Colectia de toamna - iarna 2005 (231)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Ana!!![/b] Sa cresti mare, sanatoasa si sa ai o viata minunata!

Ripley tu mai bagi o sarma, mai o impachetare... sanatate multa lui Marius! Si socrul meu a facut o pneumonie dubla acum vreo luna, apoi s-a retras in interstitiala... am fost cam stresata, nu v-am mai zis.

Alinus mai bag hint-uri pe mail, nu mai poluez aici.
Mortalaaaa Amalia i-am aratat si lui Virgil sa se amuze de ea!

Sanatate multa virusatilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani, Ana, la implinirea unui anisor!
Sanatate bolnaviorilor.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

neata neata!

La multi ani,micuta Ana! Sa cresti mare, sanatoasa, sa ai mult noroc in viata.

alina, saru mana de intrebare , cam slabut cu invatatul desi se apropie sesiunea si apoi licenta . incerc sa le fac pe toate . pupici missei, este o scumpa.tu ce avtivitati mai faci?

meems, multa sanatate riannei , sa treaca repede si sper sa nu fie decat o mica viroza.

tania, felicitari pentru post .
Tu ii dai vitaminele de la herbalife la indicatia medicului? te intreb penru ca am vzut ca se recomanda copiilor peste 12 ani.Sanatate multa! pensiunea cum merge?

gandacel, ce ai facut cu gradi pentru stefania, ai gasit ceva potrivit?

bic, ce activitati mai faceti voi? la balet mai mergeti?dezmucosare grabnica pe nasuc.

ioana, sanatate multa.

noki, sa nu fie alea trei zile de febra de dinaintea eruptiei, sanatate multa sarariciului., hai ca o sa fie usor nu te gandi chiar la xanax

miha 80, mai doare? ce fac copilasii?

mitzo , chiar asa nu puneti o poza doua si va vad si eu la schi? ai gasit ceva gradi pentru alex? Cred ca mai mergeti la tenis, asa-i?
la job tot asa aglomerat este?


o zi www.flickr.com/photos/26551296@N07/3345474709/" target="_blank">frumoasa !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Fetelor, multumesc de urarile de sanatate. Rianna a fost cand mai bine, cand mai rau, dar acuma seara a facut temp. ft. mare asa ca am sunat la spital si maine vreau s-o vada un doctor. Mi-au spus ca nu au nici o programare pe maine, dar ma suna maine dimineata. tuturor si muuuuulta sanatate pentru toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

buna dimineata.

LA MULTI ANI FERICITI SI CU IMPLINIRI ANA !!!

Sanatate multa kinderilor bolnaviori si parintilor, bunicilor, bonelor ca vad ca-i groasa rau treaba.

Eu am fost iarasi ieri la dr cu piticii, Vlad tot mi-a mai facut cam 38 febra, rau a fost ca nu a luat niciun antitermic ieri, abia l-am fortat sa ia antibioticul si urla cat putea "AJUTOOOOOOR" (SPER CA NU AU AUZIT VECINII).
(chiar si acum ne rugam de el sa ia lekoklarul)

I-am schimbat pana la urma tratamentul si ii dau lekoklarul pt ca ieri nu a facut decat sa doarma. Si m-am cam speriat ca mi-am adus aminte de pneumoniile mele. Cum am zis febra mare nu a mai facut, dar a zacut/dormit toata ziua. Si acum tot nu se da jos din pat, cica vrea sa doarma.


Alex este mai binisor, tot a mai facut febra dar este vioi si inca il mai tin fara antibiotic.
Tocmai a varsat Vlad 2 ml de antibiotic pe care abia i-a inghitit. Ma duc sa ma spanzur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

joy, vezi ca daca il varsa nu faceti nimic. mai bine mergi la medic si vezi poate il trece pe ceva injectabil.
multa putere !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza!

In primul rand urez inca odata sanatate infinita tuturor bolnaviorilor colectiei, mari si mici! Doamne ajuta sa se termine odata valul asta de viroze!!!

Roxi, mi-am bagat nasul in pozele voastre - foarte frumoase! Matei a crescut mult si seamana rauuu cu Lexi! Lexi, pare mai micuta acum decat parea in pozele de anul trecut! (adica in vara prea mult mai mare decat copii de varsta ei, acum fiind mai imbracata poate imi lasa impresia asta!)

Joy, tinem pumnii sa gasiti tratamentul care sa fie acceptat de Vladut (flo]!

Meemsulici, sa dea Domnu sa fie doar o viroza si sa ascapati rapid de febra fara complicatii!

Ripley, sanatate multa tuturor si tie, mamico, multa putere! O sa treaca toate astea si o sa iasa soarele si pe strada voastra!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA in fiecare zi ora 13 !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sanatate multa tuturor virusatilor, refacere rapida!


LMA Ana cu ocazia primului anisor!





Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

neata, fetelor!
o si un intaritor sa faceti fata boalelor.

ai mei sunt bine, in sensul ca ana n-a luat nimic deocamdata de la andrei si andrei n-a mai facut febra, nu-i curge nasul, in schimb e marait si nu mananca. si plange dupa mine, a facut un circ cand am plecat la serviciu

io azi am "inspectie" la serviciu, mi-am pus fusta , am facut senzatie . m-am dat pana si cu ruj. le-am spus sa se uite bine, ca n-o sa mai vada

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, zorzonele si briz-brizuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Maria sa iti traiasca domnisoara, sa fie sanatoasa si la punga groasa.
Roxi eu sunt full de treaba, nu reusesc sa plec de la birou inainte de ora 20 in cel mai fericit caz. Asa ca Titi nu are gradinita, ca la ora 22 nu mai sunt deschise, la tenis nu a mai ajuns ca nu are cine sa il duca, concediul meu dinc are abia m-am intors parca a fost acum 100 de ani, sunt obosita si nervoasa non stop. Casa mea e un dezastru, bona a ajuns sa stea si 12 ore, trebuie sa mai regandesc activitatile ca sa pot avea macar un trai decent. Inca stau bine cu bibilica dar nu cred ca mai rezist mult.
Acum fug la munca.
va pup
Mita

Mergi la inceput