Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

multumesc frumos doro!tu ce iei ca sa relaxezi uterul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doro76 spune:

Pai iau no-spa si stau in patutz linistita, fara fara efort...Dar numai daca e cazul iau No-spa. Nu lua daca nu ai nevoie!


Doro 11+ si Eva Maria (28.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

multumesc pentru rabdare,doro!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Vroiam s aintreb si eu burticile, este cineva sa sufere de insomnii? Ca vad ca toata lumea ar dormi tot timpul si eu nu prea mai pot s adorm de vreo sapt si ceva. Daca dorm 4-5 ore adunate maxim pe noapte. Iar ziua ma pun in pat si tot degeaba ca nu pot sa dorm.

8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Bun venit noilor burtici!
Dar ne inmultim fetelor, nu gluma...
Se vede ca a fost perioada sarbatorilor (decembrie plus ianuarie can nu a avut nimeni tragere de inima). Curge cu bebei...ca deh...nu tu stres la munca...si perioade faine acasa...

Eu trebuia sa merg la dr. la controlul lunar, dar e plecata din tara, asa ca ramane pe sapt viitoare. Abia astept noi vesti despre bebe...ca ultima data am fost la eco acum fix 4 sapt.

Monica, asteptam vesti bune!

Va pup!

Dana 10+

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unombun spune:

eu din contra.De felul meu cam insomniaca, acum dorm 9 ore pe noapte si ziua vreo 3!!Dupa somn am banuit ca sunt insarcinata de altfel.Si am un somn profund ,fara vise,Doamneeeeeeeeeeeeeee,ce n-am mai dormit asa bine de vreo 6 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Buna seara,

Am ajuns si noi, tare greu cu traficul. Am vazut bombnelul mic la eco. Are 176 bpm, are tot ce ii trebuie si mai mergem vinerea viitoare pentru pliu ca acum era cam devreme. Sotu cica l-a vazut facand o tumba, eu cred ca eram prea emotionata...



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Monica felicitari pt bombonel. Si parca dupa discutiile dinainte cu bpm ar fi fetita? Oricum, sa-ti traiasca, sa stea cuminte pana la 40 de sapt in burtica, sa creasca mare si sanatos.
Unombun deci la tine s-a produs tocmai invers ca la mine cu somnul. Eu am dormit si eu bine pana acum vreo sapt. Dar de cand iau vitaminele parca, nu mai pot sa dorm bine deloc. Si vitaminle sigur sunt bune ca nu mai am ameteli si ma simt bine dupa ele.

Adriana 8+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

UIte chiar m-am uitat la eco facuta la bebe 1 la Iosup la 11 sapt si 3 zile, avea 164 bpm si a fost baietel... hmmm oare sa fie...ce-o fi, sincer nu ma intereseaza decat sa fie sanatos ca asa m-am saturat de ghinioane si de tot...



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Uraaaa!!!! Bravo Monica, sa-ti traiasca samburelul!!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 11+
POZE

Mergi la inceput