Nou stil de viata (258)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Zuzi si Ruxi eu am ramas blocata cand mi-a zis ca vreau sa-l fac armasar.Iar complimente nu primesc ca nu e necesar, dar cand alti ii zic cate ceva imediat vine si e un cocos pe langa mine ,iar asta ma face sa rad si mai mult.

Zuzi iar aia cu dotarea o avem si noi si mi-a sugerat sa numai port asa bluzele ca isi pierd colegi ochi in decolteu.Iar nu ascult niciodata.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Zuzi: azi abia a inceput, dar s-au rezolvat problemele.
Marilena: eu i-as fi raspuns ca da, ca ti se pare ca are nevoie de revigorare pe alocuri.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Zuzi am recitit ce ai scris si crede-ma ca ai dreptate ai descris olandezu in toata splendoarea lui.

Uite de la mine ca ai dreptate.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui gusta

Zuzi si Ruxi eu am ramas blocata cand mi-a zis ca vreau sa-l fac armasar.Iar complimente nu primesc ca nu e necesar, dar cand alti ii zic cate ceva imediat vine si e un cocos pe langa mine ,iar asta ma face sa rad si mai mult.

Zuzi iar aia cu dotarea o avem si noi si mi-a sugerat sa numai port asa bluzele ca isi pierd colegi ochi in decolteu.Iar nu ascult niciodata.

Marilena si Mara Augusta




Asa sa nu te lasi.

Trebuia sa-i spui c-ai mancat si tu si nu te consideri inca iapa.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Azi am papat putin! M-am premiat cu 50 de ml de Merlot la cina
Am facut guacamole...fara ceapa...eu as pune chivas...iar in loc de ardei iute am pus boia (nu am avut!)...Avocado a fost ok...l-am tinut in casa suficient cat sa fie copt.

Si eu am papat carbo la greu....aveam o senzatie de foame...am renuntat la cina.

Stafide cu cioco...si mie imi plac...a adus sotu de la nemti o punga cu tot felul de minuni trase in cioco......eu eram la regim...am papat cateva!

Liris la multi anisori!

Onitza am trimis pe mailul comun de aici regimul ala de la nutritionist...planuiti ceva?

Zuzi voi ati fost in cuba cu Kim? Parca l-am zarit pe sotul ei in poze.

Va pupez...Ruxi te bat! Zau!...desi avand in vedere ca inca nu m-am apucat de sport s-ar putea sa ma bati tu pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

dragele mele: zuzi, gusta, vik, mihaera, tumpi, mephala, gabrielama, delidana, mihaser va multumesc, sa fiti sanatoase si subtirele si cel mai important: fericite!

cum spunea Carrie in sex and the city ... cind a implinit 35 de ani, yeah, I am oficially old.

probabil ca miine vom avea citiva amici la masa. incerc sa fac loc in program din cauza ca weekend-urile se string multe si e singura perioada a saptaminii in care chiar puteam face cite ceva toti trei. spre exemplu imi caut o masina si asa ca miine voi avea invitatii ca duminica sa vad o masina pe care am pus ochii si e de condus vreo 45 de min pina la ea. as vrea una ieftina ptr ca deja am busit una scumpa in dec trecut si cit am tras ... vreau una ptr skills-urile mele si mai ales si ptr skills-urile celorlati. se conduce tar aiurea pe aici. d'asta noua si scumpa sa aiba grija barbate-miu.

ieri am mers la consultul de 32 de sapt (in care intru azi) si doctora m-a certat (auzisem eu ca asa fac astia pe aici) ca am luat de la ultimul consult (acum 4 sapt) 6 pounds. mi-a spus, pe un ton de profesoara, ca nu ma vrea cu mai mult de 3 pounds in plus la urmatorul control. fiind inalta nu se vede totul asa de rau, dar sunt acolo, stiu!

va doresc un 1 Martie asa cum vi-l doriti! nu cred ca intru prea curind pe forum/subiect!

p.s. ne-am tuns plodul noi singuri acasa, am cumparat o masina. vietnamezele si chinezoiacele de aici tund cum vor muschii lor nu cum vrem noi. ia sa vedeti ce misto a iesit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Liris frumos tunsuliciu si am vazut in pozele tale si o graviduta frumoasa care ascunde burta.Poate iti faci mila si pui si una mai recenta.

Anda pe moment nu am avut raspuns.

Zuzi incapatanata mai sunt,nu ascult deloc.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Am fost la sala, era loc si pentru mine, ura!
Dupa sala, acasa, am mincat un copan la gratar si o salata dintr-o ridiche neagra si un morcov, date pe razatoare. Cam mult, nu, Ruxi, ce zici? Sincer as mai minca ceva dar ma tin tare pe pozitii. Nu va spun ca soacra-mea a luat cozonac si la prinz ma imbia cu o felie dar i-am zis pas, iar ieri mi-a luat Finetti si i-am zis ca acum are la dulciuri sa-i ajunga.

Ruxi, referitor la regimul tau, eu nu cred ca tu ai facut publicitate la el sau ai incercat sa ne convingi si pe noi sa-l urmam. Doar ne-ai spus ce meniu ai si de aici incolo fiecare e libera sa aleaga din el ce i se potriveste. Uite eu de exemplu de la tine m-am inspirat si am inceput sa maninc mai consistent dimineata (in loc de cereale care nu prea tineau de foame si pe care acum le maninc mai rar). In rest n-as tine regimul pentru ca eu consider ca nu mi se potriveste dar nici nu dau cu parul. Poate pentru tine e exact ceea ce-ti trebuie.

Gusta, asa-s unii barbati, nici al meu nu zice nimic la mincare, trebuie sa-l intreb eu cum a fost.

Liris, baietelul sprincenat.

Weekend frumos tuturor! Iesiti afara la plimbare!


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

buna seara,
meniul de azi
- lapte cu fulgi
- iaurt
- gratar de porc cu legume fierte si varza murata
- kiwi, nuci
- carne de pui cu usturoi si putin mamaliga

o ora de mers pe jos si o ora de aerobic


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

am ajuns acasa, am si mancat .

Zuzi, ma duc sa citesc ce ai postat aseara si revin.

Gusta, ti-am zis ca am si eu unul acasa. Nu face complimente nici sa-l pici cu ceara .

Mihaser, de ce esti violenta ? Mi-ai facut pofta de vin, dar vine el weekendul urmator .

Delia . Nu ai mancat mult dupa sala, si eu cam tot asta am mancat azi, dar am avut salata de spanac .
Si ai ales foarte bine mancarea.

Ramonika, daca ai stii de cand imi propun sa mananc pui cu mujdei si uit tot timpul.

Mergi la inceput