Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(45)
Raspunsuri - Pagina 16
ely2304 spune:


va
ma duc sa citesc din urma!
ely 31+ sapt
....MARINA-DENISE
http://photobucket.com/ely2304
http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png
laurraa spune:
ertina, activeaza PM.
yioanna, ai pe pagina aici in stanga dupa ce te loghezi pe forum "mesaje private". Sau la profil personal.Crede-ma ca nu mai tin minte, doar sa ma uit acum si iti zic.
fetelor am o intrebare: nu putem spune parola aici pentru acele "burtici" care nu scriu si doar citesc? Cum facem cu ele? Sau macar un mesaj dati fetelor!
27 + minune de
Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza
ely2304 spune:
PHILIP:VAZUT POZICILE frumoase ambele variante
eu as alege patutul din lemn si pt cand va mai creste!![]()
DEEA24:incantata de cunostinta,
ce catelush frumos ai...
astept pozici cu burtik,nu-ti face griji pt kg ..fiecare avem ceva pus pe noi
care mai mult,care mai putin!
ROXI:felicitari pt vestile bune,nu-ti face griji mportant este sa fie sanatoasa bblina!![]()
ely 31+ sapt
....MARINA-DENISE
http://photobucket.com/ely2304
http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png
laurraa spune:
Apropo, sa nu uitati sa intrati pe mail sa puneti datele de contact in agenda, daca doriti bineinteles. Sa stim cand sunteti plecate sa nasteti ce faceti si sa va sustinem si sa ne mai gasim si noi
27 + minune de
Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza
ely2304 spune:
CLODY:sorry pt noaptea alba,tin pumnii sa te odihnesti in seara asta!am avut si eu nopti albe...ufff asa greu este,k te da peste cap iar peste zi esti cu capl in nouri(macar eu recuperez in tp-ul zilei,spre deosebire de voi care lucrati!)![]()
BEBE.BECA:FRUMOASE planuri aveti...
ce mamik harnicuta esti
pana la termen le mai iei odata la mana!eu asa fac..
abia astept sa-mi aduca "zestrea"bblinei acasa..sa le pun la punct
cum vrea mushiul meu!ma distrez f mult pe langa faptul k imi face o enorma placere sa ma uit la ele!![]()
ely 31+ sapt
....MARINA-DENISE
http://photobucket.com/ely2304
http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png
laurraa spune:
philip, adica acolo e concediul de maternitate 12 saptamani? Si tu nu stii daca sa intri in concediul si sa te mai intorci sau sa intri si sa nu te mai intorci? Neuronul de gravi
27 + minune de
Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza
ely2304 spune:
LAURAA:fugi la cmparaturi,ce ocazii bune...cu siguranta merita,pret si calitate mai rarut!
CARLA:spor la treaba in continuare,dar cu grija...ufff SABY iti da de lucru nu gluma,acum inteleg dc esti mereu in forma
tare faza k adormitul
(a adormit puiucul pe gaina)se mai intampla,oboseala isi spune cuvantul in cazul tau!![]()

ely 31+ sapt
....MARINA-DENISE
http://photobucket.com/ely2304
http://bd.lilypie.com/Yf15p1.png
laurraa spune:
puteti pune si 2 poze sa se vada evolutia. Cu burtica pe la 20 si ceva si pe la 33-34.Cum credeti voi.
philip, cred ca am inteles.Ce a ramas si de la philip concediu.Atunci parerea mea este ca ai facut o alegere buna.Clipele acestea sunt unice si minunate sa te bucuri de copilasii tai
fetili, ma duc sa-mi iau inghetata, dau o tura de oras asa ca de "aerisire" si apoi astept familia de pe drum.Pe la 11 ajung si ei. Il sufoc pe tati cu pupici cand il vad. Aaaaa, si sa caut undeva lumanari pt tort ca am uitat
![]()
27 + minune de
Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza

