Campania aspirantelor Desprecopii-Multumim!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Multumim mult pentru voturi si pentru faptul ca trimiteti si mai departe indemnul la vot!
Nu este nici un clasament, castigatorii vor fi anuntati direct la festivitatea de premiere, organizatorii vor sa fie surpriza.

Citat de pe site :
Votarea va dura pana miercuri 11 martie orele 18.00. Rezultatele vor fi facute publice a doua zi, la petrecerea cu ocazia inmanarii premiilor, si, simultan cu petrecerea, online pe roblogfest.ro

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Fetelor va multumim din tot sufletul ca v-ati rapit timpul necesar sa votati blogul.

Lorellay, asta e tura a doua (si finala) si din experienta primei runde (care a fost eliminatorie) stim ca nu vor publica nici un clasament intermediar.
Din pacate, pentru ca ar fi fost intr-adevar de folos sa stim cum stam. Credem in sansa noastra, am facut de asemeni mobilizare generala la prieteni, rude si oameni care simpatizeaza cu cauza, si speram ca joia viitoare sa venim cu vesti super-bune.

Multumim frumos pentru ajutor


Pentru cauza infertilitatii!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici (fiecare este finalist in cate doua sectiuni, in total se pot da patru voturi pentru campanie cu acelasi user). Pentru a vota tb sa va creati un cont aici. FIECARE vot conteaza. Mediatizarea ne poate aduce sprijinul politicienilor pentru cauza!
"Most of the important things in the world have been accomplished by people who have kept on trying when there seemed to be no chance at all." Dale Carnegie

April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Psj si Ioana, nu ma supar , chiar ma bucur ca ati copiat semnatura. Tb sa modificati in ea ca au mai rama 5 zile de vot.
April , modifica si tu pe prima pagina .

Si la mine au votat rudele, cativa prienteni si mai am promisiuni.



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!


www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

April cred ca ar fi bine dc am modifica putin titlul subiectului, sa bagam un AMR 5 zile de vot.



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!


www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Am votat si eu. Sper sa ajute la ceva. Mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralia spune:

gata!
am votat si eu!
recomand acest site tuturor prietenelor mele...
sunteti cei mai informati..


oli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Articol/interviu pe site-ul Realitatea TV.

http://www.realitatea.net/s-o-s--infertilitatea-sau-ce-inseamna-bloggingul-civic_470856.html

Este o mare sansa, suntem primul blog dintre finaliste care dam interviu pe realitatea.net

E superpozitiv, inclusiv titlul ales si "chapeau"-ul scris de catre ei. Avem nevoie de voturi si comentarii, evident. Exista box cu "cele mai citite" si "cele mai votate" alaturi, nu avem voie sa pierdem sansa de mediatizare, putem ramane pe prima pagina si zilele urmatoare. Haideti sa aratam ca nu e o pagina creata de niste persoane care nu aveau ce face-acasa, ci chiar este un subiect necesar si de interes.



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naida87 spune:

Sper ca si mass mailurile mele sa fi avut efect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatriz spune:

Am comentat si am votat articolul/ interviu de pe site-ul Realitatea

Pentru cauza infertilitatii!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici (fiecare este finalist in cate doua sectiuni, in total se pot da patru voturi pentru campanie cu acelasi user). Pentru a vota tb sa va creati un cont aici. FIECARE vot conteaza. Mediatizarea ne poate aduce sprijinul politicienilor pentru cauza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Votat .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput