Nou stil de viata (258)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Liris, La multi ani! frumosi si norocosi! Si Robert-tunsulici-frumos!

Sigrid, La multi ani! si multa sanatate.

Eduard de Hopes, multa sanatate!

Echipa rosie, felicitari!

Violeta, felicitari pentru terminarea proiectelor!

Anda si Gabi, bravo Carinei si Marei si voua!

Tumpi ma bucur ca te simti un pic mai bine azi si sper sa te simti si mai bine maine!

Delia, bravo pt. sala si spor in noul semestru!

Zuzi si jos cu decodorii ne-sustinatori! (mai bine zis jos cu ne-sustinerea, ca ei tot ai nostri sunt, vorba lui Tumpi

Marilena, cam asa si pe la noi.. daca s-ar putea sa arat super-fotomodel-istica si sa mananc numa' dulciuri toata ziua ar fi perfect

Pepene, da, si eu in general daca dorm putin mananc mai mult. Cum o cheama pe prietena ta? Poate ne cunoastem.. depinde si de cat timp e acolo, eu in ultimii doi-trei ani n-am prea fost acolo decat asa cate o saptamana, in rest, de la distanta. Tu unde locuiesti?

Mamica dulce

Made si eu citesc in fiecare zi la subiectul Emmei si sunt tare trista

Tzuni, bravo pentru lansarea de carte, tre' sa fi fost tare fain

Devoska, 43min 25sec 9 sutimi.

Vik, distractie placuta in wkend cu fetele!

Roxa, bine ai revenit din tabara. Imi pare rau ca nu au fost conditiile ideale, dar va invidiez ca ati avut ocazia sa mergeti sa schiati!

Zuzi

Cristina

Ruxi

Eu am avut cateva zile tare aiurea, inclusiv dpdv mancare.. Acum incerc sa revin pe linia de plutire. Cred ca mancam prea putin si m-au ajuns poftele din urma. Sau poate sunt pur si simplu nesimtita



Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Cred ca-i tare bine sa ai lucrurile planificate din timp, bravo tie, io-s tare schimbatoare.
Numai ideea ca trebuie sa-mi planific ceva ma sufoca, .

, somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaera spune:

Ruxandra, ma alatur si eu fetelor care-ti spun sa stai linistita, ca nu ne consideram nicicum lezate de ideile de dieta postate de tine si nici nu ne-ai impus tu nimic.

Recunosc, pe mine m-a interesat la un moment dat cum arata un meniu ce mananci tu, ptr ca am vazut ca are efecte la tine si kg se duc usor-usor, dar sunt foarte constienta ca nu sunt in stare sa urmez asa ceva, deoarece gura mea pacatoasa tot cere si iar cere!
Unde n-as vrea eu sa stea cineva cu biciul toata ziua pe mine, poate asa doar-doar ma tin si eu de treaba!

Eu, una, sunt super fericita si norocoasa ca m-ati primit aici intre voi, ca in fiecare zi pot sa intreb orice si sigur cineva imi va raspunde, ca invat atat de multe lucruri noi despre alimentatia corecta. Din tot ce citesc aici, aplic si eu ce mi se potriveste si ce pot urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Noapte buna, frumoaselor!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'neata!
Sigrid!
Liris! tare dulce mititelul frezat!
Carmen E. sa va traiasca Edi la multi ani, sa fie sanatos si norocos!

si we placut tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Buna dimineata, haideti la un ceai, o cafea, lapte cu musli.
Afara e un soare indraznet, vine oare primavara?

Eduard Costin
Eftimie, petrecere frumoasa!

sa aveti un weekend minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna dimineata!

poftifi la ceaiuri, cafele, ness-uri si mancarica cat mai diversificata.

Eu m-am infruptat cu 2 felii de paine integrala cu cranberries, unsa cu putin unt si cu gem dietetic.

Soarele inca nu a rasarit la mine, dar cum apare va trimit razele lui sa va lumineze ziua.

O zi minunata va doresc.

Nu-mi e somn, asa ca ma apuc de calcat.

revin

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!


Aha pai de aia te dai la fund Ruxi...nu vrei sa dai de baut in we!
A trebuit sa beau un pic de vin..ca de 3 ani nu am mai vazut 59 la cantar.

Sotu mi-a spus ca la 58 o sa fiu ok...sa nu ma chinui sa slabesc mai mult...dar io as vrea un 55

Azi dimineata am papat musli cu lapte...la pranza pap ciorba...sa vad spre seara ce mai incropesc...o salata cu ceva...un gratarel de pulpe inferioare.

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

Sa aveti o zi plina de bucurie!

Am terminat cu micul dejun, am bagat la cuptor mancarea pentru pranz pentru copil (ardei umpluti cu carne de pui + dovlecei + morcov + telina), ne pregatim de piscina si de cumparat martisoare!

Hai, ca vine primavara!! Asa vorbeste lumea!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La multi ani! Eduard.multa sanatate si petrecere frumoasa azi .

Claudia, chiar ma gandeam la tine azi.Ce ai facut cu rochita?Cum e vremea la voi ca in München am inteles ca-i zapada.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput