Mamici si bebici din Pitesti 6

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Ralu ia uite ce repede ai ajuns in sapt 20, mai e putin!
Mirela in sfarsit mai scrii si tu ceva despre voi. Asa e si Ana cu apa si nisipul, ne-a terminat, sa stea toata ziua in apa daca se poate si la fel de dezbracata, bine ca nu raceste.
Ank tu esti oricum cea mai activa pe forum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gwendoline spune:

Buna fetelor!!
Mai intru si eu sa va citesc dar nu am timp de scris ,am inceput sa fac bagajele ne mutam in Bucuresti din 15 Mai pentru inca 4 ani .

Kylian a inceput sa faca noptile complete deja e a 4 oara cand doarme toata noaptea.Am numai copii cuminti !!!! Gwendoline e cuminte si ma ajuta foarte mult cu Kylian, cand plange ii canta alearga repede sa_i puna suseta in gura si rade de el de numa!!!Sunt foarte fricita ca totul este asa de bine ma si speri de atata perfectiune ,imi spun ca nu e posibil la un moment dat trebe sa se intample ceva rau ,nu se poate sa am asa copii cuminti!!

Bine eu va las ca am atatea de calcat si vreau sa ma duc si la piata sa iau cate ceva proaspat, am inceput regimul trebe sa dau jos 6 KG sa arat si eu frumos la vara la mare!!



Gwendoline si Kylian

Dariana,mamica de Gwendoline(16.06.2005) si Kylian (20.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

tuturor Georgeilor, Gorgetelor, Georgianelor...sa fiti santosi , iubiti, frumosi si fericiti!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Fetelor ma bucur ca mai avem vesti de la voi.
Ralu...ai ajuns la jumatatea sarcinii...sa ai parte de sarcina usoara si de un bb sanatos. Felicitari si pt mutare.
Mirela bafta si voua cu mutatul!
Dariana...si voi plecati...da mai treci pe la pitestence. Pup pui frumosi si cuminti. Cred ca esti o mamica super fericita!
Maya
pentru toate fetele!

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Anca mersi de urari...nu sunt chiar atat de bucuroasa de mutare, ca preferam sa ne mutam la casa noastra, dar vine si vremea asta...greu tare nu e pentru ca ne intelegem bine cu ai mei, avem etajul numai pentru noi, asa ca exista si ceva intimitate...e putin mai complicat ca nu mai stam in Pitesti, ci la 20 km distanta.

Noutati nu mai am, vedem pe 4 mai ce facem la doctor.


Raluca 21+ mama Rianei(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Buna fetelor!
Am aparut si eu pe forum dupa o absenta cam mare.
Raluca abia astep sa-mi zici ce e bebe.Sau mai bine o voi intreba pe Riana.Ce frumos ca va faceti casa!
Dariana gata pleci la capitala?

Alexia e bine,merge la grad.Anul acesta nu a lipsit decat atunci cand a avut varicela.
La gradi merge foarte bine, uneori se mai plictiseste ca ea repeta grupa mica si cunoaste notiunile.E pasinata de pictura, picteaza aproape zilnic cateva fise, imi place cum combina culorile.
Abia asteapta sa mearga la mare, stie ca deja am cumparat biletele si ma tot intreaba cand plecam.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Pai sa stii ca de la Riana vei afla, ca eu intru de luni in concediu medical si nu mai vin sa o iau de la gradi.


Raluca21+ mama Rianei(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

pe toata lumea!
Ralu nu cumva a fost ziua ta?
Atuci si La multi ani cu sanatate si noroc! si scuze pt intarziere.
cum a fost la eco?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

A fost..mersi mult Anca
La eco a fost bine, am avut mari emotii, mi-era teama sa nu-mi spuna ca e ceva in neregula. Vom avea o fetita...pana acum pare sa fie o copie fidela a Rianei...nas, gura, barbie, forma fetei, la toate seamana cu ea...ne-am gandit sa-i spunem Riana junior
M-am linistit acum, pot sa incep sa cumpar cate una alta de imbracat pentru puiul mic.

Raluca22+ mami de Riana(2 iulie 2006) si bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Ralu sa-ti fie sanatoasa Riana junior si sa ai sarcina usoara. Cred ca ti-a fost tare drag sa o vezi.
Da mai puneti si voi ceva poze fetelor sa vad cum mai arata atat puii cat si voi!


Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03/sets/72157613393630890/detail/" target="_blank">poze,

Mergi la inceput