Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(45)
Raspunsuri - Pagina 15
yioanna_s spune:
dar in oradea nu este ceva firma cu confectii bb,sa aiba mag de prezentare?ce noroc pe voi
laura :nu se vede nimik
Yioanna
24+
Stefania Alexandra
http://bd.lilypie.com/EMiQp2.png
http://picasaweb.google.com/yioanna
maria_bunica spune:
Trimit si eu poza cu mare placere..insa nu ma pricep cum trebuie sa fac!!![]()
Adica...de intrat am intrat,dar nu stiu ce optiune trebuie sa folosesc ca sa atasez poza!!![]()
27+
Darius Nicholas
Buburuza noastra
www.flickr.com/photos/24984384@N08/" target="_blank">Poze cu noi
CarlaV spune:
Eu mi-am mai revenit, cand a adormit Saby m-am destrabalat cu sotul
, am mancat 2 pungi de napolitane Joe cu ciocolata, pe parchet, in mijlocul dormitorului.
Alynta, deci amandoua am avut show azi 
Miruta, eu as merge la Nice 
Blue, Yoanna, Maria, 
Laura, sa-ti traiasca mama, ce tanara este
. M-as combina si eu cu cineva la un colet de la tine cu hainute asa super
.
Philip,
sa iei cea mai buna decizie. Eu as sta cu copilul, mi-ar parea rau sa pierd ceva din primii ani.
Dici, multumesc mult pentru site. Ce memorie ai! 
Picky, sunt multe studii care arata ca anestezia se transmite la copil si in timpul nasterii si al alaptarii, copii astfel nascuti raspund mai greu la stimuli si imediat dupa nastere si in urmatoarele luni.
Carla,
s.24
si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"
Bebe Beca spune:
Nici eu nu stiu cum sa fac sa incarc poza. M-am logat si cam atat.
Ioana 
31+ si
Rebeca
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca
Bebe Beca spune:
Picky... cred ca sunt in ceata. Tu nu esti in Romania acum?
Yioanna, ne bucuram ca aveti vesti bune, sa o tineti tot asa!
Alex, odihneste-te! Ctred ca abia astepti vacanta...
Philip, ar trebui sa faceti multe sacrificii in cazul in care ramai acasa?
Maria, ai reusit ceva cu pozele?
Ioana 
31+ si
Rebeca
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca
yioanna_s spune:
lauraa:
!1.cum imi activez PM? 2.parola?ms...sorry sant mai obosita azi.
e super draguta ideea!
Yioanna
24+
Stefania Alexandra
http://bd.lilypie.com/EMiQp2.png
http://picasaweb.google.com/yioanna
laurraa spune:
Dupa ce intrati dati click pe "Upload" apoi click pe album, si pe "select album" caci oricum e singurul.
Apoi in stanga "Add photos" si dupa ce adaugati fotografia dati din nou "upload" care e pe aceeasi linie cu "Add Photos" de acolo din album, apoi "continue" si gata. Sper ca s-a inteles. Trimis parola acum la fetele care au cerut.
carla, multumesc de urari
27 + minune de
Maicuta Domnului ne vegheaza si ne protejeaza!
binecuvantarea si minunea noastra
www.calendar-ortodox.ro/luna/noiembrie/noiembrie26.htm" target="_blank"> Sf. Stelian ne vegheaza si El
just "us" si burticutza
CarlaV spune:
Daca tot pare ca mi-am revenit, strig eu catalogul: Nemora, Mh, Strunfita, FloBaby, Ana-Maria?
Carla,
s.24
si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
Saby in burtica *******poze 15-18 luni *******Burtica bebe2
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"
philip spune:
i-am scris soacrei sa vina in mai sa ma ajute atunci la inceput ca nu ma intorc la serviciu. vad ca sunteti cu toate in asentimentul meu. multam de pareri, mi-ar parea rau sa ma intorc asa repede si nici jobul nu-i cel perfect. macar de s-ar merita. timpul asta nu-l mai intorc inapoi asa ca probabil voi fi tare activa la bebelusi de mai-iunie 2009 :)
philip
26weeksbabyboy
mommyandreea
