America (154)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Iertare ca ma trezesc si eu a 7-a zi dupa scripturi......da-ti-mi si mie un site unde pot sa-mi calculez taxele,pliiiiz!Stiu ca s-a mai discutat,....dar daca fusei cu capul in nori nu salvai informatia. la toata lumea pentru 8 martie in avans!V-ati ales baba?A mea e pe 8 si cum stam in florida ,sa speram ca va fi blanda si insorita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

delia, hr block, turbo tax, astea sunt programe cu care-ti poti face taxele. imi pare rau de sarcina si-ti doresc refacere si recuperare rapida.
sanzi, e mai ieftin in nc decat in utah la ski. la anul o sa-l ducem si noi pe philip la lectii, e inca fricos, zic eu.
ramona, ce flori frumoase.
ab, ce gospodina mica ai tu acolo.
miere, asa-mi place cand scrii de bebelusul tau cuiminte
cami, pupici iepuraselor tale.
mirela, ma bucur ca te simti mai bine
lia, felicitari istetului tau.
azi am facut testul de diabet, am sa sun acusi sa vad daca fu ok.
pupici

philip
27weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

testul de diabet de o ora mi-a iesit prost. maine ma duc sa-l fac pe cel de 3 ore.

philip
27weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Andreea o sa fie bine. Si mie mi-a iesit prost cel de o ora, al doilea a fost ok.
Si Liris parca, la fel a patit.

www.onetruemedia.com/shared?p=7ed153bfbb67814c5b3058" target="_blank">
An amazing journey

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

miere, sper, daca nu, ma pregaatesc deja, am inceput sa caut diete pe net ca sa stiu ce naiba sa mai mananc. eu am si celiachie deci nu prea mananc carbs, ma rog, nu din paine alba etc. nici nu ma gandeam ca-mi va iesi prost da' iaca. i-am zis sotului ca ne orpim la 2 copii, pai daca n-am nici 32 de ani si-s asa de messed up...

philip
27weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Mersi fetelor.Am sunat la IRS,...si le-am zis sa-mi trimita formele de care am eu nevoie caci am dreptul sa scad de la taxe banii dati pe tratamente de infertilitate in 2008,si e nevoie de un format special care include asta,....deci am descurcat-o cumva,....acum sa-mi ajunga formele astea in max 10 bussiness days cum mi s-a zis,....si le voi completa in timp util.Va multumesc si va pup pe toate la gramada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Andreea nu esti deloc messed up...
Testul asta iese prost la un procent destul de mare de gravide, si numai 15% din rezultatele initiale sunt confirmate de al doilea test.
Ce pot sa te sfatuiesc, cand vei merge la al doilea, sa ceri o camera unde sa te intinzi, pe langa faptul ca esti nemancata, cantitatea de solutie e de trei ori mai mare si in plus iti ia si sange din ora in ora. Mie mi s-a facut rau, dc nu ma intindeam undeva, vomitam. Dc vomiti trebuie sa faci testul in alta zi si nu e deloc placut.

www.onetruemedia.com/shared?p=7ed153bfbb67814c5b3058" target="_blank">
An amazing journey

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

plangere:v-ati simtit vreodat asa nervoase foc pe viata si cu chef de rafuiala,...dar sa nu stiti pe cine sa va varsati amaru?Asa ma simt eu si sa ma iertati,..ca va scriu deepre asta.Il duc pe fiu-miu la gradi de dimineaza si raman socata caci vad poza unu baietel din grupa lui Rudy, Jason care poate pentru ca era mai mare,implinise 3 anisori in septembrie,era tare vorbaret,prietenos si se baga in seama cu toata lumea,...genul pe care nu ai cum sa nu-l remarci...si langa poza lui,anuntul ca a murit ieri,...din cauza unei febre mari in ultimele 4 zile,...si noi parinti suntem rugati sa o ajutam pe mama.Cum si cu ce as putea eu sa o ajut pe mamica respectiva?stiu sigur ca toti banii si cuvintele din lume,din pacate ,...inseamna aproape nimic pentru ea in asemenea momente.Sunt suparata pe Dumnezeu,....pentru asta,...si nu ma pot opri din plans.oare sunt nebuna/stiu ca nu e copilul meu dar a picat vestea asta ca o bomba peste mine si ma intreb de ce se intampla asa ceva in lume unor ingerasi?offff,iertati-ma va rog,poate ca overreactionez,....dar efectiv sunt suparata si afectata de treaba asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

AB-urescu, ,am fost la medic. m-a controlat si de herpes genital de care evident ca nu am. eu am d'asta oral de 16 ani de zile ...din anul I de facultate. mi-a zis ca dc il am pe cel oral probabilitattea-i mica sa-l fac pe cel genital ...hm... nu e chiar ce am citit si discutat noi dar nu m-am inteles sa ma trimita si la analize de singe.

voi stiti ce inseamna un procent marit de lymphocite? la un full blood count la barbate-miu. am vazut ca range-ul ar fi pina la 44% si el are 54 ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

fetele.

Nici eu nu am mancat nimic inainte de test.


Ruxij felicitari pentru Bogdanel. Voi de cand ati inceput Kumon?

Liris no pare bine ca e mai roz Vezi daca nu poti sa ti le faci din buzunar testele.

Andreea nu deprima mey... e oboseala mare a doua sarcina cu un pui mic deja asa ca toate-s mai greute si mai la limita. Numai nasterea e in general mult mai usoara:)

Ramona cum trimt bulbi...? Ii astept sa termine de scos flori? Sau cu floare? Deocamdata e totul sub zapada... da asa ca sa stiu.

Delia e asa de trist... si da uneori roiesc toate necazurile la tine, in jur. dar nu prea ai ce-i face... mergi inainte dupa raza de soare

Eu terminai o bucatica de review si ma culcai pe o ureche pe DC. Mi s-a virozit "hazbandul". Si am pauza voluntara ufff ca trebuie sa-i scriu fiica-mii notele la doua partituri de flaut ca sa o pot corecta. Adica notele-s desenate dar ea inca le incurca... si io cu G, A, B, D is pierduta...asa ca-mi fac temele cat dorm ei.

Mergi la inceput