a fost dupa o asa discutie!
Tero de Liana pe degetelul bandajat!
cami superb montajul!
l-am vazut pe randunoi de mimo cu gladiolele goale!

Iub zice ca la inceput de mai, mergem la moti, in Apuseni..ce dooor imi e de locurile alea, Doamne ajuta sa reusim sa mergem, cateva zile! el o sa mearga iar in pesteri meseriase, eu..ori cu Mufa, daca il luam si cred ca asa va fi, ori si eu pe munte! se mai baga cineva la o aventura d-asta?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:



IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bitza ce faceti voi?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ma dau siiingur
ma plimb si...socializez!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Vai tu fetelor, ce urari multe si frumoase, multumim mult de tot.
Azi a fost o zi nu tocmai reusita, petrecerea de sambata s-a anulat, eu sunt super virusata , randunoiul e in spital cu complicatii nasoale de la pneumonie, dar totusi am gatit pentru voi, deci:





Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

viitor Videanu:))
noul meu prieten..Bubu!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Salutaree!!!
Am fost la vaccin, ne-a facut Rebe scandal monstru, nu ne-am tinut la ea 3 persoane! S-a minunat doctora si asistenta de cat este de ambitioasa si incapatanata si mi-au plans de mila pentru mai tarziu!. Incep si eu sa ma intreb cum oi reusi sa temperez atata incapatanare din partea ei...Ce sa zic, asa s-a suparat pe asistenta ca a intepat-o ca mai avea putin si o plesnea si ea, saraca a luat-o putin in brate cica sa o calmeze si gata sa mi-o scape de cum s-a necajit ca am lasat-o eu putin din brate! Ma rog, oi vedea eu ce-oi face!

Am vazut montaj frumos de Bubu scump de Cami, Doamne ce-a trecut timpul si cum s-au schimbat puii nostri!

Zoze, cine te-a suparat asa soro? Zi-mi mie sa-i dau cu bota!!!!

Luny, si noi ne-am distrat tare azi in parc dar la pranz , nu pe seara, mi-a misunat Rebe printre copiii de-acolo de parca era sora lor! N-am vazut filmuletele, acusica dupa mesajul asta.

Mimo, m-a omorat omu' tau!!!

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput