Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(22)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Felicitari danutza! Cred ca esti in culmea fericirii!
credeam ca mai tarziu se poate afla sexul bebeului. Acum sunt nerabdatoare sa ajung si eu la 12 saptamani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

buna fetelor
si apropos de nervi la servici - ma ia astazi secretara ca elevii din clasa mea n au scris in dreptul optiunii de bacalaureat biologie, ce fel de biologie dau, respectiv de a 10-a, a 11-a sau a 12-a (sunt diriginta de clasa terminala).la care eu ii raspund ca eu nu aveam habar de asa ceva. ea imi spune in continuare ca eu sunt vinovata ca nu am citit metodologia, ca acolo scria. dar eu chiar am citit-o si pentru mine si pentru elevi asa ca... am facut gura imediat si i-am cerut sa-mi arate unde scrie in metodologie asa ceva. ce credeti ca mi-a zis? "hai sa o lasam balta". dar eu nu o las balta, asa ca m-am dus, am luat metodologia si i-am aratat-o in urmatoarele 2 minute.
ca sa constat dupa aceea ca intreba la fel si pentru alte discipline, si nimeni nu scrisese ce tip de disciplina este pentru ca nimeni nu a stiut de asa ceva.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

ce ma bucur ca mi se vad si mie mesajele instantaneu!!!
fug sa pap. am facut aseara o ciorba de burtaaaaaa...miam...miam.

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Danuta SUUUUUUUUUUPPPPPEEEEERRRRR!!!!

SA-ti traiasca Alexandra



POZNICI CU NOI
POZICI CU BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 13+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litlelight spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danuta1979

Sunt pe fuga

BEBE E BINE, sanatos. Iosup e super.

Revin cu amanunte diseara.

E fetita....Alexandra..

VA multumesc din suflet.

dana 12+


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1


Felicitari, Danuta!!!

12+ de brotacel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Danuta ma bucur din suflet ca te-ai linistit. si felicitari pt caruciorul roz al Alexandrei.

multa sanatate.

Raluca 12+ si www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata īncotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Danuta, felicitari!!!
Sanatate multa Alexandrei.


Iulia 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

DANA felicitari!! Eu chiar nu aveam indoieli ca bbul tau e ok,mai ales dupa ce ai spus ca la eco s-a vazut osul nazal.La bbii cu SD, osul nazal nu este.Superb!!

Pe la 15,30 ma duc la doctorita de la urgente sa vedem care mai este treaba cu inflamatia aia.Sper sa fie ok si sa vad activitate cardiaca.

Multumesc tuturor ptr mesaje,va puuuppppp




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si speram, samburica din burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo č l'espressione pił viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Ce usurare, Danutza, bravo !! ma bucur enorm cand primim vesti bune, acum asteptam si de la Clodute! si de la Raluca, bineinteles!



ursuletzul nostru

14+

nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Hello
Danutza,ma bucur tare multe pe voi
Anco,la ce liceu predai? Eu anul trecut am terminat la Seminarul "Simion Stefan"

Poze cu noi

12+ si de Alex (2 noiembrie 2007)

Mergi la inceput