Licurici de ianuarie februarie 2009 (3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

am citit si eu babismele,haha ce m-am mai distrat
anca,colic calmul parca o agita mai tare,cel putin asa mi s-a parut la ea.azi nu i-am dat nimic ca nu a fost nevoie
depinde de la copil la copil

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

neatza

irina - bine ca ati venit acasa, multa sanatate lui andrei mic



Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://b1.lilypie.com/hQRfp2.png

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wJzzMkE/weight.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Prima noapte acasa dupa 10 zile ...chiar dc a mai tresarit puiul a dormit cu noi 2 in pat si a dormit linistit.Uite cum m-a convins puiul sa am incredere in el si sa am rabdare ca -si va reveni complet

http://picasaweb.google.com/raducristian.c/ANDREILAOLUNA#5311803936625434994

Va pup (si pe Selenutza ca am uitat o aseara, multumesc pt poza cu ochila depusa pe mailul comun)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Andrei

Am vazut si celelalte poze de copii frumosi. Super costumatiile de botez iar cravata lui Aidan...m-a dat gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Neata,

IRINA, BINE ati revenit acasa!!! OFFF, imi pare asa rau ca a trebuit sa treci prin atatea...saracul Ochila. Sunt sigura ca raul a trecut acum si o sa fie bine. Ne-a fost dor de voi!!

CADIA, hainutele se vand de firma Angel's Day. Au site daca vrei sa vezi unde au sediu. Ca idee sunt pe langa Televiziune. Au asa de multe si superbe ca nu stii pe care sa le alegi

Eli, alea sunt hainutele pe care o sa le ia nasa Sabinei. Ea nu este in RO, este in Belgia. Si a zis ca daca gasesc eu ceva ce-mi place aici sa-i zic si le luam din Ro. Acum ii trimit si ei poze sa-i zic ca am gasit ceva super
Hainutele cu care o sa o imbrac eu pana la biserica nu le-am luat inca...mai am timp.
Si apropo de oase...pe mine nu ma doare nimic...

Alinuk, SUPER frumos Teo!! Si hainutele sunt mortale!! Mai si tot m-am tinut sa-ti spun ca Andu este un dulce rau...nu am vazut un copil mai bucalat ca el..are o poza acolo in care e rotund la fatza

SABINA-MARIA (29 decembrie 2008)
ANA-ISABELA (9 octombrie 2006)
Mami de printesa ANA
Mami de printesa SABINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Neata!

Fetele, faceti-va mila si dat-mi si mie parola ptr contul comun...pleeeeease! Vreau sa mai vad bebei frumosi
Apropos de bbi frumu, l-am vazut pe Ochila...chiar ca e ochios . Sa fie sanatos!
Irina, mai era putin si era sa ne intalnim la spital. Si noi am fost raciti in aceeasi perioada si am fost la camera de garda la Gomoiu. Fiind bebe asa mic, ni s-a propus sa ramanem acolo, dar am zis ca incercam sa ne facem bine acasa. Nu stiam atunci ca tu esti deja internata, am aflat de forum mai tarziu. Multa sanatate va doresc din suflet ca tare rau e cu bb bolnavior. Iar tu sa fii mai optimista, sa nu te simta Ochila stresata si ingrijorata. Eu iti dau sfaturi acum, desi am trecut printr-o depresie zilele trecute si vedeam totul in negru. Daca nu era sotul meu, as fi capitulat...

Eli, multumesc!

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Fetelor, n-am iesit de 10 zile din casa....sunt ca un leu in cusca...simt ca ma sufoc. Sa se faca vremea asta odata frumoasa (sa nu mai bata vantul) ca sa pot iesi cu Filip..si evident sa-i treaca mucii...

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Neata!

carmen eu folosesc la Nadia Klorane, un gel 2 in 1 (si pentru cap si pentru corp) si e OK. Dar nu stiu daca Nadia e alergica. Pot insa sa iti spun sigur ca pentru copii alergici e super Sebamed, eu pe Ioana numai cu asta o spal (si ea facea alergie la Sanosan, o manca tot corpul).

spic aceeasi senzatie ca o am pe Ioana mica o am si eu. Merg cu carutul pe strada si ma uit la Nadia si am senzatia clara ca e Ioana (poate si unde am acelasi carut).

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Spic, Naty, si eu am senzatia cateodata ca o am pe Ioana mica. Ba ma mult, pe Filip nu-l scot din 'printesa' si 'fata mamii' pentru ca asta-mi vine prima oara-n minte...apoi ma corectez. Sau cand plange tare si ma grabesc , imi vine sa-i zic: 'Ioana'... Si seamana cu Ioana,mai ales cad zambeste si cand e la san, au aceeasi moaca..

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yashy spune:

Cine imi da si mie parola de la mail-ul comun?
Multumesc anticipat!

Pupici la toata lumea!

Adina & Luka& Luis
obraznicatura lu' mami


Mergi la inceput