Campania aspirantelor Desprecopii-Multumim!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Multumim tuturor pentru voturi!
Ne bucuram ca sustineti cauza noastra, chiar daca nu sunteti afectati de infertilitate.
Asteptam in continuare sprijinul vostru!


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

V-am votat si eu . Mult succes.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Am votat si eu!
Mult success tuturor.

Lia

Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/
http://www3.telus.net/goldsilver/diana/Diana.mp4

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

Felicitari am votat si euu mult bafta

mami de miruna si andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Cand fetele de la aspirante au inceput cu petitiile pe tema infertilitatii, exact acum un an, am fost tare sceptica, stiind cum merg treburile in Romania. Le admiram ideea care mi se parea extem de binevenita, de normala (intr-o societate normala nu ar fi fost nevoie de asa ceva), dar nu credeam sa iasa ceva vreodata. Iar acum cand vad rezultate (mii de mesaje trimise, zeci de raspunsuri ferme, o deputata, dna Sulfina Barbu, care lucreaza deja la lege, alti vreo zece parlamentari care sustin ferm initiativa, zeci de articole in presa, aparitii la TVR si ProTV, audiente si intalniri politice, premii pentru campanie de responsabilitate sociala in sanatate, sprijinul pentru campanie din partea unor medici renumiti ca Diana Cocei sau Bogdan Marinescu), nu am cum sa nu imi las scepticismul deoparte si sa nu ma alatur lor. Cititi-mi semnatura. Votati pentru ca politicienii sa acorde si mai multa atentie/sprijin pentru cauza infertilitatii in romania. Doua minute din timpul vostru liber si poate in curand persoanele care nu isi permit financiar nici macar sa inceapa lupta pentru a afla de ce nu pot face copii vor beneficia de analize gratuite si medicamente compensate.
Va multumesc!





Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare nu se vad decat dc esti logat)Multumesc!

www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Avem concurenta mare la roblogfest, sunt greii blogosferei acolo, mediafax a dat aseara stire pe flux ca blogul lor s-a calificat in finala si isi mobilizeaza toti colegii sa ii voteze. Haideti sa le facem o surpriza! Miza noastra e mai importanta, mai putin narcisista decat a lor!




Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!


www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Miki Anul asta pun de-un pui ........................ sau doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Am votat si eu.
Miki, ti-am copiat semnatura, sper sa nu te superi



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Intr-adevar, concurenta este mare si ar fi minunat daca campania noastra ar castiga premii, pentru aceasta avem nevoie de voturile Comunitatii Desprecopii!

Va multumim si asteptam voturile voastre in continuare!

Ps- Miki, te-am copiat si eu.

Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici (butoanele de votare se vad dc esti logat)Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

VOTAT


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Votat...
Dau pe mess la toti din lista..mai strangem voturi...
Da e vre-un clasament ceva?

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput