Mamici si bebici din Pitesti 6

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Vad ca tot singura sunt pe aici
Va urez un week-end plcut si un sincer LA MULTI ANI tuturor floricelelor din zona!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Fetelor azi ploua si poate treceti si pe aici...

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ank uite ca trec eu. Am facut curat, ieri am terminat gata, e asa bine! Nu cred ca dureaza totusi pt ca Ana va avea grija sa traga jucariile si sa le imprastie peste tot. Nu prea am mai scos-o de duminica, am dus-o doar in vizita pe la bunici. Sambata si duminica a fost vant dar nu m-am inteles cu ea, a stat numai afara cu mana in nisip si apa. Ma gandeam ca o sa o ia o raceala, dar nimic pana acum, nici nu mai apare cred.
Tatiana tu nimic nu mai zici? Cu Dariana mai chatuiesc din cand in cand, nu intreb.
Mirela, Raluca, Lavyada, unde sunteti fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Fetelor eu nu mai am timp deloc, abia daca mai apuc sa intru din cand in cand sa citesc, dar de scis...mai rar.
Acum ma chinui sa vb putin cu sora-mea pe net, dar mai trag cu ochiul si pe forum.
Maya, eu fac bine, te-am sunat ieri si nu ai raspuns dar bineinteles ca nu am reusit sa mai revin cu un tarrrr.
Noi am terminat o tura de fizioterapie, pitica mea are coloana putin stramba de la pozitia pelvina din burta. Rares cu cresa, e bine, ffff incapatanat, ras sanatos.
Eu nu imi vad capul de treburi toata ziua: mancare, curatenie, copii, cumparaturi, spalat, calcat...
Seara la 11 cad rupta in doua. Noroc ca am fata cuminte care imi doarme noaptea ca altfel ma vizitati nebuni.
Eu o sa ma duc singura la inviere, copii ii las dormind acasa cu sotul. L-as lua pe Rares dar sotul nu e de acord sa il dau peste cap cu ora de somn, asa ca renunt.
Curatenia am inceput-o de 2 sapt si nu am terminat nici acum, mereu o iau de la capat ca pana termin intr-un loc se face in altul mizerie iarasi.
Va doresc sa aveti parte de Sarbatori fericite si indestulate, sa va bucurati de bucate alese si de intreaga familie la masa.

Mami de doi ingerasi Rares (15 oct 2006) am 2 ani si Miruna (1 febr 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Tatiana cred ca e ceva in neregula cu tel meu, am primit azi email si de la verisoara mea ca de ce nu raspund la tel, ca apeluri pierdute nu gasesc, o sa vad ce are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Si pentru ca nu stiu daca mai apuc sa intru: Fie ca Sfanta Inviere sa va aduca numai liniste in suflete, impliniri si multa sanatate. Sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi, plin de iubire si implinire!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Tamina ma bucur mult ca mai dai pe aici. Am admirat si pozele piticilor! Multa sanatate Mirunei si curaj cu treburile.
Nici eu nu am terminat curatenia, iar zi dupa job ma duc la mama la gatit ca facem mancarea la comun.
Maine sper sa reusesc si eu sa termin.

* 10000......pe toat alumea. Va doresc sa petreceti frumos!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Hristos a Inviat!

Noi suntem bine, de doua saptamani ne-am mutat la ai mei unde vom locui pana reusim sa ne construim casa...Riana e super fericita, alearga prin toata curtea, seara abia reusim sa o culcam...ar sta numai cu mana prin pamant si apa, cred ca la vara o sa fie o nebunie.
Bebe misca mult, parca e mai miscaret decat era Riana...pe 4 mai avem intalnire cu el la eco, sper sa fie totul in regula.

Va pupam pe toti si astept vesti si despre voi.


Raluca 20+ mama Rianei(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

buna tuturor si Hristos a inviat! noi suntem inca la apartament, nu am reusit sa ne mutam pt ca nu suntem gata cu amenajarile... meseriasii nostrii au obosit si nu mai au spor la munca, dar totusi speram noi sa ne mutam dupa 1 mai. oricum stam mai mult pe acolo decat acasa unde revenim seara doar sa dormim, motiv pt care nu am ma scris de mult timp. copiii sunt niste terristi. ma mult racti dect sanatosi pt ca stau mult pt afara fie ca ninge ploua sau este soare. rares iese descult si dezbracat in nisip, protesteaza la orice si se dezbraca, se tavleste de nevi pe jos etc etc etc asa ca de astazi a lua aa de coada la camin de data asta si nu la cresa. l-am inscris in gavana langa padure. rebca vrea sa mearga in picioare dar nu ma prea ocup de ea c nu am timp. acum ca l-a dat pe rares la camin ser s am tip de a mai mult. cam atata despe noi...

Mirela cu Rares-Mihai (19 aug 2006) si Rebeca-Maria (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

scuzati greselile dar tastatura mea are toane de cand copiii joaca pe ea cu picioarele

Mirela cu Rares-Mihai (19 aug 2006) si Rebeca-Maria (4 iun 2008)

Mergi la inceput