FIV 216

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauraa78 spune:

Am uitat ce era ff important:BAFTA MULTA ellanik,Betty si Many,scot si majoretele pt voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Laura multumesc mult , si tu vii dupa noi, nu?
Ellanik, daca mergi maine, iti tin pumnii .
Bettymergi duminca sa faci testul?
Eu oscilez, acu zic ca merg, apoi ma prabusesc si zic ca astept pana pe 03.03, nici eu nu stiu ce sa fac .
Evy cu este productia?
Pupici s bafta fara exceptii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Elanik si toate care urmeaza sa luati rezultatele zilele astea sa veniti cu vesti mari si imbucuratoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Fetelor, eu sunt o veterana de cand bantui site-ul asta - desi am scris rar - asa ca va spun : una dintre cele mai prolifice luni este luna martie, luna mamicilor ... asa ca dati-i inainte cu bhcg ca-i de bine!

Deja intind o mana virtuala spre burticile norocoase ca sa-mi poarte noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Bettymergi duminca sa faci testul?
Eu oscilez, acu zic ca merg, apoi ma prabusesc si zic ca astept pana pe 03.03, nici eu nu stiu ce sa fac .


Am vorbit cu Ioana si mi-a spus ca exista 2 variante: sa iasa negativ sau sa iasa pozitiv, dar aici sunt 2 subvariante: adica real pozitiv sau fals pozitiv; oricum daca iese negativ nu se mai poate pozitiva in schimb daca irse pozitiv ar exista varianta sa fie fals pozitiv...

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

37.1 e temperatura bazala si intr-adevar am citit si eu despre importanta ei in "depistarea " sarcinii.Ma rog!Maine...fetelor...fac testul.O sa vad eu cum o sa fie.Eu zic ca va fi bine.De raceala am cam scapat desi mai sunt putin ragusita dar asta pt ca am tipat azi la copiii de la munca.
Va pup si sa dea Dumnezeu sa ne fie bine!

Doamne,da-mi un pui sanatos!Sau ...doi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Elanik,deci de la matalutza m-am contagiat au....de am o raceala...si niste amigdale cat casa poporului de-mi vine sa le sparg cu furculitza.si voi repeta si eu testul luni....care ar trebui sa iasa macar de 4 ori 78,...o sa iau calculatorul mai tarziu sa vaz ce-mi da,....ca sa fie totul bine.

Betty,tare m-ai amuzat cu ....2 motate ale tale,...sa ti le dea domnul daca ti le doresti!Eu nu mai am pretentii,....sa fie sanatos ce-o fi,...ei binenteles ca as dansa putin pe pereti de fericire daca ar veni o fetita,.....daca e baietel,....numa bine am motiv sa trec la proiectul bebe numarul 3....la maxim 1 an de la venirea lu bebe 2.Iar fac planuri pentru urmatorul deceniu,....precum mi-e firea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Delia cred ca ti-am dat raceala cand te-am tzucat pt bebitza.De-acolo trebuie sa fie.Multumesc fetelor pt sustinere.Nu scoateti inca majoretele.Mai bine le scoateti dupa.Va pup fara raceala pt ca nu prea mai e.

Doamne,da-mi un pui sanatos!Sau ...doi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Delia cool deja ganduri pentru bebe3, bravo!:)

Goldi
sa te auda DD cu asta cu martie luna prolifica pt bebei, anul trecut la noi nu a fost sa fie in martie, las ca va fi anul asta;)

Eu am avut azi o zi de cacao, mai intai m-am certat cu o prietena apoi am primit telefon ca bunicul meu muuult iubit a facuyt azi noapte atac cerebral si se afla in spital adus de urgentza la bucuresti.........deci am avut o criza de plans de si acum am o voce de sperietoare, m-am speriat de situiatie si de gandul ce ma fac eu daca saptamana viitoare se intampla ceva cu bunicul si eu nu ma pot duce in tzara...sa innebunesti nu alta. Mi s-a zis ca din fericire starea lui s-a stabilizat desi momentan are partea stanga paralizata , nu poate vorbi nu poate face nimic. Medicii sunt insa pozitivi si asta-mi da si mie curaj, of Doamne mi se rupe sufletul cat au facut bunicii pentru mine
Maine am si prima eco ma simt de parca ma duc la taiere parca iar aud 3 mici amarati.....
allé sper ca voi ati avut o zi mai buna, pusici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Fetelor, nu va suparati pe mine ca n-am mai dat niciun semn de viata si ca vin la voi cand sunt ZOOOOOOOOOBBBBBBB si cand am nevoie, sper sa nu ma certati prea tare.

Sunt gravidutza, total natural, cu actualul sot, deci nu la mine a fost vreo problema atatia ani si am trecut aiurea prin inseminari si FIV, dar am o sarcina cumpiltaaaaaaa......

Acum sunt in 9 saptamani si o zi, iar de la 5 saptamani si 4 zile sunt in coma, vomit, am arsuri groaznice, nu mai am viata......

Am avut o doctora pana acum, prietena foarte buna, insa simt ca daca nu apelez la Marinescu cat mai repede, nu mai apuc ziua de maine.....

STIE CINEVA DACA MARINESCU E MAINE LA GIULESTI?

Mergi la inceput