Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

Laura, si pe mine ma chinuie o migrena maaare... da' maaare rau.... tre' sa pape hunii la 18 ca altfel m-as baga la un somn....



Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26 septembrie 2008

Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…

poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi






Lumi eu astept sa se trezeasca Alexia sa manance...de dormit cam rar ziua cand pot sa adorm..de migrena nu scap astazi precis,o simt lipita de mine...poate pleaca de la tine daca scoatem

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui preety

Nerantula studiez si revin... el e micut... da mie mi-a convenit ca poti pleca comod cu el...



pai micut as vrea si eu, ca nu prea mai am loc disponibil pe blat, totusi as vrea sa-l pot folosi si cand va manca mai multisor ..

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Danucu ai o printesa ff frumoasa ..mai scrie-ne cand poti

Claudinna ce dragutz e RAzvanel ..imi vine sa-l mananc..pot?

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Claudinna ce tare e Razvanel... si cum sta el acolo ca un rege!!!

Luminita pupam sa treaca!

Goghosarul meu drag!!!
Mamica fericita de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

claudinna de unde ai luat storcatorul de fructe??? Multumesc



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei (11.07.2004)


poze cu noi


poze DARIA





eu l-am primit, dar stiu ca e luat din magazin de electrocasnice...uite, seamana leit cu asta, desi e alta marca...

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Uitasem sa va povestesc...
Sorina doarme de la ora 23.00 pana pe la 7.30-8.00 dimineata. Ieri a reusit faza cu intorsul si asta a facut toata ziua ... Aseara s-a culcat ca de obicei, cu tabieturile ei de tipete, vaitaturi si maraieli din fiecare seara... toate bune... la ora 5.00 cand era mai dulce, aud fosneala... ce sa fie... ce sa fie... ma ridic... sorina mamii se tragea de cearsaf si se intorcea de pe-o parte pe alta ... asta a facut toata dimineata; cred ca n-a dormit bine de grija intorsului... drept ptr care ... voi aveti migrene , iar io sunt cheauna
Sa vedem ce-o fi la noapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

pretty, pai lasa fata sa exerseze! arta cere sacrificii! ce m-am mai trezit eu in miez de noapte sa intorc bolovanu' de pe burta pe spate...ca-l apuca in somn si-i era lene sa se trezeasca..

Lumi, tac'su tine cu Dinamo...unchii si bunicii cu Craiova...sa vedem in ce tabara ajunge....

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Laura, hai ca te las sa-l mananci...
vroiam sa-ti zis ca mie mi se par atat de emotionante sebarile de la gradi, de la scoala...ma duceam la nepotul meu si de fiecare data boceam:)
ce frumos va fi cand vom merge si noi la serbarile de 8 martie...tocmai se apropie primul 8 martie ca mamica...deja mi se face pielea de gaina:)

poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Laura sa pui mana pe aparat si sa faci poze de la serbare si sa mai faci si cu Alexia poze noi ca o tii tare ascunsa de ochisorii lui Robi
Danucuce printesa, cand ai putin putin timp intra si zi-ne despre voi, suntem aici si astea mai vechi nu te rusina de fetele noi

LE: daca tot e vorba de poze, am mai facut rost de cateva d ela botez cand aveti putin timp
http://picasaweb.google.com/roxana.petcu/BotezBaita#

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetelor,revin si eu cu rugamintea de a nu mai raspunde mereu folosind metoda replay with quote. ganditi-va si la cele care citesc o ditamai pologhia de 7 ori Se poate macar sa stergeti din mesaj ce nu va este adresat ?? Adica sa fie mai scurt...ca se umple un capitol cu acelasi post care apaare de mai multe ori.Va rog nu va suparati ca am zis din nou de treaba asta Este mai usor daca lasati doar ce va este adresat,ca stim direct despre ce este vorba...

Carla e mortala !!!! Traiasca sportiva !!!!

Danucu bine ai revenit

Angelyna imi pare rau ca nu poti beneficia de indemnizatie

Am vrut sa mai scriu ceva,dar imi merge tare prost forum-ul si pana m-am logat la loc cu nick-ul meu mi-am uitat ideea...revin mai pe seara. Pup mamicile

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput