Testam cremele de ochi

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Multumesc frumos, Karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karinabianca spune:

cu placere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Acelasi tip de masaj prin ,,loviri" usoare se poate aplica si pentru zona gatului si a gusei.Ajuta mai ales persoanele peste 30 ani la care pielea nu mai este asa de ferma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Ideea e ca trebuie si multa rabdare sa te bibilesti atat...incerc de vreo luna sa-mi impun un ritual de vreo 15-20 de minute seara sa ma rasfat...uneori imi iese, alteori "las pe maine"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Ritualul pentru fata si corp poate deveni o obisnuinta daca il repetam 2 saptamani zi de zi consecutiv. Dupa aceea intra in reflex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrieladum spune:

Da stiam si eu de acest masaj al pielii. Normal ca uit mereu sau mi-e lene si tot asa:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

am descoperit uleiul de argan,bio-si aplic cate o picatura in jurul okilor, in fiecare seara...imi place,lasa pielea f catifelata!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am incetat de mult sa mai cumpar creme speciale de ochi fiidnca sint o gramada de bani si nu cred ca au nimic special fata de cremele de fata

merg pe ideea ca daca o crema e buna pt fata, trebuie sa fie buna si pt ochi. si asa am ditamai ritualul de cremuire-machiere-demachiere..mai scutesc timpul cu deschisul altui borcan de crema

stiu ca nu toata lumea e de acord cu ideea mea dar uite ca la mine merge.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

eu am toata recunostiinta fata de Estee Lauder, singura crema care a lucrat eficient cu ale mele cearcane profunde, de credeam ca le mai scot cu preotul, si intr-un timp relativ scurt

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Annie si io planuiesc sa iau (dupa multe cercetari pe net si aiurea) Estee Lauder Advanced Repair pt oki...in ceva borcanel maroniu. La mine astea naturale...hidrateaza nu zic..da liniile naibii nu dispar (seara folosesc pe post de crema de oki ulei de avocado presat la rece).

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput