Testam cremele de ochi

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Pearl, am si Advance repair, dar pana acum am folosit din gama Future Perfect

mey, drae greu sa faci sa dispara ridurile, Cica Perfectionist CP+ (tot estee Lauder, de care ti-am spus la cafeluta ar ajuta, dar in timp), eu zic sa previi sa mai apara altele, si sincer cu vremea de aici e greu

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

...poate trebuia sa mentionez ca nu am nici un fel de probleme speciale: riduri, cearcane, etc...la mine problmea e simpla, de intretinere.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dance, sing, floss and travel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

Mai fetelor,dar ce cremele noastre romanesti nu sunt bune? de ex-cea de la Hofigal, cea cu albastrele si multe altele ,eu o folosesc pe cea de la Hofigal si este f buna incercati numa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

chiar acum mi-am primit comanda de la oriflame crema de ochi cu aloe vera inca n-am dat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annie80

eu am toata recunostiinta fata de Estee Lauder, singura crema care a lucrat eficient cu ale mele cearcane profunde, de credeam ca le mai scot cu preotul, si intr-un timp relativ scurt

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.




Cum se numeste crema? Si eu vreau sa scap de cearcane....

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.
The True Church is ONE, HOLY, CATHOLIC and APOSTOLIC

pics


www.youtube.com/watch?v=4L0eM4tODYc" target="_blank">Asculta




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Crinuta singura crema de ochi din gama "Future Perfect" am avut vreo 3 pliculete monsta, acuma sunt pe "Advanced night repair pt ochi", tot estee lauder


Sincer sun mai niste cearcana dar nu asa prfunde cum erau


Si Advance night repair, e super, dimineata pielea fetei e total schimbata...in bine super, (pretul ma omoara) oopps asta e pt cremele de zi/noapte!

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

de marca Talika ati auzit? a incercat cineva?

Am auzit ca-i buna de la o singura persoana, am vazut-o in farmacie...

Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanab125 spune:

Eu sunt foarte bucuroasa:in sfarsit, mi-am gasit o crema potrivita pentru ochi si sunt foarte mutumita: crema cu acid hialuronic de la Eucerin.

Matei si Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Pana la urma mi-am luat future perfect de la estee lauder. La advance repair nu m-am bagat ac era cam peste buget. Buna e si asta pana acum.Daca-mi dispare vro linie va anunt

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_dm spune:

Fetele, eu folosesc gama DIADERMINE. Sunt foarte multumita!
Pretul e relativ ok...si gasesti ce vrei, in functie de nevoi...cearcane, riduri, hidratare, intretinere etc

Anita 75, ai dreptate spunand ca si cremele romanesti sunt f bune. Eu alternez si folosesc din gama romaneasca GEROVITAL PLANT "Crema sebo-reglatoare purificatoare". La inceput,am fost un pic sceptica, dar am primit cadou gama intreaga si am incercat. Nu am fost dezamagita! Si la nivel de pret este chiar foarte ok...

Mergi la inceput