Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

babytza ce face soricelul?

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

pretty, pai lasa fata sa exerseze! arta cere sacrificii! ce m-am mai trezit eu in miez de noapte sa intorc bolovanu' de pe burta pe spate...ca-l apuca in somn si-i era lene sa se trezeasca..

Lumi, tac'su tine cu Dinamo...unchii si bunicii cu Craiova...sa vedem in ce tabara ajunge....



si eu la fel incepea sa planga asa din senin si eu nu stiam ce are. ma duceam peste el si de fapt saracu se chinuia sa se intoarca de pe burta pe spate la loc... in intorceam si adormea la loc. io mai greu

apropos de tata care tine cu Dinamo uite aici poza : cele 4 generatii de dinamovisti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

Laura, hai ca te las sa-l mananci...
vroiam sa-ti zis ca mie mi se par atat de emotionante sebarile de la gradi, de la scoala...ma duceam la nepotul meu si de fiecare data boceam:)
ce frumos va fi cand vom merge si noi la serbarile de 8 martie...tocmai se apropie primul 8 martie ca mamica...deja mi se face pielea de gaina:)

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)


Claudinna yummy Razvanel..am smotocit-o pe Alexia si m-am gandit la el...da e tare emotionant la serbari,la cea de anu trecut de 8 Martie am dat si apa la soricei atat a fost de frumos momentul..sunt frumosi si scumpi

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

Laura sa pui mana pe aparat si sa faci poze de la serbare si sa mai faci si cu Alexia poze noi ca o tii tare ascunsa de ochisorii lui Robi

LE: daca tot e vorba de poze, am mai facut rost de cateva d ela botez cand aveti putin timp
http://picasaweb.google.com/roxana.petcu/BotezBaita#

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH


Roxana ce frumos e Robert si ce i-a placut lui in brate la toata lumea..si baita vad ca ia placut,nuu

Daca mergi in spate nu la ultimul cap ci la celalalt pag 6 cred o vei vedea pe Alexia in actiune

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Alexia dar cuscra sa ne pui poze mai des sa vada Robi ce fata frumoasa il asteapta (poate asa il conving sa pape sa fie puternic pentru ea)
Lui RObi i-a placut la botez surprinzator, mai ales ca n-a dormit decat vreo jumatate de ora si de mancat...vreo 100 ml
Si la baita i-a placut tare, ii place pe nasi si se simte bine cu ei

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lala sa iti traiasca nepotelul

Claudina pupici sa nu mai fie suparat de intepatura

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui CD27

babytza ce face soricelul?



Plange de 2 ore....e agitat ca sunt instalatorii aici de dimineata si au facut un scandal pe aici.... Degeaba amstat cu el afara 3 ore,ca tot se resimte agitatia...mai au o ora si pleaca

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

ia uite aici, Boo!

babytza, multumim!

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Claudina si noi tot cu cateii rosii

Tocmai a adormit piciul dupa ce a baut 100 de lapte. nu a mai baut de o saptamana Cred ca asta a fost cea mai lunga criza a lui de pana acum... si partea naspa e ca mai au baietii de dat o gaura in perete... uf...

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

cineva intreba de stepper. Detalii aici:

www.top-shop.ro/index.asp?q=stepper&tn=search" target="_blank">STEPPER

Mergi la inceput